Da Vinci kood

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Priit » 11. Juuli 2006, 12:36

V kirjutas:
Weirdo kirjutas:Loogika :?: Kas ilukirjandus peaks mingist muust kirjandusest siis kehvem olema? Kas tähelepanu väärib ainult raamat, milles on 100% tõtt ja tõestisündinut?
l**l.Jutt käib religioonipapide tähelepanust...kuigi raamat on ilukirjanduslik,ehkki faktidega segamini...mitte tõde..

seda mõtles ta.


Sa pead kohe teisi solvama? Sa oled ise üks loll.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Weirdo » 11. Juuli 2006, 12:40

Sel juhul sorry :) . Ma sain aru nagu ei peaks ta seda ise üldse millekski eriliseks, kuna on lihtsalt ilukirjandus.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 11. Juuli 2006, 12:41

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas deepblue » 12. Juuli 2006, 13:39

Miks kirik pöörab sellel raamatuel nii palju tähelepanu kui tal midagi varjata ei ole?
Kasutaja avatar
deepblue
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 11. Juuli 2006, 08:58

PostitusPostitas deepblue » 12. Juuli 2006, 13:42

ilukirjanduslikud teosed on muideks minu arust väga lahedad kui need on soravalt ja loetavalt kirjutatud.
da vinci on väga huvitav äratab nende kohtade ja kunstnike vastu rohkem huvi tundma.
sellised ilukirjanduslikud teosed viivad sind teatmeteoste juurde sest tahad rohkem tead saada.
Kasutaja avatar
deepblue
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 11. Juuli 2006, 08:58

PostitusPostitas Nestonia » 12. Juuli 2006, 17:40

deepblue kirjutas:Miks kirik pöörab sellel raamatuel nii palju tähelepanu kui tal midagi varjata ei ole?


Mõtle natukene, ehk saad teada!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 12. Juuli 2006, 17:41

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Nups » 13. Juuli 2006, 12:05

Pole nii head filmi päris kaua kinost näinudki.
Jäin väga rahule, kuid, asi võib olla minus, et ma olen nii loll aga mulle küll tundus, et seda filmi sisu mõista, tuleb koguaeg kaasa mõelda ning oma tähelepanu filmil hoida.
Koguaeg toimus filmis mingisugunegi tegevus, tegi veel huvitavamaks. Koguaeg tuli midagi ootamatut juurde. Poleks osanud arvata, et see vanamees nende vastu pöörab.
Lõpus kui nad juba lahku läksid mõtlesin, et nüüd lõpeb ära, aga ei.
Eriti meeldis mulle aga see, kuidas filmis jõuti ühe asja juurest teiseni.
Nups
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 17
Liitunud: 13. Juuli 2006, 11:59

PostitusPostitas V » 13. August 2006, 09:48

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas kbong » 15. August 2006, 22:28

Käisin just Kosmoses seda 25 eegu eest vaatamas, noh, ega see rohkemat ei väärinud ka. Jõledalt venis ja üldse ei tulnud kuskilt august põnevust juurde... ja see lõpp.. :roll:

4/10

Ja eriti ei saa seda "Da Vinci koodi" raamatut küll ilukirjanduse alla liigitada, pigem on ta ajaviitekirjandus vms.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 16. August 2006, 13:44

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Robert » 03. September 2006, 10:22

Raamatut pole lugenud, nii et ei oska võrrelda, aga kuuldu järgi suht üks-ühele tehtud. Kuna lugesin eelnevalt väga palju halbu arvamusi selle kohta, siis kokkuvõttes tundus film täiesti keskpärane. Väga häiris see, et mitu korda film nagu lõppeks ära, aga ikka läheb edasi. Ei osatud eri osi sujuvalt üksteisele üle kanda. Ja Tom Hanks ei sobinud üldse oma rolli.

5/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 03. September 2006, 14:24

Raamatu lugesin läbi, filmi pole vaadanud. Aga mu õde käis seda vaatamas ja ütles (ning ma usun teda), et film oli palju (loe: palju-palju-palju) halvem kui raamat.
Raamat on muide kirjutatud väga neutraalselt, aga film on ilmselgelt opus dei vastaselt meelestatud, samuti on osad kohad, mis oleks filmi paremaks teinud, välja jäetud.
Raamatus polnud see Fache opus dei liige, filmis on. Raamatus on Sophiel vanaisa, filmis tuleb välja, et tal on ainult vanaema, venda pole ja see "vanaisa" oli lihtsalt Siioni abikloostri juht (ühesõnaga keegi suvaline mees).
Ja raamatus oli kaks krüpteksi, filmis ainut üks (see, kus tuli sisestada sõna: apple)

Seepärast ongi targem raamat enne filmivaatamist läbi lugeda.
Ja filmi ma vaatama ei lähe, kuna see rikuks muljed raamatust. xD
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas tam » 03. September 2006, 18:48

suur pettumus. ootasin nii paljut, aga nägin mingit eriti tüütut ja igavat ja mõttetut filmi.
kurat! raamatut ma lugesin nagu hull, ei saanud käest panna. filmi lõppu ei jõudnud ära oodata.
see oli nii ilmetu ja lihtsalt igav.
paul bettany Silas oli muidugi jumalik, aga see ei teinud ka filmi niivõrd palju paremaks.

V, esimesele küsimusele ei oska midagi vastata, sest ma ei mäleta filmi enam nii täpselt.
teise küsimuse kohta.. no ma ei tea. ma olen kindel, et sa leiaks vastuse kuskilt wikipediast vms, kui sa ainult viitsid lugeda.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas lostinthemist » 14. September 2006, 23:23

Üsna hea film, täiega meeldis. Ei hakanud üldse igav kogu filmi ajal, pinge oli koguaeg peal. Pidevalt saladuste välja-ilmumised jm. Ma pole küll raamatut lugenud, see võib olla üks põhjustest, miks mulle väga meeldis. Keegi mainis juba, iga kord kui tundus, et lõpp tundus käes olevat, siis film ikkagi jätkus.
Lõpp sobis filmile päris hästi, poolikuks jäi jms.
8/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 133 külalist