Teispool taaselustajat

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Teispool taaselustajat

PostitusPostitas Ralf » 11. Märts 2013, 00:46

Teispool taaselustajat
Beyond Re-Animator (2003)

Laipade peal koletuid katseid korda saatnud dr. Herbert West (Jeffrey Combs) on juba viimased 13 aastat kandnud vanglakaristust, kuna määrati teismelise tüdruku surma eest vastutavaks. West on vangistuses katseid jätkanud, kuid tema valduses pole piisavalt varustust - niisiis saab ta viia läbi vaid primitiivseid eksperimente rottide peal. Kui vanglas asub tööle noor arst nimega Howard Phillips (Jason Barry), lööb ta Westiga käed ning tuleb talle appi, et too saaks oma katsed viia uuele tasemele...

Järg filmidele "Taaselustaja" ja "Taaselustaja pruut".

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Teispool taaselustajat

PostitusPostitas Rasmus » 11. Oktoober 2013, 15:18

Yuznalt oleks midagi paremat oodanud. Ikkagi tema enda frantsiis ja keegi teine ei tohiks seda temast täpsemini tunda. Ma ei saa küll öelda, et "Beyond" mulle üldse meeldinud ei oleks, aga originaaliga kõrvutades on sellele pisut raske kiidusõnu leida. Siiski, positiivse külje pealt: "Psycho" tunnusmuusikat oli väga huvitavalt edasi arendatud ja nüüd meenutas see juba rohkem "Re-Animatori" enda oma kui esimesel osal. Kuid kõik muu oli liialt vaimuvaene ja ennast kordav, nii et üle 4 re-agendi 10-st ei raatsi ma "Taaselustajale" eraldada. Lõppes samas päris paljutõotavalt ning kui kunagi järg tuleks, siis oleks mina sellele kindel vaataja. Juba puhtalt Combsi soorituse pärast tasub pilk peale heita.

AGA lõputiitrite ajal jooksnud stseen on küll kuld. :D
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 228 külalist