Toetu mu vastu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Toetu mu vastu

PostitusPostitas Ralf » 16. August 2013, 23:57

Toetu mu vastu
Lean on Me (1989)

Kaudselt tõestisündinud lool baseeruv draama ebaharilikke meetodeid rakendavast õpetajast Joe Clarkist (Morgan Freeman), kes määratakse direktoriks Eastside High's - New Jersey's asuvas keskkoolis, kus (peamiselt mustanahaliste) õpilaste seas, kelle teadmised jäävad kaugele allapoole normist, liiguvad pea viirusena narkootikumid ja vägivald. Rangemast rangema iseloomuga Clark võtab missiooniks igasuguse kontrolli alt väljunud koolielu taas normaliseerida. Muuhulgas ei ole ta järeleandlik ka püüdlike kolleegide suhtes, kes näevad temas enesekeskset ja endale liiga palju lubavat türanni. Ometi hakkavad õpilaskonna seas aset leidma positiivsed muutused ja on isegi õrn lootus, et noortel õnnestub eksamid piisavalt hästi sooritada.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

8/10

PostitusPostitas Ralf » 17. August 2013, 00:57

Rasketes oludes keskkooli igapäevaelu kujutavad ja/või pedagoogikakesksed draamad ("Dangerous Minds", "187") on alati mokkamööda olnud ja erand polnud seegi. Kuulsin filmist esimest korda alles eile, kuigi peaosatäitjaks on legend Morgan Freeman ja ta etteaste ei valmistanud loomulikult pettumust. Natuke rohkem oleks võinud film süveneda tema eraellu, ehkki samas vihjati, et tal see lihtsalt puudub. Ainsana häirisid juustuse 80ndate muusika kasutamine ning veidi liiga suhkrune lõpp. Igav ei hakanud küll kordagi, minu silmis on see alati hea näitaja.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist

cron