Karm paar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Karm paar

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 06. Märts 2013, 15:48

Karm paar
The Heat (2013)

Kõikvõimalikest eeskirjadest rangelt kinnipidav kuivikust FBI agent Sarah Ashburn (Sandra Bullock) ja ropusuine Bostoni politseinik Shannon Mullins (Melissa McCarthy) ei saaks olla erinevamad. Ent kui nad ühendavad jõud, tabamaks julma narkoparunit, saab neist kahest midagi sellist, mida keegi oodatagi ei osanud: sõbrad.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Karm paar

PostitusPostitas filmiarvustus » 09. Juuli 2013, 18:52

Filmi sisu on üks suur kõndiv kližee ning sada korda nähtud, kuid huumor ja karakterid on värskendavad. Olgugi, et mõlemad näitlejad on neile omastes tüüpilistes rollides, siis tohutult oskuslik dialoogide ja monoloogide improvisatsioon muudab filmi alates algusest kuni lõpuni esmaklassiliseks komöödiaks. McCarthy on raudne staar ning see film on kindlasti tema film, kuid Bullocki toetus lisab palju seda vajalikku väärtust ja värskust, mida kinosaalis saab harva näha. Nende keemia suudaks mind hoida põnevil väga pikka aega ning Paul Feigi oskus muuta iga situatsioon naljakaks on täiesti fenomenaalne. Kahe huvitava karakteri taustal toimub kriminaalne põnevusfilm, mis suudab pakkuda väheses koguses verd, vägivalda ning märulit, mis natukene lasevad kõhulihastel naermisest puhata. Kindlasti võib ja isegi peab filmi vaatama iga inimene, kes soovib argielust puhata ning saada korralik kõhutäis absurdikat situatsioonikomöödiat. Igal juhul soovitan ja igale vanuses, sest film on suhteliselt lapsesõbralik.
Hindeks 8/10.

Põhjalikumalt saab lugeda siit: http://www.filmiarvustus.eu/2013/07/the-heat-2013-lobus-naljakas-ning.html.

Häid filmielamusi.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Karm paar

PostitusPostitas tuusla » 28. Juuli 2013, 13:50

Piinlik. Mõttetu ja omajagu tüütu sitatükike.

Esiotsa pean järele kontrollima, kes kurat Bullocki ja McCarthy teksti kokku vorpis. Igatahes keegi, kes põeb raskekujulist mölamaaniat. McCarthy tegelaskuju... andke andeks, aga mölisemine (ja mitte millegi ütlemine) hakkas üsna pea närvidele käima. Umbes nagu teeks käega bla-bla liigutust. Ja siis veel. Bla. Ja veel. Bla-bla... bla-bla-bla.

Vaimukas oli see film täpselt nii vähe, et muigasin ühe tissi- ja ühe kassinalja peale. Sealjuures esimese pärast ei tasu isegi uhkust tunda.

Nüüd on möödas tubli kaks päeva, ja ma ei mäleta sellest filmist suurt midagi, nii et pikemalt träshimine jääb ära.

Hinne: kakakompott.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Karm paar

PostitusPostitas Pixie » 30. Juuli 2013, 22:07

Kui lõputiitrid jooksma hakkasid, tekkis tunne, et hea meelega hakkaks filmi algusest peale uuesti vaatama. See näitab, kui väga mulle The Heat meeldis. Loo esialgne tutvustus ei kõla tõesti originaalsena, kuid nagu filmiarvustus juba rääkis, päästavad olukorra huumor ja vinged tegelased. :)) Klubis tantsimine oli üks naljakamaid stseene, mida ma viimasel ajal nähtud komöödiatest mäletan. :irw: Meeldejäävaid hetki oli veelgi. The Heat sobib hästi, kui on tahtmine vaadata head tuju tekitavat filmi, mida ei pea üldse tõsiselt võtma. Eks kinopubliku pidev naermine võimendas emotsioone, aga no mina jäin väga rahule. Kindlasti vaatan tulevikus veelkord.

