Narnia lood: lõvi, nõid ja riidekapp

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Veebruar 2007, 22:46

hau kirjutas:Ma vaatasin seda filmi vihaga raisk. See väike tüdruk seal ajas nii närvi. Ta oli nii ebasümpaatne ja värdjas. Ma ei saa aru kuidas üldse keegi selline sai sinna filmi. Ta ajas mind ikka niiii närvi oma käitumise ja olekuga, et pärast filmi oli närv ikka nii must. Väike tatt raisk. Kahetsen et vaatasin üldse, peale tolle värdja ei olnud seal midagi muud erilist kah. http://www.narniafilms.nl/upload/georgie.jpg MIKS?????


Kas kõik näitlejad peavad olema ÜBER-sümpaatsed jm? Raamatus oligi ju teda sellisena kujutatud ning sama tehti filmi puhul, ma arvan.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas hau » 01. Märts 2007, 00:07

ma vihkan toda näitlejat mitte tegelast. Kõik ei saagi ju meeldida
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 01. Märts 2007, 21:24

hau kirjutas:ma vihkan toda näitlejat mitte tegelast. Kõik ei saagi ju meeldida


No aga kui selle näitleja asemel oleks olnud keegi teine, mis sa siis filmist arvanud oleksid? Praegu tundub küll, et ega sa filmi vaadanud, vaid hoopis tegelesid selle näitleja vihkamisega. :pööritus:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas hau » 01. Märts 2007, 21:42

Wisegirl kirjutas:
hau kirjutas:ma vihkan toda näitlejat mitte tegelast. Kõik ei saagi ju meeldida


No aga kui selle näitleja asemel oleks olnud keegi teine, mis sa siis filmist arvanud oleksid? Praegu tundub küll, et ega sa filmi vaadanud, vaid hoopis tegelesid selle näitleja vihkamisega. :pööritus:

exactly, ma ei suutnud muust mõelda kui tollest näitlejast ja tegelasest. Ja mulle tundub et to tatt suht sarnase iseloomuga oma elus kah. Igatahes on ta kõige ebasümpaatsem laps minu jaoks. Ja üldse peale Lotri ja Pottereid tuleb fantaasia raamatute ekraniseeringuid nagu seeni peale vihma. Ei viitsigi enam näppu fantaasiapulsil hoida. Nagu mõned aastad tagasi oli, et peale Gladiaatorit tuli igasuguseid ancient filme.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uussaabas0 » 07. September 2007, 20:09

oli tõesti hea film, kuid raamatud pole kahjuks lugenud, kuid kavatsen, ka seda millalgi lugeda.
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Ralf » 08. Veebruar 2011, 13:38

hau kirjutas:Ma vaatasin seda filmi vihaga raisk. See väike tüdruk seal ajas nii närvi. Ta oli nii ebasümpaatne ja värdjas. Ma ei saa aru kuidas üldse keegi selline sai sinna filmi. Ta ajas mind ikka niiii närvi oma käitumise ja olekuga, et pärast filmi oli närv ikka nii must. Väike tatt raisk. Kahetsen et vaatasin üldse, peale tolle värdja ei olnud seal midagi muud erilist kah. http://www.narniafilms.nl/upload/georgie.jpg MIKS?????

hau kirjutas:ma ei suutnud muust mõelda kui tollest näitlejast ja tegelasest. Ja mulle tundub et to tatt suht sarnase iseloomuga oma elus kah. Igatahes on ta kõige ebasümpaatsem laps minu jaoks.

Spetsiaalselt sinu jaoks tegin:

Spoiler :
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Täielik jama oli kahjuks, vaid lõpulahingu ajal oli piisavalt tegevust, et mu huvi üleval hoida, ja selleski leidus lolle momente... igasugused mudilastele suunatud fantaasialood mulle meeldivad, aga see oli küll röga. Pidin kõigele lisaks veel päevikut ka muutma, et see ühele joonele mahuks (pikk pealkiri much?).
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Narnia lood: lõvi, nõid ja riidekapp

PostitusPostitas Pixie » 04. Mai 2012, 21:16

Sissejuhatus osutus oodatust oluliselt lühemaks. Mõni stseen siit ja mõni sealt ning juba olidki lapsed Narnias. Kui mõnele ei sobinud Lucy tegelane, siis ma ei suutnud taluda seda nooremat venda. Eks Edmund pidigi oma käitumisega olema pere must lammas, aga ta püsis vastumeelne filmi lõpuni. Mitmed olendid olid huvitava ning detailselt viimistletud välimusega (jee, greif ja fööniks! :) ), aga rääkivad koprad, hundid and whatnot käisid tõsiselt närvidele. Enamus filmist oli liiga ninnunännu, kuigi see pani ootama lõpulahingut, et näha, kuidas selle vägivaldsus sobib eelnenud lapsemeelse õhkkonnaga. Meeldivalt vaatemänguline oli, teenis lisapunktigi. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist

cron