Öö muuseumis: hauakambri saladus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Öö muuseumis: hauakambri saladus

PostitusPostitas Rasmus » 11. November 2014, 16:58

Öö muuseumis: hauakambri saladus
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)

Muuseumi öövaht Larry (Ben Stiller) on varemgi meeletuid seiklusi üle elanud, aga kõik senine kahvatub käesoleva kõrval. Kell tiksub ja ta peab koos mõnede lähimate sõpradega kihutama teisele poole maakera, vanasse heasse Londonisse, et päästa tahvli võluvägi enne, kui see igaveseks kaob.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

5/10

PostitusPostitas Ralf » 27. Veebruar 2015, 10:55

See muuseumi-värk on ennast ammendanud mu jaoks, aga filmis on omi teravaid hetki (nagu veider Hugh Jackmani / Alice Eve'i cameo) ja igal juhul on see parem kui teine. ARVUSTUS
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Öö muuseumis: hauakambri saladus

PostitusPostitas Ronet » 04. Märts 2015, 07:32

Ma ei tea. Mulle meeldis vist teine osa rohkem. Hinded olekski vastavalt 7-6-5..
Midagi uut see järg ei pakkunud. Alati tore näha Rami Malek'i, kes pole kahjuks häid filmirolle saanud (kui The Pacific välja jätta, mis oli minisari). Lancelot oli igav lisandus ja Rebel Wilson sai liiga palju ekraaniaega.
Ja kas see viimane stseen pidi kuidagi nooremaid vaatajaid lohutama? Oleks eelistanud lihtsalt minema kõndimist (nagu 5 minutit varem juhtus), kaamera zuumib välja, lõputiitrid hakkavad jooksma mingi positiivse noodiga laulu saatel vms.
Omamoodi sobilik hüvastijätt Robin Williamsile.

5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron