Pingitiim

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Pingitiim

PostitusPostitas Ralf » 09. Märts 2013, 17:00

Pingitiim
The Benchwarmers (2006)

Kui sind on kunagi kiusatud, solvatud või lükatud-tõugatud, siis Gus (Rob Schneider), Richie (David Spade) ja Clark (Jon Heder) on sinu iidolid. Nad on kolm vanemat tüüpi, kes teavad, mida tähendab kiusamine. Kui nad näevad, kuidas naabruskonna lapsed kiusavad nende sõbra poega, siis nad moodustavad vastulöögiks kolme mehe pesapallimeeskonna, millega kavatsevad lüüa osariigi pisiliigat. Neil on kõigi nohikute ja tõrjutute toetus, mistõttu on selles farsilikus komöödias oodata tõelist kättemaksutundi.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Pingitiim

PostitusPostitas CyberRax » 18. Märts 2013, 21:02

Vot sedasorti spordikomöödiad mulle juba sobivad. Parajalt jabur üldidee (3 täiskasvanut vs lastetiimid), ports ekstsentrilisi tegelaskujusid, huumor mis pole liialt räige ja mõnusad nöökimised vaataja arvel (kes on pisikese inetu Schneideri naispooleks? Molly Sims "Las Vegas"'est.). Lugu ei üllata, aga on piisavalt gage ning suurem osa neist vähemalt minu jaoks ka toimisid.
Kokkuvõtlikult: kannatab mitmekordset vaatamist, võimalik et lausa eraldi väljaotsimist kui telekast jooksma ei juhtu. 6,5/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Pingitiim

PostitusPostitas Ralf » 19. Märts 2013, 23:14

CyberRax kirjutas:on piisavalt gage ning suurem osa neist vähemalt minu jaoks ka toimisid.

Näe, võta mu pangakaart ja mine osta soodushinnaga parem huumorimeel. :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 156 külalist