Da Vinci kood

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 15. September 2006, 14:44

peale mõnusat komöödiat saalis mõtlesime sõpradega isegi ootesaali rahvale kõva häälega öelda selle filmi "twisti"
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 21. Detsember 2006, 10:26

Minu meelest väga hea film. Tõsiselt. Raamat oli "hitt" juba mitu aastat enne filmi. Pole seda siiani lugenud, kuigi tahtsin. Ehk siiski lähitulevikus hakkan lugema, who knows.
Film, mida tuleks vaadata vähemalt kaks korda, et jõuda paremini jälgida ja kõigest aru saada IMHO. Osad tõid sarnasusi "National Treasure´iga" ja ehk ongi, sest mõistatused ning vabamüürlaste teema. Tunduvalt teistsugusem ja huvitavam kui tavaliselt põnevikud on. Teemal, mis mulle (väga) huvi pakub. Lõpp mulle ausalt öeldes eriti ei meeldinud, vajus kuidagi ära.
Hea soundtrack ning väga head näitlejad. Tom Hanks suutis taaskord mu arvamust temast tõsta. Muidugi on märkimist väärt ka McKellen, Bettany ja Reno.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Liska » 03. Jaanuar 2007, 18:08

mulle meeldis raamat rohkem, aga võib-olla oli asi selles, et filmi vaadates, teadsin jube Kõike ja kuna film ja raamat niivõrd sarnased, siis polnud huvitav-...
Kasutaja avatar
Liska
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 03. Jaanuar 2007, 13:48

PostitusPostitas Sepateus » 04. Jaanuar 2007, 16:11

Üle keskmise film. Natukene jäi aga särtsu puudu nagu oli seda filmil Rahvuslik aare. Kristlastele aga soovin edu sõdimisel ka edaspidi arvestades kogu maailmas vähina suureneval islamikogukonnal.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Kaido » 13. Mai 2007, 23:19

film üllatas mind ja tegi seda sedapuhku väga positiivselt. Isegi võlus mind rohkem kui raamat, kuigi tavaliselt on siiski vastupidi. Hanksi ja Tautou näitlejatöö oli rabav: väga õiged inimesed oli peaossa pandud. Selge see, et film ei saa kõike nii täpselt edasi anda kui raamat, aga välja olidõiged asjad jäetud ja tulemus oli tasemel. 8/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Six-Fo » 23. Mai 2009, 00:28

Vaatasin ära. Tundus täitsa hea film aga kurat pooltest asjadest ei saanud alguses aru :D . Poole filmi ajal hakkasin alles vaikselt jagama mis toimub, hea film aga vot minusugusele pikemate juhtmetega inimesele ei sobi vist vägahästi.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Kickflick » 15. August 2010, 17:39

Parem, kui "Angels & Demons" ja on näha, et film on hingega tehtud, kuid minu arust ikkagi väljavenitatud ja põnevust eriti ei pakkunud. Võib-olla ka selle tõttu, et ma ei tea midagi suurt usust. Näitlejatöödega jäin rahule, eriti meeldis see blond creepy tüüp, nimi ei meenu hetkel. 5/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist