Ratastel Las Vegasesse

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LadyBug » 11. August 2006, 19:44

Weirdo kirjutas:
LadyBug kirjutas:See koht oli parem kui nad Kasiinosse minna tahtsid...aga neil läks kohe vääga kaua sinna minemisega aega...nende kõnnak ja kõne oli lihtsalt megakoom! :lol:


Kui sa mõtled seda kohta, kus nad lausa roomasid maas, siis oli see tõesti üks selle filmi kõige naljakamaid kohti. Sain jälle kõvasti naerda.


oi jah..nad roomasid seal pidevalt...see film on lihtsalt supper koom...soovitan soojalt tuju tõstmiseks..
va need kellele sellised ajuvabadused ja imasisuta filmid ei meeldi..
aga see on kindlasti üks koomimaid filme mida ma näinud olen.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 23. August 2006, 15:06

Weirdo kirjutas:
LadyBug kirjutas:See koht oli parem kui nad Kasiinosse minna tahtsid...aga neil läks kohe vääga kaua sinna minemisega aega...nende kõnnak ja kõne oli lihtsalt megakoom! :lol:


Kui sa mõtled seda kohta, kus nad lausa roomasid maas, siis oli see tõesti üks selle filmi kõige naljakamaid kohti. Sain jälle kõvasti naerda.



the devil ether.


see film on legendaarne ja täeisti ületamatu. point? ma ei tea. igasugune katse püüda seda omalt poolt mõtestada lõpeks sellega et Thompson põrutab sulle bazookaga. kui ta just omal enne ajusid sodiks poleks lasknud.

minu meelest on point selles, et kui sa loed seda raamatut ja vaatad seda filmi, siis pole sul narkootikumidest enam isiklikku kogemust vaja. sellest täiesti piisab. sest kõik on nii värvikas ja pöörane et vaevalt gorjatšije estonskije iial ise seesuguse elamuse suudaks välja nuusutada.

Depp oli super, see on kahtlemata tema filmidest too mis mul enim meeldib, palju rohkem kui PotC sest mingis mõttes Jack Sparrow oli ainult Raoul Duke´i lahjendus. aga Del Toro oli võigas. väga naljakas, aga samas jälk. kui see on rolli sisse minek siis.....ta uppus sellesse rolli ära.

andke mulle mõni laim ja üks suur nuga nüüd. ja hoidke need kaanid eemal.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas tam » 23. August 2006, 16:51

väga meeldis.
üks parimaid DVDsid,mis mul on. meeletult paljude lisade ja muu nänniga. minu meelest geniaalne film. kuigi kui ma seda nooremana vaatasin, siis mulle ei meeldinud.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas stefu » 11. Juuni 2007, 21:11

Tõesti väga naljakas film. Neid kohti oli palju, mis naerma ajasid. :D
Eesmärki nad vist seal Vegases ära täitnudki... :D :D
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuni 2007, 23:02

Lihtsalt kreisi, äge ja pöörane film kus sisuarendusele tähelepanu ei pöörata, kuid sihitule ja muuseas vägagi naljakale ringilaaberdamisele ja nina täis tõmbamisele maksimumaeg kulutatakse. Johnny Depp oli tõepoolest perfektne inimene Raoul Duke'i mängima, kuigi Benicio mulle väga ei istunud Gonzona. Tahaks Hunter S. Thompsoni raamatut ka lugeda. Vägevalt maniakaalne film, arvatavasti üks parimaid narkotemaatilisi teoseid mida tean... Kuulub vist isegi koos "Requiem for a Dreami" ja "Trainspottinguga" mu esikolmikusse.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Milenko » 11. Juuni 2007, 23:45

Kui ma ei eksi, siis seal osariigis kus tegevus toimub on Ameerika karmimad narkovastased seadused :))
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Ralf » 12. Juuni 2007, 00:18

Nevadas? Võimalik. Üldiselt peaks seal seadustega just leebe värk olema, prostitutsioon lubatud jne.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 12. Juuni 2007, 01:08

oluline, sõbrad, ei ole see, MIS toimus, vaid MIKS toimus, ja KUIDAS seda kirjeldati. soovitan tungivalt Thompsoni raamatut lugeda, 175 krontsi Rahva Raamatust, seal on Thompsoni raamatuid kuhjaga hetkel.

