Mad Max: Raevu tee

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Mad Max: Raevu tee

PostitusPostitas Forzelius » 21. Mai 2015, 19:25

Kadii kirjutas:Räägib kaks tundi telefoniga lihtsalt või ütleb terve filmi jooksul ~10 rida ja ikka on kõige parem näitlemine, mida üks inimene suuteline tegema on.


Ärme nüüd liiale ka lähe.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mad Max: Raevu tee

PostitusPostitas Audrey » 21. Mai 2015, 20:14

Kuulun pigem sinna hingeldajate paati. Vägev!
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

7/10

PostitusPostitas Kickflick » 23. Mai 2015, 19:23

Action oli igati võimas, stiilne ja intensiivne, aga sisulist poolt hinge tõmbamiseks oleks võinud rohkem olla. Maavärinat tekitav orgasm, mida Ralf seda filmi vaadates koges, jäi mul saamata, kuid mõnusa meelelahutusena oli täiesti nauditav. Kuna õpingutega seoses olen pidanud vaatama igasugu keerukaid väärtfilme ja lugema kõikvõimalike intellektuaalide tekste, siis oli "Mad Max" ilma igasuguse irooniata ideaalne vahend lasta ajul veidi puhata. (Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mad Max: Raevu teeeeeeee

PostitusPostitas Ronet » 13. Juuni 2015, 00:31

Vau. Ma ei taha ülivõrretesse laskuda, kuna ma ragein iga jumala kord kui televisioonis mõnda filmi niimoodi promotakse.. aga see üllitis oligi.. võrratu.
Pole kindel, kas asi oli 3D's, kuid vahepeal läksid mu silmad propa niiskeks. See oli kuskil siis, kui ühe teatud kanjoni "sissekäik" õhku lasti. Boonuseks võimas filmimuusika.

Kuigi pikemaid dialooge siin filmis ei jagunud, olin ma varakult investeeritud Max'i ja Furiosa käekäiku (no pun intended. Nad läksid mulle korda ja ma hoolisin neist.
Ilus.

George Miller, I salute you!

Pilt

9/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Mad Max: Raevu tee

PostitusPostitas ruut » 13. Juuni 2015, 01:09

Tulin ka just teistkordselt vaatamiselt. Superb.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Mad Max: Raevu tee

PostitusPostitas Loop » 26. August 2015, 20:30

Fantast! Sellist andmist pole ammu näinud, ikka korralik kütmine koguaeg, polegi ammu nii head uue-aja filmi näinud, ma tõmban punni alla ainult sellepärast, et seda tund aega rohkem polnud. Ehk jäi ka Maxi enda tutvustamine väheseks(kust ta tuleb, kuhu ta läheb, mis temast saab) ma isegi ei tea miks tal nimodi flashbackitas koguaeg, aga arvatavasti sellepärast, et ma pole ühtegi Mad Maxi filmi veel näind.

ÜLITUGEV 9!!!!
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Mad Max: Raevu tee

PostitusPostitas Defexer » 08. September 2016, 19:19

Ma eelnevaid osasid pole näinud ja päris Mad Maxi käekäiku ka ei teadnud ega oskanud ette kujutada aga see film siin oli midagi imelist ja võimast. oma klassi parim, ehkki actioni valdkonnas kindlasti üks topidest minu silmis. 10/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist

cron