21 täis!

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

21 täis!

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Aprill 2013, 16:28

21 täis!
21 & Over (2013)

Miller ja Casey otsustavad oma sõbra Jeff Changi 21. sünnipäeva puhul teha mõned õlled, sest järgmisel päeval on sünnipäevalapsel meditsiinikoolis kutsesobivusvestlus. Paraku kujuneb mõnest õllest nii suur läbu ja möll, et hoia ja keela!

www.solariskino.ee
21 & Over (2013) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: 21 täis!

PostitusPostitas filmiarvustus » 21. Aprill 2013, 23:27

Filmi sisu on lihtsakoeline ning palju nähtud oma teemas, kuid konkreetsed seiklused on uued ja huvitavad. Filmi lõpptulemus on oodatav, kuid keskmises tempos liikuv film suudab pakkuda mõnusat meelelahutust terve oma kestvuse vältel. Näitlejate valik filmi on õigustatud, eriti vajalik selle filmi jaoks on Miles Teller, kes oma lõputu lobaga suudab seda filmi oma õlgadel kanda. Naistele silmarõõmu pakub Astin ning Chon vähemalt oskab ekraanil palju juua ning alasti ringi joosta. Kokku tuleb sellest tõeline möll ja märul, mis pakub ka mõned naljad siin ja seal. Muusika filmis ei ole originaal, vaid ülemaailma juba tuntud popmuusika. Samuti visuaalselt on film selline nagu ootaks - enamasti tume ja siseruumides. Näeme palju ilusaid noori naisi ja mehi, autoga rallimist ja igasugust muud varahävitamist, mis hommikuks on kõik salapäraselt kadunud. Kokkuvõttes ei hakka see film kunagi kandideerima ühelegi auhinnale, kuid üheks korraks hea seltskonnaga ning natukene pehmema peaga võiks olla päris naljakas film.
Hindeks 5/10.

Pikemalt ja põhjalikumalt saab lugeda siit: http://www.filmiarvustus.eu/2013/04/21-over-2013-palju-mollu-ja-hullust.html.
Tagasiside on alati oodatud.

Häid filmielamusi.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: 21 täis!

PostitusPostitas Pixie » 18. Mai 2013, 11:17

Langeb samasse kategooriasse The Hangover'i ja Project X tüüpi filmidega, ning teistega võrreldes ei paku 21 & Over midagi uut. Tegevus toimus juba mujal nähtud valemi järgi. Suhteliselt kohe algusest olin valmis Miller'it mitte sallima, aga enda üllatusekski ei käinud tema tegelane niivõrd närvidele nagu oodata võis. Leidus nii vaimukaid kui liiga nõmedaid momente, sügavat mõtet siit otsida ei tasu, aga kui on vastav tuju, toimib meelelahutusena küll.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

7/10

PostitusPostitas Ralf » 23. Juuni 2013, 21:47

Võib-olla juhtus mul lihtsalt vastav tuju olema, kuid minu meelest oli see film pööraselt naljakas. Vaatamata tegelaste teatavale kretinismile ja nende tegevuse üldisele taunitavusele ei mõjunud see ka kuidagi madalalaubaliselt. (Meeldivalt kiire) dialoogiga oli selgelt palju vaeva nähtud; aeg-ajalt selliste komöödiate puhul tekib ikka tunne, et paberil polnud õieti midagi ning näitlejate ülesandeks jäi püüda asi võimalikult naljakaks teha, millega ei saada sageli lihtsalt hakkama. Eks seda reklaamitigi kui filmi, mille taga "The Hangover"-i stsenaristid. Viimast ma kaugeltki ei armasta, ent seal on teravusi, milletaolisi leiab siitki. Ma pole komöödiatega teab mis sina peal (enamasti žanr, milles end kõige vähem kodusemalt tunnen), kuid sellega võis küll rahule jääda. Võrdlus "Project X"-iga on täiesti asine, ehkki too film on palju postmodernistlikum.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 253 külalist