Korvpallipäevikud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Korvpallipäevikud

PostitusPostitas Cochrane » 30. Juuni 2005, 03:08

Korvpallipäevikud
The Basketball Diaries

Endine korvpallur, kes oli oma meeskonna täht, on alla käimas, pärast seda kui ta sõber ravimatusse haigusesse sureb. Sellest alates, ei ole kunagisele tippsportlasele enam miski tähtis. Ta kaotab üha enam kontrolli oma elu üle ja aegamisi saab temast narkosõltlane. Kuna raha on tal otsas, finantseerib ta oma sõltuvust vargustega. Pärast tüli emaga alustab ta elu tänavatel ja näib, et tagasiteed normaalsesse ellu enam pole.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas henrikmk » 30. Juuni 2005, 10:30

kunagi olen näinud
ehe
henrikmk
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 29. Juuni 2005, 17:33
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Storm » 30. Detsember 2006, 15:16

V2ga hea film. Leonardo saab oma rolliga v2ga h2sti hakkama. Film n2itab v2ga h2sti, kuidas on v6imalik totaalselt elu p*rse keerata. Filmis on h2sti kajastatud Ameerika t2navate tumedamat poolt, seega ei puutu sealt ei narkootikumid, ei vargused ega tapmised. Eks ta mingil m22ral on sarnane ka Reekviem Unelmale'ga, kuid j22b sellele natuke alla (mitte yldsegi palju, vaid natuke, imo). V2ga m6tlema panev film, mulle igatahes meeldis 8/10.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 30. Detsember 2006, 15:55

Üks parimaid "panin narkootikume ja keerasin elu perse" draamasid. Alguses mõtlesin, et tuleb vahetpidamatu korvpallimäng ning kahtlesin, kas tahangi vaadata. Paraku oli pealkiri petlik, sest korvpalli oli lõppkokkuvõttes siiski vähe. Analoogseid filme on muidugi palju, aga käib küll. Leonardo Di Caprio tegi ka üllatavalt hea rolli ("This Boy's Life" on teine film, millega ta mind üllatada suutis ning seegi oli biograafiline).

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas trintsu111 » 30. Detsember 2006, 18:21

pole kyll filmi näinud, aga kirjeldust lugedes tekkis tahtmine vaadata :)
korvpall meeldib mulle väga (Y) mängin ka ise ja sellised narko draamad meeldivad kaa... lugesin hiljuti raamatut "saast" , see oli noortest kes narkomaanideks hakkasid ja väga meeldis...
nii nyyd lähen ja proovin seda filmi kusagilt saada :))
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas asunsiin » 01. Jaanuar 2007, 15:55

trintsu111 kirjutas:pole kyll filmi näinud, aga kirjeldust lugedes tekkis tahtmine vaadata :)
korvpall meeldib mulle väga (Y) mängin ka ise ja sellised narko draamad meeldivad kaa... lugesin hiljuti raamatut "saast" , see oli noortest kes narkomaanideks hakkasid ja väga meeldis...
nii nyyd lähen ja proovin seda filmi kusagilt saada :))

Filmi kunagi öösel kahe-kolme ajal Kanal 2-e pealt vaatasin, aga jäi vist lõpuni vaatamata. Isegi täiesti meeldis, aga mul on eriline nõrkus ka draamade vastu.
Lugesin ka seda raamatut. Päris kiiresti läks, ühe õhtuga vist isegi. Raamat oli väga reaalselt kirjutatud, aga kohati hakkas küll kõhe.
Kasutaja avatar
asunsiin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 22. August 2006, 00:10


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron