Lahkulööja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lahkulööja

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Jaanuar 2014, 03:18

Lahkulööja
Divergent (2014)

Beatrice Priori elab Chicagos, kus ühiskond koosneb viiest killast, millest igaüks kummardab ühte voorust. Igal aastal peavad valimispäeval kõik kuueteist-aastased otsustama ühe killa kasuks, et pühendada sellele oma ülejäänud elu.

Aga Beatricil on ka saladus, mida ta varjab kõigi eest, sest teda on hoiatatud, et vastasel juhul võib teda oodata surm. Avastades, et näiliselt ideaalset ühiskonda ähvardavad lõhkuda rahutused ja teravnevad lahkarvamused, saab ta ühtlasi teada, et tema saladus võib aidata tal oma lähedased päästa… või siis hävitab hoopis tema enda.

www.acmefilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Lahkulööja

PostitusPostitas Zinera » 25. Juuli 2014, 13:13

3/10
Hunger games vs Harry Potter vs Twilight (aga ilma vampiirideta ja libahuntideta). See peaks kõik ütlema, mis üldse öelda on selle kohta: Honest trailer
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Lahkulööja

PostitusPostitas Loop » 22. September 2014, 15:11

selle idee oleks saand kordades paremini realiseerida .

hallukate stseenid olid aind ägedad ...muu RÄMPS

3/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Diversant

PostitusPostitas Rasmus » 09. Märts 2016, 20:31

Mulle isegi täitsa sobis, umbes sama palju kui esimene "Hunger Games". Et iseenesest nagu vajalik film pole, aga oma primitiivsel tasemel ajab asja ära küll. Kuigi ma ei suuda nende noorteulmekate võlust ikka absoluutselt aru saada, tegelaste mured jäävad nii kaugeks. See on suht loogiline, et tiinekad ebarealistlikke armulugusid crave'ivad, aga miks need siis veel düstoopias aset leidma peavad? (Kui keegi nüüd sel teemal arutama hakkaks, oleks täiega äge. Samas elame me praegu 2016. aasta Filmiveebis, nii et keegi tõenäoliselt isegi ei loe mu postitust. Sel juhul vihkan teid kõiki.) Veits liiga palju oli sellist sihitut uimerdamist ja mingil hetkel mõtlesingi, et esimene osa jääb pelgalt sissejuhatuseks, aga õnneks otsustati lõpus ikkagi, et lugu peab kuidagi kulmineeruma, nii et ma küll kriitikaks põhjust ei näe. Lõpus oli seda vanakooli tulistamis-actionit ka tore näha, mõnusalt väikesemõõtmeline sellist sorti filmi kohta. 7/10

cue https://www.youtube.com/watch?v=AvLysy5JVkM
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist