Palgasõdurid 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas LiveForThis » 06. August 2014, 12:00

Te ikka saate aru, et see versioon, mida te vaatasite, on piraatkoopia, mis lekkis nettis enne kui film on üldse jõudnud kinodes esilinastuda? Et kui mingitki austust fimitegijate vastu üles näidata, siis võiks ikka kinoni ära oodata.

Selles suhtes, et tõmbamises pole enam midagi imelikku, aga isegi mina ei tiriks mitte kunagi endale koopia filmist, mis ei ole isegi maailma kinodesse jõudnud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas brixxx » 06. August 2014, 12:41

Ma vaatan filme nii nagu on mulle mugavam ning kust saab kiiremini huvi pakuva filmi ära vaadata. Võibolla lähen ka seda filmi kinno vaatama ja kui eriti meeldib, siis ostan DVD. Sama vaatamise loogika käis ka filmi "Red 2" puhul. Ma võin hakata ka ainult kinos ja DVD-lt filme vaadata, aga sellel on üks miinus kuna mind huvitavad väga ka vanad filmid, siis neid tavaliselt kuskilt poest osta ei saa ning kinos ammugi ei näidata. Mulle tegelikult meeldib filme vaadata enne ära kui kinno jõuavad, mitte sellepärast, et ei taha kinno minna, aga kinno ikkagi ilmuvad filmid suht pikka ajajooksul.

Üldjuhul eelistan rohkem teatris käia kui kinos kuigi pean tõdema, et mulle on öeldud miks ma ostan niipalju DVD-sid ja CD-si, peamine põhjus ilmselt see, et meeldib kui DVD ja CD füüsiliselt olemas on.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Forzelius » 06. August 2014, 14:43

LiveForThis kirjutas:Selles suhtes, et tõmbamises pole enam midagi imelikku, aga isegi mina ei tiriks mitte kunagi endale koopia filmist, mis ei ole isegi maailma kinodesse jõudnud.


Lol, ütle mulle palun, mis vahet on selles, kas sa jätad tegija ilma rahast enne linastumist või peale linastumist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 06. August 2014, 15:12

Imo on ka lekkinud potentsiaalse kassahitti arvustamine muust piraatlusest rõvedam, aga eks see põhimõtteliselt ole ikka sama asi. Lekkinud asja tirides saad lihtsalt kinokülastaja ees ajalise eelise, seevastu muidu bluray-rippide vaatamine eeldab tavaliselt paarikuust ootamist. Kui oled filmile 10/10 pannud, siis peaks hiljem kinno minemine üsna elementaarne olema; loogiline austusavaldus filmitegijatele.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas LiveForThis » 06. August 2014, 22:59

Forzelius kirjutas:
LiveForThis kirjutas:Selles suhtes, et tõmbamises pole enam midagi imelikku, aga isegi mina ei tiriks mitte kunagi endale koopia filmist, mis ei ole isegi maailma kinodesse jõudnud.


Lol, ütle mulle palun, mis vahet on selles, kas sa jätad tegija ilma rahast enne linastumist või peale linastumist.


Asi on lihtsas põhimõttes - austus filmitegijate vastu.

Teoorias võib ju selle näruse bluray ripi tõmmata, aga see on alles siis, kui film ammu väljas ja DVD/BR ammu müügis või kui ei ole lootuski filmi Eesti kinodes näha. Ma isiklikult ei leia, et ma peaks tõmbama enesele filmi, mis ei ole isegi maailma kinodesse jõudnud ja mis kohe kindlasti ka meie kinodesse jõuab. Seda ainuüksi juba sellepärast, et tegemist on puhtalt kinoekraanile mõeldud madistamisega. Raha rahaks, aga siiski võiks mingi elementaarne austus filmi tegijate vastu olla.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas CyberRax » 06. August 2014, 23:32

LiveForThis kirjutas:Asi on lihtsas põhimõttes - austus filmitegijate vastu.
OT: kulla inimene, ära mine levitusketi parasiitide propagandaga kaasa. Austusega pole asjal mingit pistmist, ainus mis parasiitidest vahemeeste jaoks loeb on papp mis rahakotti jõuab. Selle tõttu ka kogu see "AINULT KINOS!" möga nende poolt, kuna igasugused muud variandid (k.a. legaalsed) on küsimärgiga ja võtavad aega.
Vaata asjale nii - enamus filme on enne linastumist vaadatavad, lihtsalt paarile väljavalitule (kriitikud, et nood asja promoksid), samas ülejäänud maailmale näidatakase keskmist sõrme kuni marketingiosakonna määratud kuupäevani. Antud juhul sattus "väljavalituks" kogu Internet. Nii lihtne see ongi :P
Kui film ükskord mõistliku hinnaga poodi jõuab siis saab ta ka soetatud (nagu 1. osa, millest isiklikus kogus nii DVD kui BR olemas), aga senikaua kui filmi muud moodi kaeda ei saa (kinno ei ole kavatsust minna) sobivad ka muud variandid.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas LiveForThis » 07. August 2014, 00:27

Levitusketi parasiitidega pole siin midagi pistmist, heh, sest antud film jõuab maailma kinodesse, sealhulgas ka meie omadesse, suhteliselt üheaegselt. Eelnevalt toimuvad ainult world premier`id. Seega ei kaota mitte keegi mitte midagi kui ta seda filmi, mis on mõeldud kino jaoks, ka suurel ekraanil vaatama läheb.

+ mul ei ole filmidega kiiret, vaatan neid siis kui mahti on, eriti just neid, mis kinosid väisavad. Aga kui film juba õige varakult lekitakse, siis mõjub see pigem keskmise sõrmena Stallonele ja Co.-le, mitte stuudiole jne. Ja taaskord, milleks vaadata taolist filmi kodus teleri või kuvari ekraanilt?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas CyberRax » 07. August 2014, 01:02

LiveForThis kirjutas:siis mõjub see pigem keskmise sõrmena Stallonele ja Co.-le, mitte stuudiole jne. Ja taaskord, milleks vaadata taolist filmi kodus teleri või kuvari ekraanilt?
Ei saa sest argumendist aru. Võib-olla olen liialt naiivne, aga kas Stallone'i peaeesmärgiks ei peaks olema see, et võimalikult paljud inimesed ta filmi vaatavad? Alles seejärel kui palju pappi vaatajad välja käivad. Stuudio ja levitusketiga on muidugi vastupidi, nonde jaoks on sissetulekud A ja O ning vaatajanumbrid omavad ainult promoväärtust.
Teleri/monitor eelis on selles, et need on su omas kodus. Sina määrad kuidas ja kunas vaatad, kes on kaasvaatajad, mida mugitakse (ja kas üldse mugitakse), millal pausi pead, etc.

Aga mis üldse mu mula point oli: kui asi juba vaadatav on, siis miks mitte kommenteerida. Paar nädalat siia-sinna, film jääb filmiks ja vast annab enneaegne arvustus isegi kerge kontrasti neile hindajatele kes sama asja suurel linal kogevad.

PS! kerge googeldus näitab tõesti, et Sly on "kurb" lekkimise üle, aga samas lisab ka kohe, et "temaga on kõik OK, aga teised inimesed jäävad rahata". Ei kõla nii nagu oleks ta masenduses, pigem tavapärane "meh" + mandatory disclaimer :P
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas brixxx » 07. August 2014, 11:45

LiveForThis kirjutas:
Forzelius kirjutas:
LiveForThis kirjutas:Selles suhtes, et tõmbamises pole enam midagi imelikku, aga isegi mina ei tiriks mitte kunagi endale koopia filmist, mis ei ole isegi maailma kinodesse jõudnud.


Lol, ütle mulle palun, mis vahet on selles, kas sa jätad tegija ilma rahast enne linastumist või peale linastumist.


