Kiired ja vihased 7

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Rain » 21. September 2013, 21:41

Kiired ja vihased 7
Fast & Furious 7 (2014)

Domi (Vin Diesel) ja Briani (Paul Walker) komando on USAsse tagasi pöördunud ning üritab kohaneda seaduskuuleka ja rahuliku elustiiliga, mis mõjub kohati lausa koomiliselt. Seda rahu on otsustanud rikkuda aga eelmises peatükis mättasse löödud pahalase Owen Shaw’ (Luke Evans) vend Deckard, keda kehastab üliveenvalt sarja uustulnuk Jason Statham. See külmavereline eks-eriüksuslasest monstrum on asunud oma venna eest kätte maksma, alustades Hani (Sung Kang) kõrvaldamisest Tokyos ning üritades sama ka Hobbsiga (Dwayne Johnson). Et Deckard Shaw’d tabada, pöördub Dom kõrgetasemelise valitsusagendi (Kurt Russell) poole ning teeb mõlemale kasuliku diili. Algab globaalne jaht ning seekord pannakse rehvid suitsema nii Abu Dhabis, Los Angeleses, Tokyos kui ka Aserbaidžaanis.

www.kinokosmos.ee/

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Ronet » 22. September 2013, 05:06

Ahju asemel oli Owen, imo.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Rasmus » 05. Veebruar 2015, 10:01

https://www.youtube.com/watch?v=yISKeT6sDOg

Midagi nii ägedat pole ammu näinud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Märts 2015, 23:05

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas CM-Girl » 03. Aprill 2015, 18:56

Diesel, The Rock ja Statham ühes filmis - WIN! Actionit oli küllaga, actioni vähesuse üle kurta ei saa. Võitlusstseene nautisin enim. Hea, et Tyrese Gibson ka ikka kaasa teeb. Film kohe palju humoorikam. Mitmel korral naersin nii, et pisarad silmis, eriti hea oli lennukistseen. :D

Lõpuga jäin väga rahule. Püüdsin pisaraid tagasi hoida, aga kurat, ei suutnud. Ilus lõpp.

Armastan seda filmiseeriat! Kõik need ägedad autod, see mõnus action, muusika & eelkõige suurepärased näitlejad... Võib vaid ette kujutada kui raske võis olla selle filmi lõpetamine ilma Paulita. Siiamaani tundub uskumatu, et teda enam pole..

Spoiler :
"Fast and Furious 8" taas Stathamiga? Seekord siis koos vennaga võtavad tiimi ette (kui vend peaks paranema)? :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Rain » 04. Aprill 2015, 22:05

Seitsmes annab ikka märgatavalt tunda, et seeria hakkab kiirendusvõistlustest märuližanrisse liikuma, mis muidugi pole sugugi mitte halb. Film oli meeldiv ja märulisõpradele kindlasti meeltmööda. Mõni märulistseen oli küll nii totter, et pani isegi muhelema, aga noh, kui hakata eelmiste filmide totruste peale mõtlema, siis ega see väga ei üllatanudki. Häiris veel ka see, et esimene pool filmist tundus kuidagi nii emotsioonitu ja tuim, nagu ei oleks viitsitud stsenaariumisse väga süveneda. Aga kaasahaarav ta oli ja mulle meeldis. Lihamäge Hobbsi oleks võinud rohkem olla. :) 8/10

Spoiler :
Kes see siin kunagi mainis, et ei usu, et Paul Walker saadetakse päikeseloojangu poole minema? Vot sulle siis nüüd.

Aa, jaa, kõige idiootsem stseen filmist oli see, kuidas Dom ärkas surnuist üles. Ega jah, kui elustamisest abi pole, siiis emotsioonipursked ikka äratavad inimese ellu.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas CM-Girl » 04. Aprill 2015, 22:59

Rain kirjutas:
Spoiler :
Aa, jaa, kõige idiootsem stseen filmist oli see, kuidas Dom ärkas surnuist üles. Ega jah, kui elustamisest abi pole, siiis emotsioonipursked ikka äratavad inimese ellu.


Mh, hea stseen oli siiski. :) Dom & Letty <3
Spoiler :
Kurat kus kartsin, et Dom sureb. Hea ehmatus ikka.

