Mina ja Orson Welles

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mina ja Orson Welles

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 03. August 2013, 01:16

Mina ja Orson Welles
Me and Orson Welles (2008)

Richard Linklater'i ("Hämmeldunud ja segaduses", "Enne päikesetõusu" triloogia, "Bernie") film Orson Welles'i kuulsusrikastest päevadest. Noor näitleja Richard (Zac Efron) saab 1937. aastal omale rolli noore Orson Welles'i (Christian McKay) lavastatavas "Julius Caesaris". Kõige tulisemad stseenid toimuvad aga kulisside taga...

Me and Orson Welles (2008) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mina ja Orson Welles

PostitusPostitas Forzelius » 03. August 2013, 01:17

Vau, milline esitlus Christian McKay poolt. Põhipõhjus, miks vaatasin, oligi, et näha, kuidas on Wellesi maneeri ja isikupära tabatud ja see oli spot fucking on. Kasvõi see stseen http://www.youtube.com/watch?v=jewZjO3QHHM. Kõik, kes on näinud kasvõi paari Wellesi näitlemistööd leiavad sellest filmist kindlasti endale meeldiva vaatamise. Isegi Efron (peale mõne stseeni) polnud väga häiriv siin, võiks isegi öelda, et sulandus 30-ndatesse päris kenasti oma vaese kluti olekuga. Kahju, et filmil nii kesine levitaja oli, sest teenis tagasi ainult u. 1/12 oma eelarvest ning tuli üldse välja miskine 2 aastat peale filmimist. Praegu jääb sinna kadunud pärlite hulka pigem. Tõsiselt soovitan Wellesi austajatele, väärt vaatamine.

P.S. mõtlesin vaatamise ajal, et vb saaks Mad Meni Kinsey hea tahtmise korral südika Wellesi impressiooniga hakkama.

8/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 104 külalist