Telefonihelin

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Telefonihelin

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Telefonihelin
The Ring (2002)

Levib kuulujutt saladuslikust filmilindist, mida vaadanud inimesed pole ellu jäänud. Pärast filmilõigu vaatamist heliseb telefon ning kurja kuulutav hääl ütleb: "Sa sured 7 päeva pärast."

Ühel õhtul surevad viimased linti vaadanud noored, juhtumit hakkab uurima ühe nooruki sugulane Rachel Keller (Naomi Watts), kes ise satub toda linti vaatama ning kelle saatus on määratud. Teda hakkab abistama tema fotograafist sõber Noah Clay (Martin Henderson), kelle saatus määratakse sama videolõigu abil.

Sündmused hakkavad arenema kiiresti ning igapäev saab Rachel uusi ja huvitavaid vihjeid tolle lindi kohta. Sündmused kiirenevad tänu sellele, et linti näeb ka tema poeg Adrian Keller (David Dorfman) ning ema avastab kõige tähtsama saladuse selles lindis, see on Anna Morgani perekond, eelkõige tema tütar. Rachel annab kõik, et vähemalt tema poegki ellu jääks. Kuid lindi saladus peitub hoopis teises tõsiasjas...

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 05. Aprill 2005, 17:06

Hea film 9/10 - vahepeal kippus kuidagi igavaks, kuid point oli hea.
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Kaisukaru » 15. Detsember 2005, 21:00

Japp, nõustun. Natuke oli jahh vahepeal igav. Aga hästi põnev ja huvitav oli siiski :wink:
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tyrkiis » 17. Detsember 2005, 15:46

Ma ikka pole õudukainimene. Käisin seda vaatamas, kui see kinos veel oli ja pärast seda oli :shock:


Need jaapanlased oskavad hirmutada küll. Mulle meeldis selle filmi juures kõige rohkem see, et nad ei hirmutanud mitte mingite rõveduste ja verega, vaid niimoodi...psühholoogselt.
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Girl17 » 01. Veebruar 2006, 16:54

üpriski hea film oli...:)
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas genky » 05. Veebruar 2006, 23:53

USA varjand oli suht jama. Jaapani originaal "Ringu" on ikka mitmeid kordi parem. Õudukad ei tule ameeriklastel miskipärast kuidagi välja :)
genky
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 05. Veebruar 2006, 23:46

PostitusPostitas JigSaw » 06. Veebruar 2006, 00:18

Jaapani oma on ikka odav kräpp.Ma lausa anusin, et see film läbi saaks.USA oma on väga bro.
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Weirdo » 25. Juuni 2006, 16:26

Suhtusin eelarvamusega sellesse, kuna tavaliselt õudukaid ei vaata ja pean seda suhteliselt mõttetuks filmižanriks. Kuid kui algusest paar minutit vaatasin, hakkas huvitavama.
Minul polnud kordagi igav. Väga põnev film minu meelest. Samas väga õudne pole, kui filmi vaadata. Aga kui ise nende inimeste asemel olla, siis küll oleks. See kurikuulus videolint oli ka päris huvitav ja tõepoolest luupainajalik. Õnneks pole selliseid unenägusid näinud nagu see lint oli.

Kahjuks jäi lõpust pool tundi nägemata (seega kõige olulisem osa) teatud asjaoludel :evil: Pean selle kuskilt endale tirima ja võib-olla vaatan uuesti algusest peale.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas KiizuTchessy15 » 03. August 2006, 19:35

Lahe!! :wink:
KiizuTchessy15
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 05. Veebruar 2006, 20:14
Asukoht: lawal

PostitusPostitas Kahn19 » 12. September 2006, 07:46

Suht igav film,kui juba õudukiad vaadata siis näiteks selliseid nagu "Kõrgepinge" :))
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CyberRax » 12. September 2006, 15:02

Ma ei ole küll vaimustuses sellest aasia õudukate re-make'imise buumist millele antud teos ainuisikuliselt aluse pani, aga filmi enda kohta on vaid häid sõnu öelda - näitlejad tegid hea töö, teos oli parajalt omapärani (mis on esmajoones küll originaali autorite teene), kaameratöö oli väga hea, "paha" oli ülikõva ja terve filmi jooksul suudeti tõsiselt tugevat pinget hoida. Kui võrrelda Jaapani versiooniga siis on antud teos, vähemalt minu arvamuse kohaselt, iga külje pealt parem.
Kokkuvõtlikult: iga kell soovitaks, vähemalt nendele kelle jaoks õudukad ei pea tingimata liitrite kaupa verd sisaldama. 7/10.
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 23. September 2006, 16:46

Nagu eelkõneleja ütles, esimene ja ilmselt Aasia tondilugude remake'ide hulgast seni parim koos oma järjega. Verbinskil on selline üleloomulik talent teha film puhtalt meelelahutusena, mis saab siiski edukaks. Naomi Watts meeldis eriti. Hea õudukas.

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas meinteil » 23. September 2006, 19:32

Fletchu kirjutas:Nagu eelkõneleja ütles, esimene ja ilmselt Aasia tondilugude remake'ide hulgast seni parim koos oma järjega. Verbinskil on selline üleloomulik talent teha film puhtalt meelelahutusena, mis saab siiski edukaks. Naomi Watts meeldis eriti. Hea õudukas.

6,5/10


täesti nõustun, kuid järje koha pealt mitte.järg oli ikka nii p**k kui olla saab ja parem oleks see võinud üldse olematagi olla.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Gamma14 » 10. Detsember 2006, 21:54

Mul on selline imelik tunne, et ameeriklased ei jäta jaapanlastele ühtegi õudukat, kõik peavad nad järgi tegema! Kuigi kukkus päris hästi välja, hirmutavaid kohti oli ja meeldis veel see, et polnud mingit mõttetut rappimist ja lõikumist. Täiesti vaadatav.

7/10 Jee!

PS. Teine osa on parem! :) Eriti meeldis see I'm- not- your -fuckin' -mummy-koht
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Sepateus » 12. Detsember 2006, 01:46

Minu arust on Ring nagu väike õudusklassika. Väga paljudesse filmidesse on teda sisse põimitud. Mulle täitsa meeldis.
PS Kust seda filmi (kassetti) laenutada saab?
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 127 külalist

cron