Kadunud 60 sekundiga

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 20. November 2006, 17:23

Kunagi väga kuulus film, vähemalt "meie mail". Samuti mitu korda nähtud.
Mulle meeldis see "lõpurall" - Eleanor ja Memphis (mis tuletab mulle kogu aeg Marley lugu "Memphis" meelde, irf). Meeldis ka Delroy Lindo (detective Castlebeck). Ja oh, mis ma öelda oskan, tüübid vahivad autosid nagu mina hobuseid :P
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Cammy18 » 18. August 2007, 13:13

Kiired autod mulle meeldivad... :))
Väga lahe film !
Cammy18
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 17. August 2007, 22:17

PostitusPostitas global- » 23. August 2007, 12:57

sel ajal kui see film tuli oli autod jh päris head aga praegusel ajal pole need enam nii kuulsad. kuid jh võib öelda et hea film. seda muidugi ka tänun nicolas cagesile.
global-
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 23. August 2007, 12:45

PostitusPostitas silx » 07. Juuni 2008, 16:52

See film on mulle alati meeldind...Väiksena meeldis muidugi tänu autodele.
Kõik mängisid seal päris hästi aga kõige rohkem meeldisid ikkagi mulle Angelina Jolie,Nic Cage ja Giovanni Ribisi.





8/10
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Leic » 06. Jaanuar 2010, 22:51

Üks parimatest filmidest , minu arust.
Nicholas Cage muidugi väga hea, mõnusalt stiilne, hea muusika taustaks ja ka kiired ilusad autod, hea point ja siuke vanakooli taust.
Super, 10/10
Andes ajale elu, anname elule aega.
Leic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 15:34

PostitusPostitas Highlander » 07. Jaanuar 2010, 00:21

67 shelby , mu lemmik auto üldse :D, film ka päris heaa.
9/10
Highlander
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 22
Liitunud: 03. Jaanuar 2010, 00:55

PostitusPostitas Garli » 07. Jaanuar 2010, 00:39

Ma vaatasin hiljuti muide 1974nda aasta Gone in 60 Seconds'it ja see osutus mu jaoks päris tihkeks pettumuseks. Kuidagi väga sisuvaene oli mu arust ning kui mõnusad Ameerika muskelautod ning suur lõpu tagaajamine, mis kestis umbes 40 minutit, siis midagi väga erilist ei olnudki. Nii et jah, ma olen üks neist, kes eelistab that bullshit with Angelina Jolie't (reference to Death Proof!) originaalfilmile.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 07. Jaanuar 2010, 02:37

See oli veel see aeg, kui Cage oli igati normaalne :pööritus: Oeh...


Halb leitnant peaks asja parandama
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 07. Jaanuar 2010, 11:04

Garli kirjutas:Ma vaatasin hiljuti muide 1974nda aasta Gone in 60 Seconds'it ja see osutus mu jaoks päris tihkeks pettumuseks. Kuidagi väga sisuvaene oli mu arust ning kui mõnusad Ameerika muskelautod ning suur lõpu tagaajamine, mis kestis umbes 40 minutit, siis midagi väga erilist ei olnudki.


Mhmh, mul endal samad emotsioonid. Originaal on ikka täielik expoitation flick. Esimene pool ei olnud sisu poolest õigeti isegi jälgitav. Mälu järgi käis asi umbes nii, et kõiksugust tegevust saatis pealelõigatud dialoog, mis kirjeldas toimuvat. Ei pannud selgelt sedagi kokku, et mis tegelased on mis tegevuses. Kui ma Gone in 60 Seconds't kunagi uuesti vaataks, siis keriks otsemaid lõppu. Head autofilmid, mis siingi viimasel ajal jutuks olnud, on pigem Vanishing Point ja Two-Lane Blacktop.

Remake on lihtsalt lame, imho. Mul on isegi igasugune nostalgiast tingitud sümpaatia haihtunud. Kui nüüd valima peaks, et kumba vaadata, siis lükkaks iga kell originaali 40 lõpuminutit peale. Või tegelikult vaataks lihtsalt 107. korda Death Proofi ja hea tuju oleks garanteeritud.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Zinera » 01. Veebruar 2011, 22:02

8/10

Pole muidu eriline autode ja actioni fänn, aga see film ei jätnud külmaks. Autod olid väga ilusad ning tähelepanuväärne oli minu jaoks ka filmimuusika, jäi kuidagi kõrvu ja sobib igati sellisele rallitamisele... :))

Nicholas Gage'i oli päris hea meel näha väljaspool mingit võluri või muu sellise kahtlase tegelase rolli, ja Angelina Jolie oli nagu... ta tavaliselt ikka on :)) :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 164 külalist