Kaubamärgistatud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kaubamärgistatud

PostitusPostitas Rasmus » 19. Veebruar 2013, 17:25

Kaubamärgistatud
Branded (2012)

Tänapäeva Venemaal plaanivad Misha (Ed Stoppard) ja Abby (Leelee Sobieski) alustada saatesarja "Ekstreemne kosmeetika", milles nad muudaksid paksud operatsiooni abil kõhnadeks. Samal ajal plaanivad aga kiirtoidutööstuse juhid eesotsas Joseph Pascaliga (Man von Sydow) muuta inimeste tõekspidamisi ilust ning levitada arusaama, et paksud inimesed on kõige kenamad. Misha ja Abby uus seriaal ebaõnnestub ning kiirtoit saabki ülipopulaarseks. Kuid seda vaid nii kauaks, kuni Misha uue reklaamisüsteemiga lagedale tuleb...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kaubamärgistatud

PostitusPostitas Rasmus » 19. Veebruar 2013, 17:46

Peaks vist hakkama enne filmide vaatamist sisututvustusi lugema, mitte ainult postri järgi pakkuma, millest film räägib ja mis võiks mulle huvi pakkuda. Sest, kurat, mees kirve ja relvaga maja katusel seistes mingisuguseid veidraid olendeid jälgimas tundub mulle action/horrorina, mitte sellise veidra draamana.

Film ise mulle eriti ei meeldinud, kippus venima. Kõik see osa, mil tegevus 2017. aasta Moskvasse hüppas, tundus filmi esimese poolega võrreldes kuidagi paigast ära. Idee oli minu jaoks uudne ja päris huvitav (ei ole "They Live'i" näinud, nii et ei tea sellega võrrelda), aga ei teagi, mis täpselt puudu jäi, kuna 4/10-st kõrgemat hinnet ei taha kuidagi panna. Leelee Sobieski ja Eddie Stoppard olid toredad, tho.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kaubamärgistatud

PostitusPostitas Cochrane » 02. Märts 2015, 19:00

Idee polnud paha, aga teostus oli kohmakas ja uimasevõitu. 4/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist

cron