Külaline

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Külaline

PostitusPostitas Rain » 30. Detsember 2014, 21:52

Külaline
The Guest (2014)

Olles veel leinas oma vanima poja surmast, ilmub ühtäkki perekond Petersonide ukse taha David, kes väidab end olevat kaasvõitleja ja parim sõber nende äsja lahkunud pojale ning külastab neid eesmärgiga viia täide oma lubadus enda parimale sõbrale aidata tema perekonda. Sooja südamega pakuvad Petersonid Davidile mõneks ajaks peavarju, ent peatselt hakkavad aga Petersonide ümber aset leidma veidrad sündmused.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Külaline

PostitusPostitas Spellbound » 31. Detsember 2014, 02:01

What the fuck 8/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Külaline

PostitusPostitas Rain » 31. Detsember 2014, 12:37

Ei jah, film oli üllatavalt hea. Tempo oli hea, story arenes toredasti, ja ma ei suuda mainimata jätta Lance Reddicki absoluutselt kohutavat rollisooritust. Isegi relva hoidis ta käes nagu banaani, mis oleks tema viimane õhtusöök. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

7/10

PostitusPostitas Ralf » 31. Detsember 2014, 12:41

Ehk natuke liiga turvaline, aga sarmikas ja vallatult jabura lõpplahendusega lugu. Dan Stevens (Y)
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Külaline

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Detsember 2014, 18:09

Teate, kui filmi viimane pooltund käima lükkus ning selgeks sai tõsiasi, et "The Guest" ikkagi on lõbusat ja riukalikku pulpy stiili ning sõgedat ja armutut musta huumorit pritsiv vägagi tõsiseltvõetav psühholoogiline triller, mille keskmes on pea peale pööratud Ameerika üksiku kangelase müüt, siis olin ma täiesti kindel, et see film on fantastiline.

Filmi viimased 15 minutit, eriti kõik see, mis toimus Halloweeni set`i seinte vahel oli nii kuratlikult riukalik.

5/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Külaline

PostitusPostitas ZeMonsta » 08. Jaanuar 2015, 04:41

Sirvisin siin üksvahe välismaa filmiblogijate aasta parimate filmide nimekirju. The Guest jäi päris mitmel korral silma, aga ei vaevunud rohkem uurima, sest noh, tundmatu nimi ja mina olen üks laisk inimeseloom pealekauba.

Täna, pärast pikka mõtlemist otsustasin, et aitab naljast, vaatan selle filmi ära.

Spellbound kirjutas:What the fuck 8/10

What the fuck indeed.


10/10 film.
Kell 2 öösel kõrge palavikuga tehtud elu parim otsus.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Külaline

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Jaanuar 2015, 21:22

ZeMonsta (Y)

Rain kirjutas:...ja ma ei suuda mainimata jätta Lance Reddicki absoluutselt kohutavat rollisooritust. Isegi relva hoidis ta käes nagu banaani, mis oleks tema viimane õhtusöök. 7/10


See poleks üldse nii naljakas, kui see ei oleks nii hullult rassistlik :irw:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Külaline

PostitusPostitas Ronet » 01. Mai 2015, 21:49

LiveForThis kirjutas:ZeMonsta (Y)

Rain kirjutas:...ja ma ei suuda mainimata jätta Lance Reddicki absoluutselt kohutavat rollisooritust. Isegi relva hoidis ta käes nagu banaani, mis oleks tema viimane õhtusöök. 7/10


See poleks üldse nii naljakas, kui see ei oleks nii hullult rassistlik :irw:

I'll do you one better ja ütlen, et hoopis sinust oli rassistlik seda järeldada. Rain vaevalt seda nii mõtles.

Väga äge tümm, kergelt Mary Poppins meets Terminator ja üldine 80ndate maik tekitas mõnusa kompoti.

7/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Külaline

PostitusPostitas Rasmus » 01. Mai 2015, 22:10

Tasuks vast Adam Wingardi varasem looming ka üle vaadata, tegu tundub olevat geeniusega.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Külaline

PostitusPostitas Forzelius » 01. August 2016, 03:43

Klge, väga hea oli. Elasin villainile vast isegi rohkem kaasa kui headele tegelastele. Võrratult kaasahaarav juba päris algusest. Nö igavat fillerit peaaegu et ei olnud. Suurepärane OST, kuigi subtiitrite tüübi jaoks oli see kõik rokk-muusika (srsly, iga kord, kui muusika oli, oli "rock music playing").
Wingard oskab oma asja. Ei lasu klišeede hulka, teab, mida rahvas tahab jne. Dan Stevens oli ka vinge.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist