Me oleme Millerid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Me oleme Millerid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Mai 2013, 00:07

Me oleme Millerid
We're the Millers (2013)

David Clark (Jason Sudeikis) on väikese kaliibriga kanepidiiler, kelle kliendid on põhiliselt kokad ja pereemad, aga lastele ta ei müü, sest kuhugi peab ju piiri vedama. Mis võiks valesti minna? Väga palju. David hoiab ilmselgetel põhjustel madalat profiili, aga saab raske õppetunni, et ükski heategu ei jää karistuseta, kui proovib kohalikke teismelisi aidata, aga satub seeläbi ise rünnaku ohvriks. Röövlid panevad pihta ta marihuaana ja raha ning ta jääb selle tõttu võlgu oma varustajale Bradile (Ed Helms).

Kui David tahab võlga kustutada ja terveks jääda, peab ta Mehhikost ära tooma Bradi narkolaadungi. Ta kasutab lollikindla plaani koostamisel küünilist stripparit Rose'i (Jennifer Aniston), kliendihakatist Kennyt (Will Poulter) ning tänavatel karastunud, tätoveeringute ja keharõngastega teismelist Caseyt (Emma Roberts). Perekond "Miller" ehk David ning ta võltsnaine ja kaks võltslast sõidavad uhke vagunelamuga 4. juuli nädalavahetusel Mehhikosse ning pole lootustki, et nende seiklus rahulikult möödub.

www.acmefilm.ee
We're the Millers (2013) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

7/10

PostitusPostitas Ralf » 25. August 2013, 17:46

Hmm, julgeks väita, et praeguse seisuga kõige etemalt realiseeritud ja ka vaimukaim selle aasta Hollywoodi komöödia (pole muidugi "This Is the End"-i näinud veel). Selline peakski minu arvates üks R-reitinguga komöödia olema: moraalses videvikus, aga mitte tühjade venivate verbaalsete roppustega ülesoolatud. Meeldib, kui huumor pigistatakse välja just tegelaste kaootilisest iseloomust. Hea stsenaarium ja leidlikult kokku pandud neljapealine põhikollektiiv on selgeteks tugevusteks. Lõpus muutub muidugi kole standardseks situatsioonikomöödiaks ja lahendus on paratamatult etteaimatav, kuid põhiline sinna-ja-tagasi lugu on üpris lõbus ja sisaldab lademes humoorikaid (ning ka mingil määral südamlikke) momente. Tore, et film suutis hea tasakaaluga kõndida mööda müüri, mis lahutab liiga šokeerivat/roppu ja liiga turvalist. Sudeikisest ei väsi ma küll kunagi!
TLC "Waterfalls" on üks tore laul.

Lõpus blooper reelis näeb, kuidas Anistonile lasti tüngategemise mõttes "Friends"-i tunnusmuusikat ja ta ei paistnud selle üle just kõige rõõmsam olevat. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 06. September 2013, 00:45

Pidin pisut pettuma, sest ise ootan R reitingult siiski vähe teravamat huumorit, kui paar fallost ja tüüpilised seksinaljad. Hinde ja paratamatult ka elamuse toobki alla just see, et kohati püüti liiga innukalt. Magedate naljade ja ositi veniva ja juustuse (kas saaks veel igavama lõpu kirjutada?) stsenaariumi kõrval sai aga ka palju nalja. Selle koha pealt oli Nick Offerman kõigist üle ― ja teda oli filmis meeldivalt palju. (Y)

Muidu so-so, aga meelt lahutas. Sel aastal on ka paremaid komöödiaid olnud ja ehk tuleb veelgi. Ei juhtu midagi, kui selle vahele jätate. Parem ongi, muidu hakkate ehk ise ka teist autot köiega nii pukseerima, et kedagi roolis pole...

6/10

Spoiler :
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas Kickflick » 06. September 2013, 12:33

Mulle väga meeldis. Naerda sai palju, põnevust oli ka. Lõpp oli tõesti igav, aga tundub, et sellised idealistlikud lõpud on Hollywoodis kohustuslikud selliste filmide puhul. Ütleks, et üle pika aja üks komöödia, mida vaadates soovisin, et see veel ei lõpeks.

8/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas Pixie » 06. September 2013, 17:33

Lõpp oli tõepoolest sellist kohustuslikku laadi, aga filmi jooksul hakkasid mulle tegelased meeldima ning eelkõige oli tore neid näha perena käitumas. Nii et lõpplahendus oli just selline, mida ma Miller'itele soovisin. You know what I'm saying? Aga algus oli suhteliselt kesine; ropendati justkui seetõttu, et reiting seda lubas; ja David oli väga tüütu luuser. Näitlejad sobisid oma rollidesse hästi, palju andis juurde ka Fitzgerald pereliikmed. Väike Lebron oleks võinud kauem filmis püsida... :)) Kuigi treilerit on miljon korda nähtud, jättis film korraliku komöödia mulje.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas Ronet » 01. November 2013, 01:32

Naeru pakkus rohkem esimene pool, siis hakkas asi tüüpilises hollywoodi joones minema. Aasta top3 (või 5) komöödiate hulgas küll kindlasti.. Lihtsalt ootasin midagi rohkemat.

Selline julgen-soovitada-6/10

Also, EXTENDED variandis
Spoiler :
Nick Offerman laulab ja Ben Folds (Five?) teeb sutsaka.


Ralf kirjutas:Lõpus blooper reelis näeb, kuidas Anistonile lasti tüngategemise mõttes "Friends"-i tunnusmuusikat ja ta ei paistnud selle üle just kõige rõõmsam olevat. :(

Kusjuures, mul oli ka seda blooperi kohta vaadata.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas Rain » 02. November 2013, 21:49

Ralf kirjutas:Lõpus blooper reelis näeb, kuidas Anistonile lasti tüngategemise mõttes "Friends"-i tunnusmuusikat ja ta ei paistnud selle üle just kõige rõõmsam olevat. :(

Arvata ju võib... 10 koosoldud aastat ikkagi. Endalgi vilksatas korraks Friendsi võlu meelest läbi.

Aga film... Tugev üle keskmise komöödia. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas Garli » 03. November 2013, 14:11

Vägagi õnnestunud komöödia ja üks meeldejäävamaid selles žanris viimastest aastatest.

8/10 (mis tulevikus taandub ilmselt 7/10-ks)
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas Defexer » 10. November 2013, 22:18

Vaatasime eile seda ja lootsime ikka kõvasti paremat. IMDB hinne on üsna kõrge ja ka siin sai positiivset vastukaja aga kahjuks ei vastanud üldse ootustele. Muidugi Jennifer Aniston nägi seal filmis päris hea välja aga muu oli suht crap. Mõned naljakad stseenid aga üldine mulje jäi küll niruks.
Vaatasime veel seda kuuekesi, enamjaolt teised olidki komöödia huvilised ja ma vaatan aastas max ~7 komöödiat ja nõustusid mu arvamusega, et see oli üsna crap.
3/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Me oleme Millerid

PostitusPostitas Rasmus » 03. Juuni 2014, 20:33

Ma olin vähemalt poolteist tundi filmi ajast nii amazed, et Hollywoodis üldse häid ja arvestatava storyga komöödiaid tehakse, et mind isegi ei häiri, kui juustuseks lõpp kiskus. Diivanistseen peaks filmile juba automaatselt 8/10 andma, nii et mõned head naljad juurde ja there you go — 9/10 film.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist

cron