Lake Placid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lake Placid

PostitusPostitas Rasmus » 09. Märts 2013, 19:49

Lake Placid
Lake Placid (1999)

Kui meest Lake Placidil millegi tundmatu poolt rünnatakse ja pooleks hammustatakse, tulevad asja uurima šerif Hank Keough (Brendan Gleeson), Jack Wells (Bill Pullman), paleontoloog Kelly Scott (Bridget Fonda) ja krokodillidest vaimustunud mütoloogia professor Hector Cyr (Oliver Platt). Rahulikus ja kõrvalises järves algab tempokas otsing krokodillile, kes toitub nii loomadest kui ka inimestest.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Lake Placid

PostitusPostitas Rasmus » 02. Aprill 2013, 16:33

Pole nii head balanssi õuduse ja komöödia vahel ammu näinud. "Return of the Living Deadi" esimene osa võib kuhugi lähedale jõuda, aga see jääb minu jaoks ikka pigem komöödiaks, "Lake Placid" samas on täpselt seal piiri peal ning saab nii hirmutamise kui naerutamisega suurepäraselt hakkama. Kõik tegelased on sümpaatsed, krokodilli eest põgenemise stseenid põnevad ning huumor mõnusalt sarkastiline. Ja Bridget Fonda saab küll ainult minu üles suunatud näpud. (Y)
Spoiler :
Koht, kus krokodill veest välja sööstis ja karu ära sõi, oli kohutavalt hirmus, kuna andis mõista, kui ohtlik ta tegelikult on. Hector vs krokodill oli ka päris pingeline. Ja lõpus lehma söödana kasutada - hilarious! :irw:

Hindeks panen 8/10. Tahtsin algul ühe võrra kõrgemat hinnet panna, aga siis mõistsin, et Asylumi rõigaste vaatamine on mu lihtsalt heade filmide suhtes leebemaks muutnud ja oleksin seega ülehinnanud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 117 külalist

cron