Godzilla

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Godzilla (2014)

PostitusPostitas Spellbound » 23. Juuni 2014, 12:09

Filmi süžee see osa, mis puudutab Gojira mütoloogiat
Spoiler :
ja koletiste kuninga võitlust tõenäoliselt tema rassi hukutanud parasiitidega
on huvitav, loominguline ja lihtsalt über cool. Kõik, mis puudutab inimesi on igav, klišeeline ja loodud ainult sellepärast, et panna linnukesed kastidesse "draama, karakterid, emotsioon", aga see kõik koosneks justkui žabloonidest, mille järgi neid lahterdada. Edwards'ilt ootasin draama osas väga palju enamat.

Filmi nimi on siiski "Godzilla" ja kui "Pacific Rim" õnnestus ilma korraliku tegelaskonnata, siis sama juhtus ka nüüd, kuigi zilla puhul üritati teha tõsist nägu, aga see nägu oli tõsine sellepärast, et keegi kuskil ütles, et ole nüüd tõsine. Ainuke hea ja huvitav tegelaskuju oli Brody isa Joe ja kui tema oleks üksi filmi kandnud või teinud seda kuni võiduka lõpuni, siis räägiksin hoopis teist juttu. Cranstonis oli peidus nii veenev ahastus, kättemaksu iha ja teadlasele omane uudishimu, et temalt oli raske pilku ära pöörata-

Godzilla ise on filmi staar algusest lõpuni. Ilus, majesteetlik, massiivne ja kena disainiga. Sama muto'de puhul. Lahingutega õrritati alguses, aga see kõik tasus end ära lõpus
Spoiler :
kui zilla keset massihauda magama heitis.
Edwards viis koletiste võitluse väga tihti inimese tasandile - massiivsus tuli nii palju selgemini välja. Sellega tekitas ta ka olukorras, kus kogu aeg lõigati kakluste pealt ära, sest ega inimene seda ju pealt vaatama hakka.

Kui zilla esimest korda ekraanile tatsas siis oli see lihtsalt meeliülendav - olin nagu väike laps, kes kisub vennal varrukast, et kas ta ikka näeb seda sama, mis mina.

Spoiler :
Kui zilla lõpus ära tatsas, siis kujutasin ette, kuidas ta ütleb "My job is done here" ja lahkub areenilt, mis on täidetud tuhandete inimeste laipade ja linna rusudega.


8/10 for Godzilla is awesome.

Emmerichi põlastusväärse ilaga võrreldes laseks sakslase zilla end kohe täis. Uut vaataks uuesti, seda vanemat USA versiooni püüan senini unustada.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Godzilla (2014)

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 18. September 2014, 11:11

Walter White Appears In Breaking Bad Godzilla Easter Egg

ei olnud halb film - mulle meeldis. rohkem kui Rolandi variant. kahju, et ma seda kinos 2D's vaatama ei jõudnud.

ning täpselt - samuti nagu Pacific Rim'iga. Eks seal oli perekonna draama jms aga see ununes mul üsna kiiresti peale Suure Härra esiplaanile tulekut. Ja ma ei ole üldse selle üle pahane.

Ootan järge.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Godzilla (2014)

PostitusPostitas Cochrane » 22. September 2014, 13:43

Täitis ühe filmiõhtu ilusti ära, kuid sooviks peategelasteks rohkem koletisi ja vähem igavaid inimesi. Selle kick-assi-tüübi mängitud sõdur oma palju huvitama Bryan Cranstoni mängitud isaga oli unustatav nagu tükk halli ja vettinud pappi. 6/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 135 külalist