Nowhere Boy

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Nowhere Boy

PostitusPostitas Ralf » 18. Veebruar 2015, 08:54

Nowhere Boy
Nowhere Boy (2009)

Rääkimata lugu John Lennoni noorpõlvest aastatel 1944-1960, kui rock'n'roll alles vallutas lavasid. Liverpoolis üles kasvanud John Lennoni lapsepõlv polnud mingi meelakkumine. Kaks naist võitlesid tema armastuse pärast: range ja hirmuäratav tädi Mimi, kes ta üles kasvatas, ning temast kunagi loobunud pisut tasakaalutu ema. Normaalsust igatsev John põgenes muusikasse ning leidis endale noore hingesugulase Paul McCartney näol. Ent just siis, kui Johni elus algab uus ja ere etapp, ujub minevik pinnale ja viib traagiliste sündmusteni.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nowhere Boy

PostitusPostitas rauls » 18. Veebruar 2015, 20:10

See film pole ainult muusikast. Põhiteemaks võib pidada Johni suhteid kasuema ja bioloogilise emaga (väga huvitav karakter). Neid kaht naist mänginud Kristin Scott Thomas ja Anne-Marie Duff tegid äärmiselt head rollisooritused! Film on pigem rõõmsatoonilisem, kuigi Lennonil polnud tol ajal väga kerge elu. Mina ei võtnud antud linateost niivõrd kui John Lennoni biograafilist lugu, vaid pigem kui üht lahedat ja samas ka huvitavat draamat ühest noorest kutist, kelle kireks on helikunstiga tegelemine. Pealegi on mulle alati meeldinud filmides vaadata, kuidas inimesed teevad head muusikat. "Nowhere Boy" ühtedeks lemmikkohtadeks olidki need, kui John ja Paul koos musitseerisid. Taustamuusikaks kõlanud 50-ndate rock'n'roll on minu maitse järele. Ajastu kujutamisele on kenasti pihta saadud.

9/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist

cron