Hobbsi oleks võinud tõesti rohkem olla. Nii äge tegelane lihtsalt.

Spoiler :
Päris mitmel korral mõtlesin teatud stseenide ajal, et kas nüüd saab siis Brian surma või ei. Lõpus alles hingasin kergendatult.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas LiveForThis » 05. Aprill 2015, 13:46

Selle filmi lõpetamise järel pidin taaskord tõdema, et ka lisaks Furious 6-le jääb ka Furious 7 Fast Five`i teravale taibule, energilisele, kuid sisutihedale märulirohkusele ning rõhutatult melodramaatilisele ja karakterikesksele sisulisele arengule märgatavalt alla.

Furious 6 nägi kurja vaeva, et veenda publikut uue sissekande vajalikkuses ning pideva rõhuga Dom-Letty-O`conner-Mia- The Family ahelale see neil ka suures osas õnnestus. Justin Lin ja Chris Morgan tabasid ära filmiseeria südame ja nägid alati hullupööra vaeva, et see melodraama/see hull seebiooper võidule pääseks.

Furious 7-e patuks pean aga seda, et filmi esimese pöörase actionepisoodi järel hüppas turja kohe järgmine ning tegelaskonnale mitte mingisugust vana head melodramaatilist hingamisruumi ei antudki. See häiris, sest see mõjus kiirustatuna ja liiga actionile keskenduvana. See häiris ka seetõttu, et 5. ja 6. F&F filmidega suudeti see tasakaal niivõrd kaunilt paika panna. Aga eks siin ole neid flow`d mõjutanud faktoreid palju - uus režissöör James Wan, kelle puhul pole kahtlustki, et tegu on andekama lavastajaga kui Justin Lin, aga tasub mõelda, et kas pärast kõiki neid aastaid on Linile üldse enam vastast ning teiseks faktoriks on muidugi Walkeri lahkumine, mis pani kogu produktsioonile ja kindlasti ka nii mõnegile sisuliinile paraja põntsu.

Õnneks on enne suurejooneliselt loodud möllu mõnusalt pikk ja helge draama, mis omandab ka kogu filmi märulirohke sündmustiku jooksul väga tugeva rolli. Ehk siis nii nagu Fast Five ja Furious 6 seda suurepäraselt tegid.

Furious 7 aga suudab pakkuda üle võlli actonile üle võlli actionit. See, mida nad siin korraldavad, on taolise märuli jaoks vat et perfektne. Kohati liigutakse juba eneseparoodia peenel teral, aga alati suudab film end koguda ja tagasi maa peale tulla. Kõik, mis muudab F&F seeria niivõrd nauditavaks, on selles filmis taaskord esindatud ja loomulikult on kõigele ohtralt gaasi juurde virutatud. Kui filmi esimese 40 minuti jooksul häirinud sujuvuse probleemid välja arvata, siis Furious 7 mõjub nagu vanade sõprade seltskond, keda ma tahan kindlasti ka 8. jaos uuesti näha. Tundub, et ma sellest seeriast veel nii pea ei väsi. Olgugi, et filmid ise näitavad juba välja, et oleks aeg liikuda teistel radadel, vastasel juhul muutuvad need filmid sisutühjadeks enesekordusteks.

Mis puutub Paul Walkerisse, siis tema ja tema tegelase lõpp ajas kurgu krampi ja vahel oli isegi päris raske liigset emotsionaalsust tagasi hoida. (Y)

4/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Rasmus » 08. Aprill 2015, 17:39

Hobbs oli väga äge, Statham kickis ka vingelt assi. Karakterkoomika minu jaoks seekord eriti ei toiminud, pigem ajas naerma igasugune pilvelõhkujate vahel sõitmine ja langevarjuhüpe autodega. Ma ei ole Walkeri lahkumisest endiselt päris toibunud ja lõpus nutsin täiega. Südames loodan, et see jääb viimaseks osaks, aga kui Statham 8. filmi jaoks tagasi tuuakse, siis ei oleks ma edasiste järgede peale sugugi pahane.

