Kastitrollid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kastitrollid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 03. Aprill 2014, 12:40

Kastitrollid
The Boxtrolls (2014)

Laika animastuudio ("ParaNorman", "Coraline") uus animatsioon räägib loo Kastitrollidest - koletistest, kes elavad hubase Cheesebridge'i linna tänavate all, ning ronivad rentslist välja vaid öösiti, et varastada seda, mis linnaelanikele kõige kallim - nende lapsi ja nende juustu. Vähemasti kõlab nii legend, mida linn alati uskunud on. Tegelikkuses on Kastitrollid seltskond armastusväärseid veidrikke, kes kasvatavad endi seas kunagi orvuks jäänud inimpoissi nimega Eggs. Kui kurikaelast parasiidikütt Kastitrolle jahtima asub, peab poiss tulema tagasi maapinnale, et neid päästa. Eggs ühendab jõud seiklushimulise tüdrukutirtsuga, et koos päästa mitte ainult Kastitrollid, vaid kogu Cheesebridge'i vaim.

www.vaatafilmi.ee/kastitrollid

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

8/10

PostitusPostitas Ralf » 17. Oktoober 2014, 10:24

Järjekordne nauditav animafilm Laikalt. :)
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kastitrollid

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 20. Oktoober 2014, 08:44

Visuaalne treat, mis suudab oma looga vb ka mõne vanema vaataja täitsa ilusti ärkvel hoida.

Päris hea viide oli lõpus tegijatele endile :)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Kastitrollid

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Oktoober 2014, 17:42

Huh, "The Boxtrolls" on väga freaky, no ikka parajalt sünge, sürr, haiglane ja rõve. Lugu on suht klassikaline lastekas - täiskasvanud on lollid, inetud ja vastikud, lapsed targad ja nati ilusamad kui täiskasvanu ning ebamaised olevused on need kõige inimlikumad -, aga kogu animatsiooni stiil ja visuaalsus ning loo tonaalus on üpriski haiglane. Vist kõige veidrama ja süngema tooniga Laika film üldse. Enne kandis seda tiitlit mu arust "Coraline", mis on Laika filmidest mu lemmik. "The Boxtrolls" on minu jaoks sisult liiga lastekas, kuigi vägagi kenasti toimiv fantaasiaseiklus igale vanusele, aga lavastuse poolest "haiglaselt" vinge elamus - ülimalt detailne, energiline, vaimukas ja unikaalne maailm, mida peab kindlasti nägema. Laika ikka suudab selgelt oma originaalsuse ja ülipeene käsitööga silma paista.

Et noh väga hea asi ikka. Saal oli lapsi täis, kilkasid seal päris tihti. Alguses oli nad suht tasakesi, mulle jäi mulje, et nad kohkusid natuke ära. Ma tean, et mina kohkusin. Vahel tundsin end ikka väga imelikult. Laika paneb hullu. Pangu edasi (Y) Olgugi, et kohati meenutas kogu film haigeid unenägusid, mida arvatavasti Charles Manson väikse põnnina unes nägi.

4/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 163 külalist

cron