Jeepers Creepers

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jeepers Creepers

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Jeepers Creepers
Jeepers Creepers

Suvevaheajal vanemate juurde sõitvad õde ja vend ei oska arvatagi, millise õuduse osaks nad võivad pärast ühe roostes autoromuga kokkupõrkamist saada. Nimelt mõni minut pärast kokkupõrget näevad Patricia "Trish" Jenner(Gina Philips) ja ta noorem vend Darius "Darry" Jenner(Justin Long) ühte maaniulatuvas mantlis kaabuga meest torust alla viskamas linade sisse mässitud asju.
Kiirelt minekut teinud noorikud aga põrkavad uuesti kokku selle jõhkra autoromuga, pärast mida otsustavad noored välja uurida, mis kompse viskas too kurjakuulutav mees tollest torust alla ning siit algabki õudus, mida noored poleks iial endale ette kujutanud.


Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 26. Veebruar 2005, 11:22

Esimene filmi pool oli hea, aga teine pool bullshit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. August 2005, 13:17

ei ütleks, minu arust oli kogu aeg põnev, eriti see koht, kus see poiss seal all oli ja nägi ühte kokkuõmmeldud paari, ja sõrmuse peal oli aasta 1984 vms. ja pärast ütles see politseinik, et see paar peaks olema juba 20 aastat surnud, nende st peaksid järel olema ainult luud, oled sa kindel, et sa nägid neid inimlikul kujul( et keha on veel alles). see koht võttis ikka tõsiselt seest lõõmama
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kaisukaru » 12. August 2005, 11:57

Olen näinud :D Megalahe film. Mulle meeldis :wink:
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 18. Juuni 2006, 19:38

Esimesed 30 minutit olid vägagi paljutõotavad ja hakkas juba positiivse poole pöörduma, aga kui see viimased 50 minti algasid läks asi aina mõtetumaks. Mingisugune hambahaldjas oli, ma mõtlesin alguses et ikka midagi kohutavat. Aga jah, lõpuks hakkasin ma naerma, vot naerma hakkasin nende odavate "hirmutamisnippide" peale + see õudukas oli nii etteaimatav, et ilma filmivaatamiseta tead juba lõppu. Ja see "Jeepers Creepers" laul ei sobi absoluutselt üldse filmi imo. Algas 7 punktiga, lõpetas 2'ga. Seega 2/10. Kahju oma poolteisest tunnist vot!

Btw, mis deemon sõidab autoga??
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuni 2006, 00:25

Minu arust see suur möirgav auto oli päris hea mõte. Võib-olla on auto seoses sellega, et too sensitiiv ütles: "He dresses like a man only to hide he's not."

Nägin filmi esimest korda oma kaks, ehk kolm aastat tagasi ja meeldis väga. Nõustun siinkohal eelkõnelejaga, et teine pool läks liiga gore-tapmiseks kätte ja elukat näidati liialt, ent esimene pool oli väga närvesööv.

Väga alahinnatud film minu meelest.

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CyberRax » 20. Juuni 2006, 14:10

Eelneva postitaja viimane lause oli otse kümnesse - alahinnatud teos.
Nagu eelkõnelejadki leian, et filmi teine pool vajus tõsiselt ära (ca. selle koha pealt kus nad koletist lähedalt näitasid), aga esimene pool oli tõsine meistriteos - kaameratöö oli hea, stoori polnud kah kõige nämmutatum (neid maanteel-hakkab-mingi-kurjakuulutav-auto-terroriseerima filme on küll päris mitmeid, aga siiski oluliselt vähem kui pere-kolib-uude-majja-kus-kummitab, mõrva/kadumist-uurides-satutakse-millegi-jäleda-otsa või kasvõi lihtlabaseid teenslashereid), pinget jagus hulgaliselt (näiteks too stseen kus Trish autokapotile toetudes ootab ja kauguses koletise auto lähenema hakkab... lihtsalt geniaalne!). Too lastelaulu(?) kasutamine meeldis kah. 6,5/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 22. September 2006, 21:17

6/10
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Gamma14 » 27. Detsember 2006, 12:08

Esimene pool oli tõepoolest hea. Pingeline ja põnev. Aga siis läks film natuke magedaks kätte...Mõte oli ju üsna hea aga seda suudeti kahjuks ära kasutada ainult filmi esimeses pooles. Ajaraisk.
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Gamma14 » 27. Detsember 2006, 12:14

Kõige parem koht oli see, kus nad sellest peletisest üle sõitsid ja vend küsis: "You think it's dead?" ja õde vastas: "They never are..". Vähemalt natuke huumorit :))
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas Immagination » 02. Detsember 2008, 18:08

Täitsa normaalne film, lõpp vajus ära, aga algus oli väga pingeline. Parem kui filmi järg "Jeepers Creepers 2"

7/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas snufffy » 04. Detsember 2010, 00:04

Algus oli tõesti palju lubav - väga põnev ning jälgisin huviga, kuid mida film edasi seda kohutavamaks ikka asi läks ja lõpp oli ka täiesti hale.
3/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Jeepers Creepers

PostitusPostitas Rasmus » 21. August 2015, 15:09

Vaevalt ma "Jeepers Creepersi" kunagi ette oleksin viitsinud võtta, kui kokkutulek seda poolkohustuslikus korras peale poleks surunud. Igatahes ootasin veits rohkemat, aga esimene pool oli piisavalt creepy, et kogutulemus positiivselt meelde jääks. Uuesti ilmselt ei vaata.
http://oudusfilmiblogi.blogspot.com/2015/08/jeepers-creepers.html
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 126 külalist