Minu meelest nende retk meenutas pisut Don Quijotet. American Dream = nend eüllas missioon või nende Dulcinea. Gonzo oleks Panza ja Duke oleks Don.... arvestades Thompsoni austust klassikaliste kirjandusteoste vastu, ei oleks imekspandav kui ta oma raamatu ka nimme kuidagi Don Quijotega sidus. Aga samas ka Terry Gilliami tõmbab ju Don Quijote loo poole, nii et mine tea....

Mulle meeldivad kohutavalt need kaameranurgad, mis on otse näkku, otse silma...kui kogu maastik ja tegevus on vahel ainult päikeseprilli klaasil. flashbackid meeldivad ka, see kui Duke üritab meenutada juhtunut, kerib oma linti, ja näeb eelmise õhtu või veel kaugema mineviku iseennast midagi toimetamas.

nalja on palju. üle vaadates on mõned asjad ikka täiesti meisterlikud, nt. kui Duke pühas vihas Gonzot autos kärbsepiitsaga taob ja jääb siis kivistunud ilmega istuma nagu ei oleks midagi juhtunudki... ja kui ta tõuseb üles Z otsaees. naera pisarateni.

mu vanavanaema, keda ma ei tundud, oli ka 60ndail eetrit lonksanud ja siis kiiktooli magama jäänud, keel suust väljas ja jalad laiali.... ma imestan, et Duke ja Gonzo ainult nuusutamisega oma kaifi kätte said.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas -kathyy- » 03. Juuli 2007, 11:32

kurjam see oli ikka nii naljakas film, et oli kohe... et selliseid narkareid ja elupõletajaid mängida, peab olema ikka väga suur anne, kõik need hallukad, kõnnakud ja see pilk mis Raoul Duke silmis oli jne... väga lahe :D
jeap... filmitegijad tõid ka tavalisele inimesele siis kätte selle tunde, kuidas on olla 10 erineva narkotsi uimas... vb jah kui väga hea kujutlusvõimega pole, siis on seda filmi tõesti keeruline jälgida.
üks mis mulle ei meeldinud oli see võigas värk seal baaris, rõve mu meelest, aga kokkuvõttes, film oli mega :))
8/10

(ps: kas keegi teab kust võib leida selle filmi DVD, tartust ma mõtlen)
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 03. Juuli 2007, 13:18

sa mõtled roomajaid või seda läga, milles käimiseks ta golfikingi nõudis?

mulle meedis veel see kuidas tsirkuse taustamuusika läks suurepäraselt kokku selle hetkega kui Duke Gonzo karussellilt maha lükkas. Tadam!
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas -kathyy- » 16. Juuli 2007, 20:11

jeap täpselt see :))
mulle meeldis ka see koht.. väga äge :))
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

Re: Ratastel Las Vegasesse

PostitusPostitas Forzelius » 19. August 2012, 00:56

Nagu Thompson ise ütles, kui Deppi narratsiooni poleks olnud, oleks film lihtsalt kollektsioon metsikutest stseenidest. Üldiselt oli võimas nii tehniliselt kui näitlejatööde poolest. Eks narratiivi on raske leida filmist, kus peategelaste eesmärk on teha paari päeva jooksul nii palju narkootilisi ringreise kui võimalik. Ja ega ma ei lootnudki siit enda jaoks muud, kui metoodika-näitlemist ning vingeid ope-kaadreid, mida ma ka sain. Depp ja del Toro olid vapustavad. Raamatus oleksid kindlasti Duke'i/Thompsoni sisemonoloogid kaasahaaratavamad, kuid ma lepin ka sellega, mis ma siit sain. Vägev reis.

8.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ratastel Las Vegasesse

PostitusPostitas RockabillySarin » 30. August 2012, 13:03

Pilt
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist

cron