Grease

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Grease

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Grease
Grease

1959 aasta suvi on läbi, vanad sõbrad saavad kokku ja algab kool. Danny Zuko (John Travolta) on T Bird'si kamba liige, kes suvel kohtus korralikust perest pärit austraalanna Sandy Olssoniga (Olivia Newton-John) ning nende suveromaanist arenevad välja suurem osa kooliaasta sündmustest. Nimelt on nende kahe vaheline armastus tugev, kuid Danny soovib jääda poppiks ning üritab teistele kuttidele jäta muljet, et tüdruk teda ei huvita ning see Sandyle ei meeldi. Sandy püüab küll tüdrukute kamba Pink Ladies'iga ühineda, kuid siiski pole ta valmis muutusteks. Kuigi Sandy ja Danny üritavad seda salasuhtena hoida, tuleb nende teele siiski palju pettumusi ja nende kooliaasta kujuneb vägagi põnevaks.

Film on tehtud Jim Jacobs'i ja Warren Casey muusikali põhjal, mis on tuntud üle maailma ning mida on etendatud nii Broadway, kui ka Eesti laval. Muusikali ajaloost nii palju, et see oli üheks revolutsiooniliseks pöördeks muusikalide ajaloos, sest enne seda polnud keegi teinud muusikali kaasaegsetest noortest ning nende elust. Esietendus toimus 1971-ndal aastal Chigagos ning sai depooteatri ajaloo kõige edukamaks lavatükiks.
Nb! Muusikal oli 5 tundi pikk.

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ringooo » 05. Detsember 2005, 17:42

Ma ütleks,et film polnud suurem asi.
Eestlaste muusikal oli sajaga parem ja film andis soovida.
Peale peaosade ja mõndade veel ei osanud näitlejad üldse mängida.
Ma ei tea...mulle yldse ei meeldinud :D
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Margus Kiis » 22. Jaanuar 2006, 02:52

Selle filmi täielikuks nautimiseks peab vähemalt USAs üles kasvama, tegema läbi sealse keskklassi haridussüsteemi rituaalid-totrused, saama aru miks mõned amid neid nõmedaid 50-ndaid fännavad jne jne. Laulud kohati päris head, mu on selline fetishi värk.
KÃĩik pole kuld mis hiilgab, kÃĩik pole s..t mis haiseb.
Margus Kiis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 02:55
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Pixie » 20. Juuni 2007, 10:18

Mulle väga meeldib. Hästi energiline. :)
Algul oli tõesti raske aru saada väljenditest jne.
DVD on Iirimaalt ostetud ja pole eestikeelseid subtiitreid.
Kui ma Kanal2's nägin ära ka tõlked väljenditele,oli palju lihtsam mõista tegelaste juttu. 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 147 külalist

cron