R.I.P.D.

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

R.I.P.D.

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 09. Aprill 2013, 00:53

R.I.P.D.
R.I.P.D. (2013)

Jeff Bridges ja Ryan Reynolds mängivad peaosi üleloomulikus märulikomöödias R.I.P.D. (Rest In Peace Department) kehastades kaht "surnud elavat" politseinikku, kes töötavad teispoolsuse politseijaoskonnas nimega Puhka Rahus. Meeste ülesandeks on kaitsta elavate maailma järjest tõsisemaks ohuks muutuva probleemi eest - olevused, kes peale oma maist surma keelduvad rahus puhkamast...

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: R.I.P.D.

PostitusPostitas CM-Girl » 10. August 2013, 20:53

Mäletan kui sattusin lugema filmi sisututvustust, siis mõtlesin, et kummaline, aga huvitav sisu. Jäin siis ootama millal filmi näha saab. Sai täna ära vaadatud..ei tea mida öeldagi. Ei imesta, et filmil halvasti läks. Sisu sisuks, aga teostus oli ikka väga halb. Koletiste väljanägemine oli vist kõige hullem. MIB'i tunduvalt halvem versioon. Vähemalt minule meenutas kohati Men in Black filme. Bridges ja Reynolds mulle siiski meeldisid.

4/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

7.5/10

PostitusPostitas Ralf » 25. August 2013, 15:49

LOL, mulle meeldis. Hea kiiksuga meelelahutus, mis ei võta end liiga tõsiselt ja mille puudused töötavad pigem filmi kasuks, sest lisavad sellist vajalikku camp-vürtsi, mis muudab terve kompoti veel hõrgutavamaks. Vähemalt minu jaoks.
Halvast CGI'st ei saa jah üle ega ümber, ausalt öeldes poleks isegi arvata osanud, et tänapäeval võivad ühes Hollywoodi filmis niivõrd kehvad arvutiefektid olla (need suured mongolid nägid välja nagu Mr. Hyde kümne aasta vanusest "Van Helsing"-ist) ja üleüldse jääb mõistmatuks, miks ei võinud kasutada grimmi ja kostüüme, sest nad olid ju täiesti humanoidsed tegelased... aga noh, nagu ma ütlesin - lisas camp-väärtust. Minu silmis igatahes täitsa toimiv ja lebolt koomiksilik märul mõnusas fantasy/komöödia marinaadis. Ryan Reynolds paistis tsut igavlevat (lugesin pärast, et vallandas oma agendi, ju siis "R.I.P.D." oli viimane piisk karikasse), kuid Jeff Bridges ent küll kuidagi ei tagasi ei hoidnud, lõbutses mõnuga. Küllap sai isegi aru, milline tallaalune juustuviil see film on. Ja kõige paremat sorti! Kusjuures mul polnud aimugi, et Kevin Bacon selles üldse on, sest traileris teda minu mäletamist mööda ei näidatudki. Nii et see osutus meeldivaks üllatuseks.
"Men in Black"-iga on sarnasusi tõesti palju, aga tonaalselt ja huumori poolest on "R.I.P.D." mu meelest küllaltki erinev film. Vähemalt korra või kaks vaataks veel. "R.I.P.D." on nagu see poiss koolis, kes söögivahetunnis teistest eemal istub ja kellega keegi rääkida ei taha, aga lähimal vaatlusel avastad, et täitsa tore säga. (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: R.I.P.D.

PostitusPostitas Rain » 20. Oktoober 2013, 16:43

See on selline film, mis iseenesest on väga tore, kuid samas ka väga kole... Aga ei ole hullu, kärab küll. 6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: R.I.P.D.

PostitusPostitas CyberRax » 20. Oktoober 2013, 17:04

Ei istunud. Polnud tegemist ei korraliku komöödia, ega tõsise fantaasiafilmiga. Ja, nagu eelpool kõnelejad juba ütlesid, olid eriefektid saastad. Bridges oli muhe, kõik ülejäänuid tegelased olid aga alla arvestust.
Kokkuvõtlikult: järjekordne koomiksiadaptsioon mille võib rahumeeli vahele jätta. Isiklikult näinud korra, rohkem kavas pole. 3/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist