Moulin Rouge

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Moulin Rouge

PostitusPostitas Robert » 27. Juuli 2005, 21:00

Moulin Rouge
Moulin Rouge

Tõde. Ilu. Vabadus. Armastus. Satine (Nicole Kidman) on Moulin Rouge´i kabaree superstaar ning Pariisi kuulsaim kurtisan. Tema patuses maailmas on kõik lubatud peale armumise, kuhu sattub ka noor kirjanik Christian (Ewan McGregor)

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 07. August 2005, 13:02

Visuaalsus, muusika ja lugu. Kõik on tipptasemel. Üks parimaid muusikale, mida olen näinud.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ringooo » 27. Veebruar 2006, 18:50

Leidlik,tempokas,kirev,võimas,vapustav ja visuaalne meistriteos mille peaks kindlasti igaüks ära vaatama.
Mina ei arvanud,et tegu on nii hea filmiga,aga kui nägin filmi ära olin vapustatud.
Kuigi sisuks on üprisgi tavaline ja traagiline armastuslugu,siis teostus,väga head näitlejad ja super muusika jätavad sellest unustamatu elamuse,vähemalt minu jaoks.
10/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 27. Veebruar 2006, 21:35

Suurepärane meistriteos! Ainult häid sõnu leidub! Visuaalsus, tempokus, suurepärane tipptasemel näitlejate ja muusikaga film. Kõik mängib väga hästi kokku!

Väga head ja tuntud muusikat on kasutatud, montaaž on tasemel. Vägev stseen, ülimalt omapärane, oli Madonna loo "Like a Virgin" esitus Jim Broadbenti ja Richard Roxburghi poolt. Tundsin enda arust veel ära Elton Johni, Celine Dioni, Nirvana, Queeni lood. Lugu, mida kutsutakse "Elephant Love Medley" nimega, on ilmselt kõige intrigeerivam, kuna kokku on sobitatud terve hunnik väga kuulsaid laule.

Alahinnatud film minu meelest, Oscareid oleks võinud rohkem pudeneda, aga romantiliste kližeede ja sisupööretega film, kuigi tahtlikult saavutatud, ei läinud vist Oscari-onudele nii hästi peale.

Et filmi õiglaselt hinnata, peab igaüks ikka selle ise ära vaatama. Kindlasti küll kõigile ei lähe selline kraam peale, aga mulle väga meeldis.

10/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Tyrkiis » 27. Veebruar 2006, 22:57

Ma nägin seda esmaspäeval juba teist korda. See on niiiiiii hea film. Ma olin nii meeldivalt üllatunud kui seda esimest korda nägin. Jättis sellise hästi laheda mulje. Hoopis teistmoodi kui kõik teised muusikalid mida näinud olen. Mulle meeldis, et seal kasutati näiteks Madonna ja Nirvana viise :) Kylie Minogue väike roll oli sinna lahedalt sisse kirjutatud.

Rohkem pole midagi öelda. Ainult seda, et see Duke oli nii vastik tüüp. Ma vist polegi varem muusikalides temast hullemat bad-guy'd näinud :shock:
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ettena » 17. Märts 2006, 18:48

Suurepärane film!
Muusika on tõesti väga hea.
Nagu väga head lood olid valitud jne.
Film ise oli kaa väga hea ja näitlejad kaa.
ettena
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 70
Liitunud: 08. Detsember 2005, 23:44

PostitusPostitas meinteil » 21. Märts 2006, 10:34

jah.mulle jällegi absoluutselt ei meeldi see film.
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas isabel archer » 19. Mai 2006, 23:41

kohutavalt hea film..tekst juba suure vaatamisega pahe jaanud ja...muusika super...
Pain passes but love remains/Whatever you do in your life don't give up your own dreams/On the way back the storm came up.I threw up for then minutes and thougt 'Yeah this is glamour'/Acting is a chil's game with adult rules/
Nicole
Kasutaja avatar
isabel archer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 19. Mai 2006, 23:20

PostitusPostitas deepblue » 30. Juuli 2006, 16:27

super hea film :D
Kasutaja avatar
deepblue
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 11. Juuli 2006, 08:58

PostitusPostitas elza » 22. September 2006, 23:05

kirg, muusika, unistused, lootus, lootusetus, valu, armastus ....

väga hea film ...
Kasutaja avatar
elza
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 02. September 2006, 19:32

PostitusPostitas Kaido » 08. Jaanuar 2007, 00:44

üldiselt ma suur muusikalide fänn ja peale Mouline Rouge nägemist olen ehk seda veel enam. Tõesti väga tasemel muusikal, väga heal teemal, head laulud ja supper näitlejatöö. Supper!
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Twinkle » 08. Jaanuar 2007, 01:02

Mina ei kannata muusikale üldse. Seadsin sellele filmile suured lootused küll kui see välja tuli ja palju postiivseid kommentaare pälvis ja üritasin keskenduda, aga ikka sai isu enne lõppu täis, siiamaani ei ole uuesti vaadanud...
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas Sepateus » 08. Jaanuar 2007, 16:10

Olen väga vähe muusikale vaadanud, kuid Moulin Rouge on ikka tipptase. Filmis on nii ilu, palju erksavärvilisi kostüüme, kaunis muusika, fantastiline töö näitlejate poolt ning lisaks sellele ka kütkestavalt huvitav lugu.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas seeru1980 » 08. Jaanuar 2007, 18:18

üks parimaid filme wtf parim film ikka.
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Weirdo » 08. Jaanuar 2007, 19:31

Heheheee.....Nägin seda juba kolmandat korda vist, ent ikkagi paneb vahel üllatama jälle. Viva absinthe!!! :D Kahjuks unustasin filmi vaadates absinti kõrvale juua. Ma igakord mõtlen, et kas terve võttegrupp ja rezissöör on tugeva laksu all olnud või siis lihtsalt liiga palju absinti joonud...
Keegi kobises kõrvalt, et väga jabur film ja et see ongi nüüd siis see absint (et minu hetkeline lollakus tuleneks justkui absindist). Ma ei saa öelda, et "Moulin Rouge" nüüd mu lemmikfilm oleks, muusikalid pole kunagi meeldinud, kuid väga hea miljöö ja muidu meeldiv film. Nicole Kidman on väga kena ja McGregori hääl paneb endiselt muigama (mitte halvas mõttes). Nii palju polegi kaasa elanud ega meeldinud sellele muusikalile, kui eile vaadates. Endal sai ka Moulin Rouge (päris kabaree) ära nähtud (väljastpoolt ainult kahjuks) ja samal hetkel kankaani kuulatud aastavahetusel...muahahahahaa jne.
Come what may....
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist

cron