Uus algus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Uus algus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 29. Mai 2014, 00:20

Uus algus
Begin Again (2013)

Stsenarist-režissööri John Carney ("Ükskord") uus film "Uus algus" on liigutav komöödia sellest, mis juhtub, kui üksikud inimesed kohtuvad ja teevad koos ilusat muusikat.

Gretta (Keira Knightley) ja tema kauaaegne kallim Dave (Adam Levine) on keskkoolist saati koos olnud laulukirjutajad, kes kolivad New Yorki, kui mees saab lepingu suure plaadifirmaga. Aga värske kuulsuse ahvatlused viivad Dave’i peagi õigelt teelt kõrvale ning segaduses ja armastuses pettunud Gretta jääb üksi.

Tema maailm muutub paremaks, kui põlualune plaadifirma produtsent Dan (Mark Ruffalo) East Village’is tema esinemise peale satub ja on silmapilkselt tema andest lummatud. Sellest juhuslikust kohtumisest võrsub võluv portree neid mõlemaid muutvast koostööst, mille taustaks on suvi New York City's.

Begin Again (2013) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Uus algus

PostitusPostitas Audrey » 05. August 2014, 11:40

Väga ilus algus väga ilusale festivalile. Esimest korda elus oleks tahtnud olla Keira Knightley.

Ei pane üldse imeks, kui nüüdsest võib linnapildis näha paare, kes jagavad ühist "pleierit"..

Spoiler :
ise toimiksin samamoodi..
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

5/10

PostitusPostitas Ralf » 12. September 2014, 22:33

Üks selle aasta paremaid nn "New Yorgi filme" ja mõnus sära olemas, aga minu jaoks jäi liiga rõõsaks ja klišeerohkeks (isegi sellise standardse crowdpleaserina); vajaka jäi intiimsusest ja ehk ka traagikast. Leian ka, et osatäitjate valik oli ebaõnnestunud. JAH, seal on mu poiss Mark Ruffalo ja ma pean osatäitjate valikut ebaõnnestunuks... no näed!!
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist

cron