Jurassic Park

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Jurassic Park

PostitusPostitas Rasmus » 31. Märts 2012, 23:34

Mina ei näinud selles ausalt öeldes midagi rohkemat kui häid eriefekte. Oleks lõpp veidi ettearvamatum olnud (tegelikult oli ju kohe alguses mõista, et see seltskond pääseb), siis ilmselt oleks rohkem meeldinud ka. Kuna tegu ei ole niikuinii sellise kogupere asjaga, siis oleks võinud ka veidi pisarat kiskuda. Okei, nende laste tapmine oleks vist natuke julm olnud, aga näiteks see haige dinosaurus, keda nad seal nägid, oleks võinud ära surra või midagi. Või siis oleks võinud neil mingi koer olla, kes oleks surma saanud.
Kuid see film on tehtud 19 aastat tagasi ja minu praegune arvamus ei lähe kellelegi korda. :))

Hindeks 6/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Jurassic Park

PostitusPostitas brixxx » 10. Aprill 2012, 10:52

Jurassic Pargi triloogias annaks ''Jurassic Park''ile teise koha, parim film on ''Jurassic Park 3''.

Esimene kord filmi vaadates, ei oskanud vaadata näitlejaid vaatasin ainult filmi, siis vist teadsin ainult Jeff Goldblum (nime siis ei teadnud), kes hakkas mulle meeldima ''Indepenedence Day'' (üks lemmikuid katastrooffilme), veel meeldivad filmid ''Treshold'' ja ''Invasion of the Body Snatchers'' (neid kahte filme sattusin vaatama, kui uurisin Donald Sutherlandi, muideks ühed huvitavamad ja paremad õudukad on Donald Sutherlandil, eriti vanemad, peale ''Invasion of the Body Snatchers'' on huvitav veel ''Don't Look Now''), aga kahte uuema aja filmi olen tema kohta ka näinud ja need mulle nii väga ei meeldi. Jeff Goldblum meeldis ''Jurassic Park''is rohkem kui ''Jurassic Park 2''s.

Sisu oli huvitav, aga siiski enim filmi sisu Jurassic Park trioloogias meeldib ''Jurassic Park 3''.

Hindeks annan 7/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Jurassic Park

PostitusPostitas Ralf » 12. Juuni 2013, 00:28

3D minu jaoks filmi ei täiendanud. Ei tekkinud õieti ruumilist tunnet ning prillid vähendasid oluliselt filmi ilusat saturatsiooni, aga võib-olla polnudki see kõige halvem asi. Tore sellegipoolest üht suurt lemmikut näha kinoekraanilt ja publikuga. Minu kurvastuseks ei reageerinud publik filmile kuigi palju. Vaimukate kohtade peale lihtsalt ei naerdud.

Taipasin ka nüüd, et kui Arnold ütleb süsteemi taaskäivitamisel "Hold on to your butts", siis ta ei pea butt all tõenäoliselt silmas mitte tagumikke, vaid sigarette, sest ta on ju ahelsuitsetaja. Omal koni suus ka sel hetkel.

Filmi eriefektid ei väsi mind hämmastamast. Enne filmi algust näidati aasta lõpus linastuva "Walking with Dinosaurs"-i filmi trailerit ja selle täisdigitaalsed saurused nägid ebausutavamad välja, kui 20 aasta eest tehtud "Jurassic Parki" animatroonilised/arvutiga tehtud olendid.

Aga jah, muidugi mõista: tore spektaakel igatpidi. Nagu ka "Pacific Rim"-i trailer 3D's. :shokeeritud:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Jurassic Park

PostitusPostitas Rasmus » 21. September 2023, 18:27

Oot, see oli 3D-s ka kinos millalgi? Ühesõnaga vaatasin üle 11 aasta uuesti ja esimest korda (võrdlemisi) suurelt kinoekraanilt ning meeldis väga. Millalgi vahepeal olen telekast ka mingit juppi näinud ja juba selle järgi sain aru, et 2012. aastal lihtsalt ei olnud tähtede seis õige või miskit, täiesti mööda läks selle filmi võlu minust. Kinoekraanilt jõudis see sense of wonder (parema eestikeelse väljendi puudumisel) suurepäraselt kohale. Selliseid filme enam lihtsalt ei tehta (okei, Tom Cruise veel teeb, aga mitte nii autentselt).

Sarnaselt 14-aastase Rasmusega tabasin end ka praegu mõttelt, kui äge võiks selline film olla, kui ta ei pelgaks realistlikku vägivalda. Esimene türannosauruse stseen on niigi jõhkralt intensiivne ja kui ennast hetkeks nende laste rolli panna, siis üle mõistuse traumeeriv, aga seda viimast pauku ära ei tule. Täiesti arusaadavalt muidugi, kuna tegemist koguperefilmiga (ja selle kohta on ta niigi karm), aga kes keelab meil unistada!

10/10 loomulikult.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist

cron