Kapten Ameerika: Talvesõdalane

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas brixxx » 23. August 2014, 19:54

lostinthemist kirjutas:
brixxx kirjutas:Film “Captain America: The Winter Soldier” oli taas huvitav Marveli film. Kuigi film mõjus lihtsameelsena, eriti häiris see, et peategelane kapten Ameerika aina rääkis, et peab aus olema ning ta tahab kõike teada, et loe edasi


Mul on hea meel, et film sai kinos nähtud enne su postituse lugemist. Muidu oleks blogipostituse viimase lause peale väga kuri. See olgu teistele ka hoiatuseks, kui film nägemata.

Küll on tundlikud inimesed siin, et üldist spoilerit ka ei saa öelda - detailsemat sisu saate filmis vaadata. Üldiselt viimasel ajal tunnen, et ma ei peagi spoilereid kirjutama, kui esimene aasta filmiveebi foorumis olin siis oli vajadus, aga antud blogis ei tundu küll, et ma nii detailset spoilerit oleks andnud. Mis see vaatajatele ikka teeb kui saavad teada, mis rolli kehastas Robert Redford ning mida ta kavandas, Ma ka viimasel ajal olen vaadanud lihtsalt filme, ilma et ma neist midagi tean ning enamus ajast olen pidanud pettuma.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas Forzelius » 23. August 2014, 21:14

brixxx kirjutas:Küll on tundlikud inimesed siin, et üldist spoilerit ka ei saa öelda - detailsemat sisu saate filmis vaadata. Mis see vaatajatele ikka teeb kui saavad teada, mis rolli kehastas Robert Redford ning mida ta kavandas.


Kui nad saavad teada filmi sisupöörde? Mõni ütleks, et see ongi spoileri definitsioon.

P.S. isegi sinu eelmise postituse sõnastus on spoilerdav, aga eks see käib sulle üle pea kah.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas brixxx » 24. August 2014, 14:37

Forzelius kirjutas:
brixxx kirjutas:Küll on tundlikud inimesed siin, et üldist spoilerit ka ei saa öelda - detailsemat sisu saate filmis vaadata. Mis see vaatajatele ikka teeb kui saavad teada, mis rolli kehastas Robert Redford ning mida ta kavandas.


Kui nad saavad teada filmi sisupöörde? Mõni ütleks, et see ongi spoileri definitsioon.

P.S. isegi sinu eelmise postituse sõnastus on spoilerdav, aga eks see käib sulle üle pea kah.

Ma hakkan juba kurjaks saama, et siin ainult hädaldavad, et kõik on spoilerdav, siis ei võiks keegi kommentaarides kasutada näitlejate nime, kes näitlevad filmides või rollidest rääkima. Siis peaksin iga filmi kommenteerima ainult nii, et huvitav film oli või igav film oli jne. Mis see teeb teile kui saate filmist veidi teada? Kui trailereid vaatate, saate ka teada filmist, milleks nii suurt probleemi teha.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas lostinthemist » 24. August 2014, 16:32

Trailer vähemalt ei spoili, et
Spoiler :
Redfordi tegelane hakkab maailma üle võtma.

Pole raske ju kasutada spoilerkaste, kui tahad lahata sisupöördeid ja muid filmi vaatamise käigus ilmuvaid üllatusi?
Filme saab muudmoodi arvustada ka kui ainult "huvitav film oli või igav film oli." Niisama mainin. Eesti keel on lai.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas ruut » 24. August 2014, 17:59

brixxx, kumba eelistad?

Robert Fedfordi tegelaskuju filmis Kapten Ameerika: Talvesõdalane oli äärmiselt huvitav. Põnev oli jälgida tema arengut ning üsna actionirohke filmi puhul oli üsna värskendav vahelduseks näha ka kuidas SHIELDi telgitagused ja poliitiline külg töötavad.

vs.

Momenti, mil Darth Vader avaldab Luke'ile tõsiasja, et Vader tema isa on, võib pidada Empire Strikes Backi üheks parimaks stseeniks.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas Forzelius » 24. August 2014, 18:51

ruut kirjutas:brixxx, kumba eelistad?

Robert Fedfordi tegelaskuju filmis Kapten Ameerika: Talvesõdalane oli äärmiselt huvitav. Põnev oli jälgida tema arengut ning üsna actionirohke filmi puhul oli üsna värskendav vahelduseks näha ka kuidas SHIELDi telgitagused ja poliitiline külg töötavad.

vs.

Momenti, mil Darth Vader avaldab Luke'ile tõsiasja, et Vader tema isa on, võib pidada Empire Strikes Backi üheks parimaks stseeniks.



irv..
Agajah, brixxx. Iga asi pole spoilerdav. See, kuidas sina kirjutasid, oli. Väga lihtne. Loe lihtsalt oma arvustus üks kord põhjalikult läbi ja mõtle, kas kogu informatsioon seal on avaldatud treileris. Ja kui tahad spoileritega arvustada, on see ka täiesti okei, paljud teevad nii. Kuid siis tuleks ka vastav hoiatus ette panna.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas brixxx » 25. August 2014, 12:44

Eks ikka saab. Kuid kui inimesed siiski spoileridamist enne filmi vaatamist kardavad, siis ei tasuks neil filmi foorumit lugeda ega trailerit vaadata. Filmi kommentaaris ei pruugi küll olla spoilerit, aga ikkagi tekitab see mingi ettekujutise filmist.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas Cochrane » 22. September 2014, 14:02

Hea näide sellest, kuidas teha ühe tegelasega... peaaegu ühe tegelasega Marveli-filmi õigesti. Algusest lõpuni ehe ja tempokas nauding. 9/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Kapten Ameerika: Talvesõdalane

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 30. November 2014, 14:12

Mõtlesin, et peaks ka enne Ultronit end selle maailmaga järjele viima. Esimene osa meeldis - natsid on ikka lahedad.
Muidu ei olnudki väga viga aga kohati nägi film päris halb välja - CGI oli kohati üsna näru ja green screen'id liiga tajutavad.

Aga muidu oli okei.

Marvel ikka armastab post-credit ja post-post credit stseene. (Y)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 178 külalist