Asi on lihtsas põhimõttes - austus filmitegijate vastu.

Mina avaldan austust filmitegijatele nii, et vaatan filmi üha uuesti ning kui tõesti meeldib, siis ostan ka DVD, kuigi tänapäeval on suht vähe häid filme. Ülepika aja oli "Palgasõdurid 3" väga hea film, et unustasin lausa söömise. Mul on kuri kahtlus, et originaal on viletsam kui koopia.

Ei saa aru miks selline suur draama sellest on tekkinud, et film vaadatakse enne kinno ilmumist, ma olen päris mitmeid filme enne kinno ilmumist vaadanud ning siin kommenteerinud, keegi pole seda suure kella külge pannud.

"Palgasõdurid 3" filmi foorum meenutab juba "Eurovisioon 2014" foorumit, kust eurovisioonist ja lauludest üldse ei räägitud, ainult kiruti Austria lauljat. Ma olen selles suhtes suht tolerantne, rohkem on mul oluline muusika kui lauljad, selletõttu oli kahju, et "Eurovisioon 2014" foorumis ei saanud sisulist muusika juttu ajada. "Palgasõdurid 3" foorumis tundub sama teema kõik muutkui jahuvad, millal ja kuidas filme vaadata, aga filmi üle arutlust üldse ei toimu.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas LiveForThis » 07. August 2014, 12:22

Tead, miks ei toimu arutlust filmi üle?

Sest see ei ole veel kinodesse jõudnud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas brixxx » 07. August 2014, 12:34

LiveForThis kirjutas:Tead, miks ei toimu arutlust filmi üle?

Sest see ei ole veel kinodesse jõudnud.

OK, aga tavaliselt foorumites kuhu kirjutan ei tekki ka sellist suurt autelu, kes millal kirjutab.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas LiveForThis » 07. August 2014, 13:28

Sest tavaliselt ei leki suureelarvelised suvefilmid enne maailma esikaid netti.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas Rasmus » 07. August 2014, 15:31

brixxx kirjutas:Mul on kuri kahtlus, et originaal on viletsam kui koopia.
Mis see tähendab? Ma panin ka korra selle screeneri telekas mängima, aga pidasin vastu kõige rohkem viis minutit, kuna kvaliteet oli halb ja see pole tõesti film, mida esmakordselt oma kodus vaadata.

LFT-ga olen nõus ja küll seda arutelu siia ka tekib, kui film ametlikult vaadatav on. Brixxxile soovitan filmi kinno vaatama minna ja võimalikult palju sõpru kaasa võtta. ;-)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas brixxx » 08. August 2014, 09:45

Rassu kirjutas:
brixxx kirjutas:Mul on kuri kahtlus, et originaal on viletsam kui koopia.
Mis see tähendab? Ma panin ka korra selle screeneri telekas mängima, aga pidasin vastu kõige rohkem viis minutit, kuna kvaliteet oli halb ja see pole tõesti film, mida esmakordselt oma kodus vaadata.

LFT-ga olen nõus ja küll seda arutelu siia ka tekib, kui film ametlikult vaadatav on. Brixxxile soovitan filmi kinno vaatama minna ja võimalikult palju sõpru kaasa võtta. ;-)

Kui te teaks kui kehva kvaliteediga olen ka filme vaadanud, "Palgasõdurid 3" suht hea kvaliteediga film. Aga antud juhul ei rääkinud ei heli ega pildi kvaliteedist vaid sisust. Kuna tavaliselt võetakse huvitavad stseenid vahelt ära nagu ma vahel olen vaadanud ostetud DVD-lt stseene, mis filmist välja jäid. Siis pigem need stseenid ühed huvitavamad.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 3

PostitusPostitas LiveForThis » 08. August 2014, 15:16

Olgu, ma siis nüüd lähen ja jooksen peaga vastu seina, sest noh....jah.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 115 külalist