Ajast unustatud maa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ajast unustatud maa

PostitusPostitas Rasmus » 01. Aprill 2013, 18:47

Ajast unustatud maa
The Land That Time Forgot (2009)

"Tarzani" lugude autori Edgar Rice Burroughsi romaanil põhinev seiklusfilm räägib kuuest inimesest, kes jäävad merel olles tormi kätte ning leiavad end järgmisel hommikul salapärase saare lähedalt. Maale jõudes mõistavad nad, et on tulnud läbi Bermuda kolmnurga hoopis teisse ajajärku, kus valitsevad metsikud dinosaurused. Saarelt eluga pääsemiseks tuleb reisijatel ühineda sakslastega, kelle valduses on pool saart ja ka allveelaev, millega nad kolmnurga läbisid.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ajast unustatud maa

PostitusPostitas Rasmus » 01. Aprill 2013, 18:59

Üllatavalt hea. Näitlemises oli veidi puudujääke ja dinosauruste välimus ei kannata üldse kriitikat, aga üldjoontes päris lõbus seiklusfilm, mis heade eriefektide ja paremate näitlejatega ilmselt eriti palju "Journey 2" alla ei jääks. Saar nägi lahe välja, kena ja värvikas loodus.
Spoiler :
Ei tea, mis arvutimängust see dinosaurus siia filmi ära eksis.
Pilt

Aga nüüd reaalsed spoilerid - ülikõva lüke oli Cole niimoodi ennast ohverdama panna ja ta ära tappa. Olin kindel, et tema on nende tegelaste seas, kes saarelt lõpus minema saab, kuid võta näpust. Lisaks veel ka see, et Frost koos oma naisega lõpuks ikkagi saarele jäi - minu jaoks täiesti ootamatu. Olin juba valmis nägema, kuidas allveelaev tagasi tuleb ja nad ikkagi peale võtab, aga see lahendus oli palju parem.

5/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 73 külalist

cron