Vale pööre 6: Viimane lootus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vale pööre 6: Viimane lootus

PostitusPostitas Rasmus » 20. August 2014, 13:40

Vale pööre 6: Viimane lootus
Wrong Turn 6: Last Resort (2014)

Danny (Anthony Ilott) läheb peale saladusliku päranduse saamist koos sõpradega Hobb Springsi, kus ta tutvub esmakordselt oma perekonnaga - Hillickeri-nimelise klanniga. Peagi selgub, et Hillickeridel on hoopis teistsugune eluviis, mille hulka kuuluvad ka kannibalism ja iidsed rituaalid, ning Danny on sunnitud valima oma sõprade ja pere vahel.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Vale pööre 6: Viimane lootus

PostitusPostitas Rasmus » 14. Oktoober 2014, 18:13

Kindla peale parem Declan O'Brieni lavastatud triloogia igast osast ning ka originaalfilmist; Joe Lynchi "Wrong Turn 2" jääb samas ilmselt igaveseks ajaks terve seeria kõrghetkeks. Gore'i on mõnusalt palju, surmad päris fantaasiarikkad. "Wrong Turni" filmides on alati olnud meeldejäävaid seksistseene ja kuues osa teeb selles vallas silmad ette tõenäoliselt isegi kolmandale. Jään huviga praeguse hetke parima slasheri-seeria seitsmendat osa ootama.

Pilt

7/10*

#octoberhorrorchallenge

*tegu on objektiivselt hinnates ikkagi täiesti kohutava filmiga
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

3/10

PostitusPostitas Ralf » 15. Oktoober 2014, 01:37

Jah, no mina Rassu perversset tagurpidi-loogikat ei järgi, kohutav ta oli ja mu arust seeria halvim koos kolmandaga. Vähemalt viiendal oli ette näidata John Carpenteri filmidest inspireeritud atmosfäär ja neljandal teistsugune setting. Lisaks mind häiris, et süžee oli nii sarnane "Texas Chainsaw 3D" omale ja lihtsalt seksistseene oli liiga palju.

Also, mina pean 1. osa reaalselt HEAKS (võib-olla mängib nostalgia siin rolli) ja sellest saati olen ma oodanud, et ka mõni järg natukenegi HEA oleks. Jah, on võimalik ka teha viletsat filmi ja nii, et see on midagi väärt (mõnes mõttes teine osa on selline - totakas, lõbus ja möllurohke), aga see siin on puhtalt kvaliteedilt ja teostuselt laisk.

Ma arvan seejuures, et ei üritatud teadlikult halba filmi teha, vaid lihtsalt ei hoolitudki, milline see välja kukub, sest nagunii pealkiri toob raha sisse.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Vale pööre 6: Viimane lootus

PostitusPostitas Rasmus » 15. Oktoober 2014, 20:26

Kohutav küll, aga kohutavatest filmidest see seeria (pealtnäha) koosnebki. Esimese osa peamine viga on selles, et ta üritab olla hea ja intelligentne film, kuigi ta seda ilmselgelt ei ole. Täna üle vaadatud II osa on leidnud täpselt õige tasakaalu tõsisuse ja lolli tükeldamise vahel, aga alates sellest punktist on kogu seeria koosnenud ainult otseselt halbadest filmidest. Kolmas oli pisut liigagi odavalt ja amatöörlikult tehtud, kuid 4-6 on oma kohutavuses täpselt ühel pulgal. Mitte ükski neist filmidest isegi ei ürita midagi korralikku pakkuda, nii et ainus kriteerium hindamiseks saab olla meelelahutuslikkus. See faktor on täiesti subjektiivne ja nende osade järjestamine sõltub ka minu puhul puhtalt tujust.

Minu valik oleks selline:
1. Wrong Turn 2: Dead End (7/10)
2. Wrong Turn 6: Last Resort (7/10)
3. Wrong Turn 5: Bloodlines (7/10)
4. Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (7/10)
5. Wrong Turn (6/10)
6. Wrong Turn 3: Left for Dead (6/10)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Vale pööre 6: Viimane lootus

PostitusPostitas Ralf » 16. Oktoober 2014, 01:43

:) Hehe. Ma hindan pigem filmi, mis tahab olla hea ja intelligentne, aga ei saa hakkama, kui filmi, mis isegi ei taha olla hea ja saab sellega hakkama.

Esimene film on siiski küll täiesti adekvaatne tõsine teen-slasher mu arust ja juba kvaliteedilt üle järgedest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Vale pööre 6: Viimane osa see küll pole

PostitusPostitas Rasmus » 27. September 2015, 20:10

Ja ongi seeria üle vaadatud. Olin suhteliselt veendunud, et olin "Last Resorti" esmakordse vaatamise ajal mingite pettekujutelmade võimu all, ja et tegu on hoopis täiesti kohutava filmiga, aga 7/10 jääb püsima ka pärast tänast vaatamist. Mind häirib, et eelmiste osade kronoloogia kõik nii tuimalt prügikasti visatud on, kuid eraldiseisva filmina on tegu ootamatult tugeva ja ambitsioonika tükiga. Title card on jälle briljantne.

5. ja 6. osa kohta kirjutasin põhjalikumalt blogis: http://oudusfilmiblogi.blogspot.com.ee/2015/09/wrong-turn-5-6.html
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist

cron