Päästa meid kurjast (2014)

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Päästa meid kurjast (2014)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 02. Mai 2014, 02:23

Päästa meid kurjast (2014)
Deliver Us from Evil (2014) (2014)

New Yorgi politseinik Ralph Sarchie (Eric Bana) suunatakse uurima kuritegude seeriat, mille toime panijad on justkui kurjast vaimust vaevatud. Ta ühendab jõud tavapäratuid meetmeid kasutava preestriga (Edgar Ramirez), kes on koolitatud vaimude väljaajaja, et astuda vastu linna terroriseerivale üleloomulikule jõule.

www.solariskino.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

8/10

PostitusPostitas Ralf » 21. August 2014, 17:49

Mulle on alati meeldinud lood lunastusest ja usu leidmisest - eriti kui tegemist horroriga - ja see pole erand. Puudutas.
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Päästa meid kurjast (2014)

PostitusPostitas LiveForThis » 22. August 2014, 02:06

Arvestades asjaolu, et minu jaoks on Scott Derricksoni "The Exorcism of Emily Rose" ja eriti just "Sinister", mida pean tema parimaks filmiks, igati õnnestunud tükid, siis "Deliver Us From Evil" oli minu jaoks ikka kohutav pettumus. (N)

Ma ei ole niivõrd igavat deemonitekeskset õudusfilmi veel näinud. Jah, tegu on igati läbimõeldud ja toimiva õudusfilmi, draama ja kriminulliga, kuid kõik, mida film pakkus, oli minu jaoks igav, üllatustevaba, tuttavlik ja ilma igasuguse värskuseta. Mul oli vahel isegi tõsiseid probleeme, et see film lõpuni vaadata.

Väga pettunud, et tegu on niivõrd kuiva ja igava filmiga
1/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Päästa meid kurjast (2014)

PostitusPostitas LynxHunter789 » 26. August 2014, 18:16

Nõustun Ralfiga. Kuigi viimasel ajal on jube palju igasugu vaimude välja ajamis filme tehtud, siis see suutis neist kõigist eristuda ja korralikku närvikõdi pakkuda. Ootan järgmisena "As above, so belowe" -d.
8/10
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 107 külalist