King Kong

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 07. Mai 2010, 22:48

Visuaalselt lummav, sisult suurepärane sissekanne King Kongi filmide ahelasse, Peter Jackson oma parimas vormis pärast LOTR-i. 9/10

Naomi Watts ei ole ainult ahvi käpal karjuv andetu näitleja, vaid kõik kulgeb kuidagi väga omapäraselt ja ilusalt. Ilu on siin palju, aga ei puudu ka 30-ndate NY, mida on lausa lust vaadata. Pikk, kuid vajalik algus on peaaegu üks filmi parimaid osi, muusikast rääkimata.
Jackson tegi hea tagamõttega filmi, mis leiab aset ajal, mil tehti esimene versioon kuningas Kongist, päris retro kohe. Kõik sobitub antud juhul nii hästi kokku, et raske on väita nagu oleks tegemist tavalise blockbusteriga.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 10. Märts 2011, 13:06

Nüüd viis aastat hiljem ma enam nii kõrgelt ei hindaks, hetkel annaks pigem 8/10, kuid siiani on eredalt meeles King Kongi kinoelamus. Jah, mul on siiani kinopilet alles. King Kong on ühtlasi ka film, mis tekitas minul suuremat huvi filmide vastu ja tänu sellele liitusin Filmiveebiga. :)

Igatahes, miks ma siia teemasse uuesti kirjutan, on see, et ma vaatasin uuesti King Kongi, kuid pikemat lavastajaversiooni, mis on ligikaudu 15 minuti võrra pikem kinoversioonist. Ja ma pean ütlema, need lisaminutid tegid filmi tunduvalt terviklikumaks ja tegelaste vaheline keemia töötas hästi. Uutest stseenidest olid eriti head nimelt parvega soo ületamise, tulevahetus Triceratopsiga ja New Yorkis sõdurite ergutuskõne (oi, kuidas ma naersin sõbraga selles kohas tükk aega) stseenid. Endiselt pärast aastaid uuesti vaatamist on tunda, kui tugev ja vankumatu on Kongi ja Anni side. Näitlejatööd - suurepärased. Naomi Wattsi karjed siiani kumavad aeg-ajalt peas ja filmi vaatamisel tekkisid külmavärinad karjete ajal. Eriefektid on siiani väga hästi tehtud ja ma ei näinud vaatamise ajal eriti aegumise märke. Kinoversioonile annaksin 8/10, aga lavastajaversioon teeb filmi mõnusalt magusamaks - 9/10.

Tsiteerin IMDBi triviat:
Over 2 million feet of film were shot, equivalent to 370 hours of footage, 123 times more than the final cut.


Kui see tõesti nii on, siis King Kongist saaks suurepäraselt pika seriaali. Kurat, ma tahan neid videomaterjale näha.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: King Kong (2005)

PostitusPostitas Pixie » 26. Detsember 2011, 20:34

Ilus ja suurejooneline seiklus. Oli küll pikk, kuid võeti rahulikult aega oma loo jutustamiseks. Kuratlikult põnev ja jube (need elukad sügavikus vääriksid oma õudukat), samas väga südamlik. Hiiglaslik gorilla jättis esialgu halva mulje - polnud just eriti armas, aga lõpuks oli hinge pugenud. Tubli 8/10. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: King Kong (2005)

PostitusPostitas RockabillySarin » 06. Aprill 2012, 03:03

Ma ei tea, kas Peter Jackson lavastas seda filmi morse teel, või oli lihtsalt mälus.
Sellist venivat ja mõttetut solki ma küll ei oodanud.


1/10
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

Re: King Kong (2005)

PostitusPostitas Forzelius » 24. Juuni 2015, 13:21

Vaatasin esimest korda extended cuti ja no tõesti hea on. Väga over the top, aga hästi tehtud over the top. Kong vs dino's võttis korraks kukalt kratsima, et Merian Cooper selle peale ütleks, aganoh, suva. Vinged eriefektid ja tore "epic" film. Kaasajal ei näe väga selliseid. Hea cast ka. Ja remake'i kohta asjalik edasiviimine, pole üks-ühele originaaliga sama. Mulle meeldis.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist

cron