Punane draakon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Punane draakon

PostitusPostitas Cochrane » 20. Juuli 2005, 16:02

Punane draakon
Red Dragon

Mõned aastad pärast sarimõrvar Hannibal Lecteri (Anthony Hopkins) kinnipüüdmist, kutsutakse endine FBI agent Will Graham (Edward Norton) taas tööle, tema suurepärase võime tõttu kurjategijast tõene kujutus luua. Kuid kui ta "Punast Draakonit" jahtides alla peab vanduma, ei jää tal muud üle, kui paluda mehe abi, kes temast veelgi paremini kurjategija mõttemaailma mõistab, dr. Hannibal Lecter.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Taavi » 20. Juuli 2005, 19:41

Mulle meeldis. Hannibaliga võrreldes oluliselt etem. Ei olnud väga palju verd. "Punane draakon" on rohkem kriminulli näoga. Mõrva lahendamisprotsess oli huvitavalt tehtud. Kuigi lõpp on ehk liialt kiiresti ette aimatav, on tee sinna lõppu keeruline.
Edward Nortonile jällegi üks meeldejääv osatäitmine.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 22. Juuli 2005, 13:30

norton oli kül hea, voonakeste vaikimine oli parem, hannibal oli bullshit
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 22. Jaanuar 2006, 13:07

Parem kui "Hannibal", halvem kui "Voonakeste vaikimine". Edward Norton mängis hästi ja Hopkins dr. Lecterina kõigis kolmes filmis ületamatu. Sisu palju parem kui Hannibalil.
Olen lugenud läbi nii Thomas Harrise "Voonakeste vaikimise" kui ka "Punase draakoni", mille sündmusd siis kõige varajasemad. "Hannibal" kahjuks lugemata, aga "Draakoni" film on raamatuga võrreldav. Filmis mulle eriti meeldis Elfmani muusika, mis mängis suurepäraselt kokku.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Fletcher » 01. Veebruar 2006, 17:38

Sündmuste kronoloogiline järjekord võib natuke keeruline tunduda, kui pole raamatuid lugenud, pealegi on Hopkins vana. Tegelikult toimuvad "Punase draakoni" sündmused kõige esimesena, siis tuleb "Voonakeste vaikimine" ja viimaks "Hannibal".

Triloogias minu silmis teisel kohal, sest Hannibal ei olnud nii õnnestunud, kui Draakon. Raamatule ilusti sarnane, ebaoluline välja jäetud, valitud olid suurepärased näitelejad (Norton ja Fiennes, Hopkins ka loomulikult, siis veel väike roll Harvey Keitelilt ka). Oli väga põnev, võileiva tegemise hetki ei olnud.

Kuuldavasti tuleb Lecterist veel üks film, mis räägib tema minevikust ja kus kah Hopkins kaasa teeb. Loodetavasti pole ta oma oskuste poolest raugastunud ^^
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Kaido » 11. August 2006, 11:36

Vaatasin filmi TV3-st ära ja peab tõdema, et väga hea oli. Ma ei ütleks, et "Voonakeste vaikimisele" väga alla oleks jäänud ning seletas hästi eelneva stoori ära. Väga hea näitlejamäng Anthony Hopkinsi ja Edward Nortoni poolt.

8/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas ringooo » 13. August 2006, 17:07

Lugu on väga hea ja film on väga hästi teostatud.
Tahaks ära näga Michael Mann'i "Manhunteri",siis oskaks neid filme võrrelda.
Igatahes "Red Dragon" on väga nauditav ja minu meelest täiesti võrreldav "The Silence of the Lambs"iga."Hannibal" jääb neist kahest natukene alla.
Suurepärased osatäitsmised Edward Nortoni,Anthony Hopkinsi,Ralph Fienessi,Harvey Ketieli ja Emily Watsoni poolt.
9/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas LauraOlen » 13. Mai 2008, 00:52

Wow, mulle meeldis.
Hopkins ei torganudki seal filmis nii väga silma, kui Ralph. Muidu ma küll üpris suur Hannibali fänn, nüüd ongi ainult ''Voonakeste vaikimine'' nägemata.
Üldiselt pole krimi fänn, aga näitlejad ja story muutsid selle vägagi huvitavaks. Aga ei, väga meeldis.
9/10
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

Re:

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 05. August 2011, 12:42

Peata Ratsanik kirjutas:Parem kui "Hannibal", halvem kui "Voonakeste vaikimine". Edward Norton mängis hästi ja Hopkins dr. Lecterina kõigis kolmes filmis ületamatu. Sisu palju parem kui Hannibalil.

Kaido kirjutas:Vaatasin filmi TV3-st ära ja peab tõdema, et väga hea oli. Ma ei ütleks, et "Voonakeste vaikimisele" väga alla oleks jäänud ning seletas hästi eelneva stoori ära. Väga hea näitlejamäng Anthony Hopkinsi ja Edward Nortoni poolt.

8/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 116 külalist

cron