Rünnak Wall Streetile

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rünnak Wall Streetile

PostitusPostitas Rasmus » 11. Mai 2013, 19:40

Rünnak Wall Streetile
Assault on Wall Street / Bailout: The Age of Greed (2013)

Jim (Dominic Purcell) on korraliku töökohaga tavaline mees, kes elab New Yorgis koos oma armastava perega rahulikku elu. Majanduskriisi ajal see aga muutub ning Jim jääb ilma kõigest, mis tal varem olemas oli. Vihane ja raevukas Jim kaotab nüüd reaalsustaju ning on valmis langema äärmusteni, et oma kaotatud elu tagasi saada.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Rünnak Wall Streetile

PostitusPostitas Rasmus » 13. Mai 2013, 19:24

Uwe Boll tõestab jälle, et ta oskab häid filme teha küll, lihtsalt tabavusprotsent on vähe madalam. :irw: Tegu on põhimõtteliselt "Rampage'i" (mõttelise) järjega, mis ei ole küll otseselt seotud, aga annab edasi sama mõtet, mis oleks lühidalt öeldes "tänapäeva maailm on halb".

Kusjuures Bollil on väga selgelt äratuntav stiil ja tõtt-öelda ei ole see sugugi mitte halb, ehkki kui ta filme veidi rohkem vaadata, siis võib see mingil hetkel tüütuks muutuda ― see on tõesti väga omapärane. Selles filmis sobis aga täitsa hästi.

Storyt ei julge eriti kommenteerida, kuna tean sellest teemast liiga vähe ning kindlasti on see ameeriklastele palju tuttavam. Paar aastat tagasi sügavama majanduskriisi ajal oleks see film päevakajalisem olnud, kuid pole need mured kuskile kadunud ka praegu...

Dominic Purcelli lihaste tagant head näitlejat leida on küllaltki keeruline, kuid ta tuli üldiselt siiski päris hästi toime, eriti filmi teises pooles. Karplukiga oli tal üsna hea keemia. Clint Howardi cameo oli lõbus! (Y) John Heard on õudselt paksuks läinud, "Would You Ratheris" küll olukord nii hull ei tundunud. :?
Spoiler :
See poster meeldib mulle täiega. Ei anna küll päris täpselt filmi stiili edasi, aga näeb kuradi hea välja.
Pilt

SPOILER ALERT: Rosie surm ja mõned minutid peale seda olid kohutavalt kurvad. Mitte isegi otseselt tema surm ise, vaid see, kuidas Jim matustel istus ja nuttis ning pärast sellega toime üritas tulla. Tuli endalgi pisar silma.

9/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

6/10

PostitusPostitas Ralf » 22. Juuli 2013, 14:20

Võiks öelda, et praeguses filmikliimas on Uwe Boll üks väheseid, kes oskab teha tõsiseid ja julgeid linalugusid, mis on korraga enam-vähem pädevalt tehtud, üpris meelelahutuslikud ja temaatika poolest ka mingil määral relevantsed või aktuaalsed. Ühesõnaga filmid nagu see siin toimivad väga kenasti mitmel erineval platvormil.

Veerandtunnine Making Of: http://www.youtube.com/watch?v=v46prUv7cfA
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Rünnak Wall Streetile

PostitusPostitas Rain » 25. Juuli 2013, 20:51

Ma ei tea, kas ma ei salli finatspoliitikat või ma lihtsalt pipardan praegu, kuid mind jättis see film küll suht külmaks. Story oli nii üksluine ja etteaimatav, liigne finantsjura muutus suhteliselt kiiresti tüütuks, peategelasele ei osanud mitte kuidagi kaasa tunda (ei tea, kas halb näitlemine või lihtsalt ei suutnud minu mõistus neid veeniviiuleid välja lugeda) ja ütleksin, et haripunkt algas alles filmi viimases veerandis. Ja see viimane veerand andis filmi üldisele imagole ikka väga palju plusspunkte juurde. 5/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 114 külalist