Pikemalt: http://oudusfilmiblogi.blogspot.com/2015/04/fast-furious-7-2015.html
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

6.5/10

PostitusPostitas Ralf » 08. Aprill 2015, 17:54

Võib-olla natuke liiga üle võlli seekord isegi. Väärikas meelelahutus. Tagaajamine Aserbaidžaanis jäi ainsaks meeldejäävaks episoodiks siin.
See Paul Walkeriga seonduv mind eriti ei puudutanud isiklikult.
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Rain » 13. Aprill 2015, 21:05

Kurat, ei saa ma aru, kas ma olen liiga tuim inimene või mis, Paul Walkeri lahkumine oli kurb küll, aga minu jaoks küll see temale pühendatud tribuut niivõrd "pisar silmis" hetk polnud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Aprill 2015, 21:32

Rain kirjutas:Kurat, ei saa ma aru, kas ma olen liiga tuim inimene või mis, Paul Walkeri lahkumine oli kurb küll, aga minu jaoks küll see temale pühendatud tribuut niivõrd "pisar silmis" hetk polnud.


Kui ei olnud selline moment sinu jaoks, siis ei olnud. Polnud ju kohustuslik nutta vms. Inimesed on erinevad.

Käisin filmi uuesti vaatamas viiendal. On ikka paganama mõnus meelelahutus. I vaatamisel isegi mõtlesin, et veidi liiga palju actionit ehk. Heli saalis nii vali, nii et iga kord kui möllustseen oli siis pea hakkas valutama. Mida rohkem mõtlen selle filmi peale, siis arvan, et see film koos teise osaga (jah, teise osaga) on minu lemmikud sellest superheast seeriast.
Ja deem kus mulle selle filmi muusika meeldib. Teatud lood on eriti suured lemmikud ja ega muud see kuu kuulanud polegi, tööl ka lood koguaeg kummitavad. :) Teisel korral keskendusin muusika kuulamisele rohkem.
Nii nagu teatriski mingit etendust mitmendat korda külastades siis jälgid (õigemine kuulad) teiste külastajate reaktsioone ja sellest ka (minu jaoks) oleneb kui hea elamuse võib saada. Selle filmi puhul I korral oli elamus parem, aga samas kui teisel korral sai rahulikumalt vaadata kuna teadsid juba mis juhtub. Ei olnud pinges. :)

Selle filmi puhul on vist küll tegu lemmikuima lõpuga mida filmil näinud olen. Nii hästi tehtud. Ja noh Vin Diesel'i jutt .. <3
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas eerik » 21. Aprill 2015, 15:16

Lühikommentaar: Märkimisväärselt tühi ja ambitsioonitu. Ei mingit sisu, ei mingeid karaktereid, ei mingit arengut. Segadusse ajavalt halvasti struktureeritud. Tommy Wiseau võib uhke olla, tema mõjutused on ilmselged. Kõik dialoogirohkemad stseenid on The Roomi tasemel. Pöörane märul ei suuda patte lunastada, sest ka see on kõige muuga samaväärne: täiesti arusaamatu ja nutma panevalt halb.


Võrdluseks: Fast Five on minu arvates reaalselt hea ajuvaba suvine blockbuster, Furious 7 on aga skaala teises otsas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Loop » 26. August 2015, 20:52

hmm mis see Ü tähega sõna on mis ma öelda tahan..üüü..üüü...AA ülipaskigavettearvatavjama, täis kohatuid klišeesi, nalju mis ei ole naljakad, ja liiga ebareaalseid action stseene. Sobiks vist ainult joomise käigus seltskonnaga vaadata.
Paul Walkerit oli kahju vaadata, ja tunnen kaasa kõigile kellela ta midagi tähendas.

Jason Statham pani hästi, parim selle filmi juures oligi just tema. +1
See kui Diisel läbi pilvelõhkujate lendas autoga, selle eest peab siiski punkti andma :)) +1
Ja kui The Rock oma *trademark move-i* tegi läbi laua. +0.1

Hindeks siis 2.1 , ma lihtsalt ei kuulu sinna gruppi kes seda filmi fännaks ja kes saab ühekordsest hingeta action märulist mis peale vaatamist kustub igaveseks mõistusest, suure elamuse.

1 ja 2 osa meeldisid mulle, aga peale seda on olnud kõik jura.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Kiired ja vihased 7

PostitusPostitas Kadii » 03. Juuni 2016, 14:55

Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 84 külalist

cron