Šaraad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Šaraad

PostitusPostitas Cochrane » 25. Juuli 2005, 02:19

Šaraad
Charade (1963)

Regina Lambert (Audrey Hepburn) tahab oma mehest lahutada, kuid järsku meest tapetakse. Enne oma surma jõudis mees kogu nende ühise vara sularahaks teha, kuid raha asukohta ei tea keegi. Reginat hakkavad jälitama mitmed võõrad mehed, nende hulgas keegi Peter Joshua (Cary Grant). Paistab, et kõik jahivad mehe varandust, mille see 2. maailmasõjas varastas. Muidugi arvatakse, et Regina teab, kuhu mees raha on peitnud. Iga uue surnuga on naisel raskem otsustada, keda ta usaldada saab ja keda mitte.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2005, 16:22

ilus poisss mängib ka tavaliselt on nii, et varasem variant kipub uuemast parem olema, nii et täna tuleb vb. erand
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Å araad

PostitusPostitas brixxx » 20. Veebruar 2014, 21:38

Ma olen viimasel ajal väga palju vanu filme vaadanud ning viimasel ajal olen eriti Walter Matthau komöödiaid vaadanud. Pean tunnistama, et see film on üks paremaid Walter Matthau komöödiaid, kuigi selles filmis niivõrd temale ei keskenduta.

Audrey Hepburn tegi väga hea rolli, olen enne juhuslikult Audrey Hepburni veel ühes filmis näinud, kus tema kõrval mees peategelast mängis Andy Williams. Vanasid filme vaadates pean tunnistama, et olen leidnud neli väga head näitlejannat Audrey Hepburn, Natalie Wood, Marsha Mason ja Mary Tyler Moore.

Filmi sisu meenutas väga filmi "The Usual Suspects" (1995).

Filmis oli kõige humoorikamad kohad need, kus Audrey Hepburn tegelaskuju ei teadnud oma abikaasa Charlie elust midagi, eriti matuse stseen ning kuidas Cary Granti tegelaskuju koguaeg luuletas uusi identeete endale.

Muideks näitleja James Coburn oli väga sarnane hääl Lee Marviniga ning ka meenutas teda. Ma esialgu mõtlesin, et mängibki Lee Marvin, aga kuna olen viimasel ajal vaadanud mitmeid Lee Marvini filme ning uurinud tema filme, siis küll ei mäletanud, et ta oleks sellises filmis mänginud.

Pean tunnistama, et see film oli üks väga hea komöödia ja krimi klassikaline film. Tänapäeval on küll ka häid filme, aga komöödiaid ikka osati vanasti paremini teha, ma olen päris mitmeid Walter Matthau komöödiaid näinud ning kõik on meeldinud, lemmikud "A New Leaf" (1971), "Charade" (1963), "The Odd Couple" (1968) ja "The Odd Couple II" (1998).

Hindeks 9/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 140 külalist

cron