Palgasõdurid 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

6/10

PostitusPostitas Ralf » 13. August 2014, 21:15

Jätab soovida, selles pole küsimust. Just varased action-stseenid jätavad väga lohaka ja pooliku mulje. Aga filmis oli piisavalt kavalust, teravmeelsust ja taipu, et mu huvi üleval hoida ja minu jaoks ei jäänud kuidagi alla eelmistele osadele. Sellest piisab.
Arvustus
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas LiveForThis » 13. August 2014, 21:53

Mõningad actionstseenid olid väga vinged, Banderas ja Snipes oli üle prahi, aga kõik muu oli küllaltki kuiv, igav ja tuim. Polnud mitte mingit särtsu lihtsalt.

2/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas brixxx » 14. August 2014, 12:28

Huvitav, kas kino versioon oli tõesti niivõrd palju kehvem või mul on teine maitse, et filmile tuleb hindeid lausa alla 5. Plaan varsti ise ka kinno minna seda vaatama.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 14. August 2014, 14:32

Kinoversioon on üks-ühele lekkinud screeneriga. Olen nüüd pärast kinost tulemist veel kaks korda kodus läbi vaadanud filmi ja tuleb tõdeda, et kuigi mulle see isiklikult meeldib, ei ole tegu sugugi perfektse teosega. EX2 oli selles mõttes parem: nüüdseks juba kuus korda läbi vaadatud, aga ühtki otseselt halba kohta pole leidnud. EX3-s on vingumisväärseid kohti vähe rohkem ning seda osaliselt ka sellepärast, et mindud on tegema paremat ja komplekssemat filmi kui eelmisel kahel korral. Osavalt mängitakse vaataja tunnetega, kuid selle arvelt näeb möll pisut algajalik ja viimistlemata välja. Puhtalt plot device'idena näivad noored tiimiliikmed mind otseselt ei häiri, aga samas mõistan täiesti, miks nende rohke ekraaniaeg paljudele pinnuks silmas on.

EX3 suurim edasiminek eelmisest osast on filmi tooni suhtes. One-linereid ja eufoorilist märulit, millest EX2 pealtnäha koosneski, kolmandas jaos praktiliselt polnud ning see mõjus ootamatult värskendavalt. Linastumise eel oli nii palju kõmu Willise palganõuetest, casti vahetumisest, PG-13 ratingust ja screeneri lekkest, et keegi polnudki viitsinud tähelepanu pöörata sellele, millise sisu ja stiiliga film tuleb. Treilerid pühendusid (nii palju, kui ma neid näinud olen) ainult märulile ja niisiis oligi kinos seda melanhoolsuse ja kurbuse üllatust päris võõrastav näha. Niisiis kui mul laia naeratust näol ei olnud, olid vähemalt pisarad silmis. Dialoog oli väga veenev ja selle kaudu ringiga iseendast rääkimine muutis mu päris emotsionaalseks. Sly kõne baaris ja lõpus noored karaoket laulmas... oeh. Pilt

Mis jäi olemata? Badass-momendid kõigi jaoks peale Sly. Tema oli ainuke, kes sai ka üksinda pisut tööd teha ning lõpuvõitlus mulle päris meeldis, kuid absoluutselt kõik teised tegelased jäid alakasutatuks (sh noored liikmed, kelle puhul see on pigem positiivne). Banderas sai palju ekraaniaega, aga enamus sellest kulus nalja tegemisele ning lõpuks võitluses ei osanud ta ikkagi midagi erilist ära teha. Statham ja Snipes said ka mõlemad oma final fighti, aga EX2-st eredalt meeles püsiv Adkins vs Statham vastasseis jäi kaugeltki ületamatuks. Lisaks olid need võitlused rumalalt hakitud ja põimitud teiste tegelaste vähemoluliste kaklustega, nii et jälgida ei saanud suurt midagi. Gibson on korralik villain, kuid kuna ta eriti kedagi tappa ei suuda, siis jääb oht pisut kaugeks. Vähemalt Arnie oli lõpuks täisrollis, kasutas oma potentsiaali lõpuni ja tegi rahulikumates stseenides ka korralikku näitlejatööd.

Hinnet on mul sellele filmile täiesti võimatu panna ning ega ma seda objektiivselt teha suudagi. Kui te olete kunagi oodanud mõnd teost kaks aastat, jälginud iga sellega seotud sammu ning enne linastust vaadanud kolm nädalat vaid sellega seotud näitlejate filme, siis peaksite teadma, mida ma kinosaalis tundsin. Või ka mitte. 10/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Ralf » 18. August 2014, 19:18

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron