Chappie

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Chappie

PostitusPostitas eerik » 24. Jaanuar 2015, 00:15

Chappie
Chappie (2015)

Iga lapse maailm on võimalustest tulvil, eriti aga Chappie (Sharlto Copley) oma: ta on andekas, eriline ja tõeline imelaps. Nagu ka teisi lapsi, mõjutab Chappiet tema ümbrus, kus leidub nii head kui ka halba. Ta peab usaldama oma südant ja hinge, et maailmas hakkama saada ja omanäoliseks isiksuseks areneda. Aga on üks asi, mis Chappiet kõikidest teistest eristab: ta on robot. Maailma esimene robot, kes on võimeline ise mõtlema ja tundma. Tema elu muudab jäädavalt seda, kuidas robotitesse ja inimestesse suhtutakse.

forumcinemas.ee

Ülevaate lisas: Level

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Chappie

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Veebruar 2015, 13:45

Treileri järgi tundus nagu Michael Bay uusversioon "I, Robotist". (N)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Chappie

PostitusPostitas Spellbound » 27. Veebruar 2015, 14:05

Loodan, et sellest tuleb rohkem režissööri film kui "Elysium". Ta juba kahetses, et ei teinud eelmise filmi puhul stsenaariumi kallal rohkem tööd. "Chappie" peaks olema läbi ja lõhki tema film, aga samas oleme seda juttu juba varem ka kuulnud...

Die Antwoordi osalus on übercool!
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

6/10

PostitusPostitas Ralf » 11. Märts 2015, 00:37

Oli ja ei olnud ka. Tekitab palju erinevaid emotsioone ja suur osa neist on negatiivsed.
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Chappie

PostitusPostitas LiveForThis » 14. Märts 2015, 19:08

Kohati väga lihtne ja naiivne, kuid samas ka väga intelligentne, sügav ja hingepugev. Blomkamp läks tagasi oma veidruste juurde. "Chappie" on kõike seda, mida "Elysium" ei olnud. Olgugi, et filmi kohati liiga lihtsameelne sündmustik võib närvi ajada, on "Chappie" ikkagi ühe iseseisva teadvusega roboti sünnist ja tema kujunemisest mõtlevaks olendiks tänu oma eriskummalisele perekonnale. Sellel tasandil on tegu suurepärase filmiga. Lõpp on aga see, mis päästis kogu filmi ja tõstis Blomkampi uljuse vägagi kõrgele.

Also, Die Antwoord did their thang. Brilliant!

4/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Chappie

PostitusPostitas adi » 22. Mai 2015, 12:07

Ainuke filmizhanr mida ma vihkan rohkem kui klassikalisi muusikale on koguperefilmid mille peategelasteks on koerad, hobused, vaalad ... etc., mitte, et mul oleks midagi koerte, hobuste või vaalade vastu, aga reeglina üritavad kõik need filmid väga odaval emotsionaalsel tasemel manipuleerida vaatajaga pannes loomad tegema midagi mida nad mitte kunagi ei teeks oma loomulikus keskkonnas. Ja see on lihtsalt jälk.

No ja see film tekitas mul sarnaseid emotsioone. Lisaks olid ka kõik inimtegelased häirivalt ebausutavad. Kui tegelased pole usutavad ei suuda ma neile kaasa elada. Kui ma ei suuda kaasa elada laguneb kogu film koost.

Ahjaa, CGI on üle prahi big time.

PS. mul tegelt ainult pool filmi vaadatud. Tulin siia vaatama, et äkki leian inspiratsiooni edasi vaadata. Seda wolverini mechwarriori tahaks aktsioonis isegi näha.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Chappie

PostitusPostitas Rain » 18. Juuni 2015, 15:27

Tüüpiline film ühiskonnaheidikust, milles leiab nii nalja, naeru kui ka nuttu, aga siiski täitsa hästi välja kukkunud ja mulle käras küll. Kaasahaarav ta just pole, aga igati kena ja tore lugu. 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 120 külalist