Praktikandid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Praktikandid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 17. Veebruar 2013, 01:42

Praktikandid
The Internship (2013)

Billy (Vince Vaughn) ja Nick (Owen Wilson) on kaks kogenud müügimeest, kelle karjäär digitaalse maailma poolt põhja lasti. Püüdes tõestada, et neid on veel vara maha kanda, suudavad nad bluffida end ihaldatud praktikakohale Google’i impeeriumisse koos endast poole nooremate andekate tudengitega. Sissesaamine oli alles pool võitu. Nüüd peavad nad konkureerima riigi parimate noorte geeniustega, kes tegelikult ka teavad, mida tegema peaks

"Praktikandid" on vaimukas komöödia, mis viib uuesti kokku kassahiti "Pulmakütid" tandemi Vince Vaughni ja Owen Wilsoni.

www.heafilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Praktikandid

PostitusPostitas filmiarvustus » 10. Juuni 2013, 23:33

Filmi sisu on moodne ning päevakohane. Huumor on rohkem situatsiooni komöödia ning vähem seksuaalne ning provotseeriv. Filmis on kõik Wilsonile ja Vaughnile omastatud tõed ja oskused täiesti olemas ning üllatusena pakuvad oma karakterite juurde korralikult kirjutatud toetavad tegelased. Terve linateose kandvaks teemaks on meeskond, sõprus ja põikpäisus, mis teeb filmist väga suure haardelise publikufilmi, mida tõepoolest saavad vaadata kõik inimesed alates vanusest kui on suutelised subtiitreid lugema. Teoses ei ole seksi, ropendamist ega nilbet huumorit, mis võiks olla keelatud nooremale publikule. Komöödiast saab teada palju uut ja huvitavat firmast Google ning muidugi kuulda kõikidest nende toodetest. Muusika filmis on vägagi noortepärane, terminoloogia ja teemad on samuti noortepärased, vaid vaatenurk on täiskasvanute poolt, tehes sellest ühe parima komöödia, mis sellel aastal kinoekraanidele on jõudnud. Julgen soovitada.
Hindeks 7/10.

Põhjalikumalt saab lugeda siit: http://www.filmiarvustus.eu/2013/06/the-internship-2013-ootamatult-lobus.html
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Praktikandid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 14. Juuni 2013, 16:49

Ei pidanud pettuma. Vince on küll vahepeal erinevates keskpärastes komöödiates kaasa löönud, aga tõestas taaskord, kes on komöödiate kuningas. Owen Wilsoni kõrval saab ta tõsiselt särada. Meenutab seega üpris palju Wedding Crashersit ja sealt tuntud headust (minu jaoks üks 21. sajandi parimaid komöödiaid).

Head tegelased ja naljad, tempo pannakse juba alguses peale ja (mõne väikese erandiga pikemates stseenides) järele ei anta. Cameo oleks võinud küll natuke hiljem tulla nagu ka Crashersis, oleks wow-efekt suurem olnud. Palju vihjeid ja nalju seoses spordi ja NBAga (näpu viibutamine, sõrmused jpm), mis mulle meeldisid. Omab suurt järelvaatamis-väärtust. Filmimuusika minu kõrvadele. Pilt

8/10

Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Praktikandid

PostitusPostitas Kickflick » 14. Juuni 2013, 22:59

Mulle ka meeldis, väga lõbus oli ja originaalsete ideedega.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Praktikandid

PostitusPostitas Mikits » 16. Juuni 2013, 11:00

Super komöödia, terve film suutis vähemalt kerge muie näol hoida.
Mikits
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 14. Aprill 2013, 14:39

Re: Praktikandid

PostitusPostitas Zinera » 16. Juuni 2013, 18:02

7/10

Tõesti palju sarnasusi "The Wedding Crasher'iga", mitte eriti originaalne, seda nii näitlejatööde kui ka naljade poolest. Samas juurde oli ka palju lisatud ning nalja sai, seega võib öelda, et üle keskmise hea komöödia.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

3/10

PostitusPostitas Ralf » 03. Oktoober 2013, 03:06

Sorri, mulle ei meeldinud, peamiselt mõtlesin vaadates sellele, kui kena Owen Wilsoni soeng välja näeb, ja et "The Watch" oli palju andekam (mulle ei meeldinud "The Watch"). Samas mina näiteks ei leidnud, et film üritab mulle Google'it igast august sisse vägistada, mis paistab olevat põhiline asi, mida selle puhul kritiseeritakse.

http://rlfstr.blogspot.com/2013/10/the-internship-2013.html
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Praktikandid

PostitusPostitas CyberRax » 20. Oktoober 2013, 17:13

Meeldis. Üle mõistuse naljakas ei olnud, aga humoorikaid kohti siiski leidus ning teiste tegelaskujude valguses kannatas isegi Vince "absoluutselt igas filmis mängin sedasama ninatarka luuserit" Vaugni ära. Lõpplahendus oli muidugi ette teada, armulugu tundus samuti pealesurutud ja see "õpetame nohikutele kuidas elada" käik oli täiesti ebavajalik, aga igava õhtu täiteks täiesti sobib. 6,5/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron