Tavalised kahtlusalused

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tavalised kahtlusalused

PostitusPostitas Kaido » 25. Juuli 2005, 12:57

Tavalised kahtlusalused
The Usual Suspects (1995)

5 New Yorgi kuulsaimat petturid ja varast reastatakse politseijaoskonnas rivvi. Peagi on neist kõik peale ühe surnud, pärast plahvatust laevas. Ellu jäi lombakas Verbalil (Kevin Spacey), kellel ei jää muud üle kui rääkida politseile kõik, mis toimus peale ülesrivistust ning enne plahvatust laevas.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Thuomas » 10. November 2005, 20:10

Filmi lõpus jäi mul lihtsalt suu lahti ja oli veel terve aeg kuni magamaminekuni lahti :lol: Spacey parimaid rolle...
Kasutaja avatar
Thuomas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 43
Liitunud: 08. November 2005, 18:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Monk » 13. November 2005, 17:29

Kui ma õieti mäletan, siis oli see üks ebatavalise lõpuga film. Kuid seda kahtlemata heas mõttes. Filmi algus ja keskpaik on muidugi ka põnevad.
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Forzelius » 29. Aprill 2006, 01:23

No vot see oli ikka tasemel film. Näitlejatetöö, uskumatult keerukas screenplay, see müstiline Keyzar Soze, kogu see jant, mis toimus politseijaoskonnas, see vale, mis lõpuks välja tuli. Kevin Spacey on üks mu lemmiknäitlejaid nüüd. Põnevaks tegi kogu loo veel see ebatavaline viisik. Kogu aeg käis jaht millegi peale, millegi, mida nad ise veel ei teadnudki. Kuidas üks SPOILER ALERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spoiler :
lombakas nad kõik ära lollitas, ja mida ta tegelikult ei olnudki...


10/10, paneks rohkem, kui saaks...
Tõesti super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 09. August 2006, 17:05

Film meeldis, nagu Forza mainis, oli näitlejatöö hea ning lõpus on ka üks mõnus twist. Kusjuures see twist oli väga hea, ma arvasin, et Keaton on hoopis blabla. Lemmiktegelane oli Kobayashi, Pete Postlethwaite sobis rolli nagu võti võtmeauku. Imestan, miks film on Roger Ebert'i "Kõige halvemad filmid" listis. Eks ta üks mõtetu vennike on kah. 8/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 09. August 2006, 17:49

Priit kirjutas:Film meeldis, nagu Forza mainis, oli näitlejatöö hea ning lõpus on ka üks mõnus twist. Kusjuures see twist oli väga hea, ma arvasin, et Keaton on hoopis blabla. Lemmiktegelane oli Kobayashi, Pete Postlethwaite sobis rolli nagu võti võtmeauku. Imestan, miks film on Roger Ebert'i "Kõige halvemad filmid" listis. Eks ta üks mõtetu vennike on kah. 8/10.


Palun muuda see koht ära, mind see ei häiri, kuid teisi, kes äkki otsivad selle filmi kohta infi ja satuvad selle peale, võibolla häirib...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 12. Mai 2007, 01:02

Nüüd toodi ka DVD USA-st ja peab ütlema, et tegu on ikka tõeliselt hea filmiga. Muusikale hakkasin ka teistkordsel vaatamisel tähelepanu osutama.
Samuti jälgisin ka Pete Postlehtwaite rolli ja ta sobis oma aksendiga ka väga hästi. Omapärane film, mis väärib tõesti kohta IMDB Top 250 hulgas ja nii mõnestki filmist võiks ta seal eespool olla. Juba alates sellest kohast, kus Kujan hakkab lõpus tagaotsitavate tahvlit lugema, tasuks see DVD endale osta.

Üks geniaalsemaid filme, millega läheb Bryan Singer minu arust filmiajalukku!

10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 15:10

Super super super. See on tõesti hea film, koos heade näitlejatega, hea näitlejatööga.
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Garli » 24. Oktoober 2009, 11:44

Vaatasin ka siis lõpuks ära selle paljukiidetud teose ning jäin rahule, kuigi see oli vist mu elu kõige pikem filmivaatamine. Nimelt eile kell 3 päeval alustasin ja nüüd alles lõpetasin. Peaaegu 21 tundi siis, kogu aeg tuli midagi vahele ning vahtisin filmi mingi ~20-minutiliste juppidena. Aga siiski jäin rahule.

Geniaalne stsenaarium, suurepärane cast, võimas ja ahhetama panev lõputwist ja ega väga palju rohkem vaja polegi, et teha valmis üks väga korralik mõistatuslik thriller. Pean millalgi uuesti vaatama kindlasti.

Hetkel 9/10.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 24. Oktoober 2009, 18:18

hea, et meeldis. kurb oleks olnud, kui lünkade tõttu hinne kesine oleks olnud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kickflick » 09. Veebruar 2010, 16:53

Lõpetasin just selle vaatamise. Ütleks, et hästi tehtud film oli ja huvitav vaatamine, kuid kuna mind on sellised põnevikud juba ära tüüdanud, ei tekitanud erilist vaimustust. 6/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas snufffy » 02. Aprill 2010, 16:39

apppppi , kui heaa filmm , lihtsalt perfektne , kindlalt üks parimatest filmidest. Mul oli ka nii et peale filmi jäi mul suu lahti , :D:D

10 / 10 ei mingit kahtlust !
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Tavalised kahtlusalused

PostitusPostitas Zinera » 16. Detsember 2011, 21:42

8/10

Terve filmi on kõik nii tõsised ja ei tee nalja. Aga sellegipoolest huvitav film, parajalt põnev ja intrigeeriv, omades ka mõnusat twisti ja häid näitlejatöid. Tasub vaadata.

Spoiler :
Päris kaval on ikka jutustada selline lugu vaid leheseina järgi, lisaks teeselda invaliidi ja teha kõigile oma mõttetööga ära.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Tavalised kahtlusalused

PostitusPostitas CM-Girl » 12. Juuni 2012, 21:18

Ouyeah, niiii hea film ! Huvitav film algusest lõpuni, mõnus muusika, suurepärased näitlejad. Kevin Spacey oli eriti hea.Enim meeldisid 2 stseeni: lineup alguses ja lõpp. Just awesome ! 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Tavalised kahtlusalused

PostitusPostitas JazZ- » 18. Jaanuar 2018, 12:08

1/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist

cron