Tappev lask

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tappev lask

PostitusPostitas Rasmus » 12. Jaanuar 2013, 13:58

Tappev lask
Catch .44 (2011)

Tesi (Malin Åkerman) ning tema partnerite Kara (Nikki Reed) ja Dawni (Deborah Ann Woll) jaoks kõlas ülesanne väga lihtsana - boss Mel (Bruce Willis) käskis ühe tühja kohviku juures narkoveo peatada. Peagi tekib aga sündmuste ahel, kus keegi ei osutu selleks, kellena nad paistavad olevat ning antud tööots võib olla midagi muud, kui lihtsalt konkurendi eemaldamine. Lihtsast ülesandest saab kassi-hiire mäng, kust sugugi mitte kõik eluga välja ei tule...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Tappev lask

PostitusPostitas Rasmus » 12. Jaanuar 2013, 14:14

Paljude jaoks on probleemiks see, et film üritas olla midagi sellist, mida ta olla ei suutnud, aga minu jaoks ei proovitud kordagi üle oma varju hüpata ning selline tavapärasest veidi erinev stiil ajajoone segamini ajamise (sellest ilmselt ka "Pulp Fictioniga" võrdlemine paljudes kohtades) ja kõmmutamise asemel rääkimise (selle poolest meenutas "Death Proofi") näol oli päris tore. Bruce Willist oleks võinud rohkem olla, kuna tema pärast ma seda tegelikult vaatasingi ning
Spoiler :
ma lootsin, et tema on see, kes lõpus ainukesena elusalt kohvikust välja kõnnib, aga mindi veidi õnnelikuma lõpu peale...

7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist

cron