Salemi Isandad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Salemi Isandad

PostitusPostitas Ralf » 24. Aprill 2013, 00:10

Salemi Isandad
The Lords of Salem (2012)

Massachusettsis asuva Salemi raadiojaama DJ Heidi (Sheri Moon Zombie) saab puidust karbi. See sisaldab mõistatuslikku vinüülplaati, mis toob tagasi mälestused linna vägivaldsest, jõhkrast minevikust ning korraga ähvardab seda ka Salemi Isandate tagasitulek.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

6/10

PostitusPostitas Ralf » 24. Aprill 2013, 03:50

IMDb's kiputakse seda võrdlema "The House of the Devil"-iga* ja just tempo poolest on neil kahel nii mõndagi ühist, nii et kui too film nähtud on, siis võib enam-vähem aimata, mida sellest oodata. Olen enam-vähem alati arvanud, et Rob Zombiel on filmitegijana talenti küllaga, lihtsalt tema varasemad teosed ei toonud seda nii hästi esile.
"The Lords of Salem" on tema kõige ebakonventsionaalsem ja massidevaenlikum (kuid samas ilmselt tõsiseltvõetavaim) film seni; pigem on tegu tabavale ja enamasti äärmiselt grotesksele imageryle rõhuva arthouse-liku projektiga ning annab just tänu sellele väga hästi mõista, millise visionääriga tema näol tegemist on.
Kindlasti mitte veatu, aga selline mõnus väike "näe, ma siiski oskan" moment tema filmiportfellis, vähemalt siis snoobidele, kelle meelest on ta filmid lihtsalt sadismist nõretav rämps.

* "The House of the Devil" on minu meelest parem.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist

cron