ETA: Unustasin lisada midagi kõigile hater'itele (IMDb's on neid omajagu)...
Spoiler :
Pilt

;-)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

5/10

PostitusPostitas Ralf » 11. August 2013, 22:30

Ootused olid kõrgel, sest "Bridesmaids" on üks viimaste aastate lemmikkomöödiaid, film sai more or less kriitikute ja niisama komöödiasõprade heakskiidu ning Melissa McCarthy on minu silmis andekaim Hollywoodi comedienne praegu. Aga... aga... ma ei naernud kordagi. Noh, olgu, see pannkoogi kätte lämbunuga tegelemine ja vene ruleti stseen panid veidi kõkutama, kuid suuri LOL-momente ma siit enese üllatuseks ei leidnudki. Ainus käsn, mida film komöödiana pigistab, on McCarthy ja Bullocki keemia ning nende mängitud tegelaste tugev kontrast, mis kahe tunni vältel kujuneb aegamööda särtsakaks partnerluseks. Mõlemad tegelased ammendasid end minu jaoks väga ruttu ja nende moodustet' duo ikkagi polnud NII dünaamiline. McCarthy suhtes oma seisukohta loomulikult ei muuda, kuid nii tema etteaste kui karakter oluliselt labasemas "Identity Thief"-is oli näiteks meeldejäävamad, sest tal oli ka tugevalt dramaatiline tahk. Veidi üritati sama teha siingi, kuid see jäi paraku vähearendatuks. Vahelduse mõttes küll tore õrnema soo igati andekate esindajate poolt kantavat buddy cop moviet näha, kuid paraku minu jaoks ei toiminud ja eks see alamžanr on ennast ammendanud. Vast "The Heat"-i süžee vaieldamatu mannetus ka toetab seda väidet. Eks film muidugi on ka mu meelest tehtud pigem neidudele, kuigi see ei tohiks olla otsene põhjus, miks külmaks jättis, kuna - nagu mainitud - "Bridesmaids" on mulle vägagi südamelähedane. See tandem ei mu ajju mingit templit ei löönud ja pole ka erilist isu neid järjes näha, mida juba tegema hakatud.
Kui jutt juba buddy cop comedy'tele läks: "Running Scared" Billy Crystali ja Gregory Hinesiga. Sai hiljuti vaadatud ja mina mõistma mitte, miks pole see populaarsem. Vot see ajas väga häälekalt naerma.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Karm paar

PostitusPostitas damon » 08. Jaanuar 2014, 10:27

Spoiler :
filmiarvustus kirjutas:Filmi sisu on üks suur kõndiv kližee ning sada korda nähtud, kuid huumor ja karakterid on värskendavad. Olgugi, et mõlemad näitlejad on neile omastes tüüpilistes rollides, siis tohutult oskuslik dialoogide ja monoloogide improvisatsioon muudab filmi alates algusest kuni lõpuni esmaklassiliseks komöödiaks. McCarthy on raudne staar ning see film on kindlasti tema film, kuid Bullocki toetus lisab palju seda vajalikku väärtust ja värskust, mida kinosaalis saab harva näha. Nende keemia suudaks mind hoida põnevil väga pikka aega ning Paul Feigi oskus muuta iga situatsioon naljakaks on täiesti fenomenaalne. Kahe huvitava karakteri taustal toimub kriminaalne põnevusfilm, mis suudab pakkuda väheses koguses verd, vägivalda ning märulit, mis natukene lasevad kõhulihastel naermisest puhata. Kindlasti võib ja isegi peab filmi vaatama iga inimene, kes soovib argielust puhata ning saada korralik kõhutäis absurdikat situatsioonikomöödiat. Igal juhul soovitan ja igale vanuses, sest film on suhteliselt lapsesõbralik.
Hindeks 8/10.

Ühtib täielikult minu emotsioonidega filmi kohta. Tekst oli super.
Minu jaoks seni nähtutest eelmise aasta naljakaim hollywoodi komöödia.
Eriti meeldis wc-s pükste lõikumise koht. :D

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Karm paar

PostitusPostitas Zinera » 31. Jaanuar 2014, 20:05

5/10

Keskmine komöödia, milles jäi kergelt vajaka sisulisi elemente, muidu päris hea. Kahju, et treileris kõik head naljad jällegi ära spoiliti.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist