Viimane Vegas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Viimane Vegas

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 11. Jaanuar 2013, 01:10

Viimane Vegas
Last Vegas (2013)

Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) ja Sam (Kevin Kline) on olnud parimad sõbrad juba lapsepõlvest peale. Kui Billy - grupi ainuke poissmees - lõpuks otsustab oma noorele tüdruksõbrale abieluettepaneku teha, võtavad sõbrad suuna Las Vegase poole, meenutamaks nooruse tipphetki. Kohale jõudes peavad nad aktsepteerima fakti, et aastakümned on muutnud Patulinna rohkem, kui see neile meeldiks ning paneb härraste sõpruse tugevasti proovile. Raudne Nelik aga teab, et Nietzschel oli õigus - mis ei tapa, teeb tugevamaks.

www.solariskino.ee
Last Vegas (2013) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Viimane Vegas

PostitusPostitas LiveForThis » 07. November 2013, 17:01

Ootuspäraselt väga keskmine. See film on viimase aja "ei midagi erilist"- filmide totaalseim põhi.

2/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane Vegas

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. November 2013, 01:54

Ei saa öelda, et "Last Vegas" oleks olnud äärmiselt pettumustvalmistav, aga veel vähem suutis see vanakeste "Pohmakas" mõne eredama koha ja kohmaka moraalilugemisega millegagi üllatada. Ometi mingi võlu siin siiski on, sest vaatamata uskumatult ettenähtavale süžeele suudeti suunurgad aeg-ajalt kerkima panna ja varjutada mõtted stiilis "mis see kell juba olla võiks?". Kevin Kline on ja jääb 10 aastat Freemanist nooremaks ja seda on näha.

Vaatamata postril väidetule midagi legendaarset siit ei leia.

4,5/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Viimane Vegas

PostitusPostitas tuusla » 10. November 2013, 18:45

Igav, nüri, tüütu, hambutu.
Ilmselt oli filmi tootmisprotsess umbes selline - "õu, mehed, teeme filmi Las Vegases; võtame mingi lukshotelli sponsoriks; palkame dialoogi kirjutama andetu kirjatsura, kes elab juba mõnda aega kuskil LA silla all; riietame väärikad näitlejad mingitesse eriti koledatesse ürpidesse, mille annetab stsenaristi naise "eksklusiivhipster"-kaltsukas; laseme neil praktiliselt terve filmi hotelliruumides ja territooriumil uimerdada; topime selle jampsi vahele mingeid mõttetuid sketše, nagu
Spoiler :
see missivõistlus ja Stefan Gordy nõmetsemine,
keevitame mõnest üksikust naljakohast treileri ning voila - rahvas tuleb kinno, pappi jookseb, "yo-yo".

Phh. pettumus.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

2/10

PostitusPostitas Ralf » 11. Jaanuar 2014, 09:28

^ tuusla räägib nagu asjad on, omadussõnade hulka lisaksin smug ja nõme. Filmi süda on enamjaolt täiesti vales kohas.
Mitte ainult pettumusttekitav, vaid lausa üks aasta halvemaid.
http://rlfstr.blogspot.com/2014/01/last-vegas-2013.html
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane Vegas

PostitusPostitas Rain » 15. Jaanuar 2014, 22:13

Ma pean siin ikka see icebreaker vist olema. Ei tea, kas mulle lähevad sellised stoorid peale või mis, aga jube lahe ja tore film oli. Igasugune sarkasm ja komöödia läks täpselt minu huumorisoonde, naersin pea terve filmi vältel. Jaa-jaa, kõik oli nii etteaimatav, klišeesid täis ja muu jama, aga siiski polnudki sel filmil mingit unikaalset nurka vaja, kuna ilmselgelt ei üritatudki selle poole pürgida. Minu silmis teeb see lõdvalt "Pohmakale" silmad ette. Tugev 8/10.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Viimane Vegas

PostitusPostitas brixxx » 22. Veebruar 2014, 04:38

2013.aastal oli kaks filmi, mida ma väga ootasin "Last Vegas" ja "Escape plan". Mõlemad filmid vaatasin juba jõulude ajal ära. Jäin "Last Vegas"ga üldiselt rahule, aga minu jaoks rikkus veidi ära, et Morgan Freeman ja Kevin Kline mängisid selliseid totakaid, kui nad oleks tavalisemalt mänginud nagu nt. Morgan Freeman - "Now You See Me" (2013) ja Kevin Kline - "Darling Companion" (2012), aga Michael Douglas ja Robert De Niro mängisid tavaliselt oma rolle nagu on enamik nende filmirollid.

Kaks põhjust, miks ma ootasin nii väga "Last Vegas"t, esiteks seal oli peale Michael Douglase haigust üks normaalsemaid filme temalt, "Haywire" (2011) oli nii igav, et seda ei suutnud lõpuni vaadatagi ning "Behind the Candelabra" on mingi gei film ja mingi x-ajastu film, tahtsin tänapäevast filmi vaadata ning teine põhjust oli väga head näitlejad, ilmselt kõige lemmikum näitleja neist neljast Morgan Freeman. Kui rääkisin enne, et häiris, et Morgan Freeman ja Kevin Kline mängisid veidi totakalt, siis tunduvalt huvitavam oli Morgan Freemani jälgida kui Kevin Kline. Kui peategelast jälgida, siis meenutas see film veidi teist Michael Douglase filmi "Solitary Man" (2009), kus suht sarnane alatoon oli, "Last Vegases" tundis, et on juba vana ja võibolla hakkab varsti surema ning tahab enda kõrvale kedagi leida ja end taas noorena tunda, seetõttu võttab noore naise, "Solitary man" saab peategelane teada, et tal võibolla süda haige ning selletõttu jättab naise maha ja hakkab noori naisi jahtima. "Solitary Man" meeldis mulle kindlasti rohkem kui "Last Vegas".

Mina millegi tõttu võrdlen alati Michael Douglast Harrison Fordiga, kui võtta nende kahe näitleja filmide portfooliat, siis kindlasti võidab Michael Douglas kuna tal on mitme külgsemad filmid, Harrison Fordil tavaliselt sellise sisuga, et Harrison Fordi tegelaskuju pere võetakse pantvangi ning siis hakkab Harrison Ford pere päästma (mulle meeldib tegelikult selline süžee, aegajalt hea ajaviiteks sellist kerged action märulit vaadata).

Ma ei oskagi öelda, kas mulle Robert De Niro meeldib või mitte, aga Robert De Niroga on umbes sama teema kui Susan Saradoni ja Sigourney Weaver, et ükskõik, mis uus film välja tuleb, need näitlejad alati seal mängivad. Viimasel ajal tõesti tundub, et väga palju filme Robert De Nirolt tuleb. Nt. 2013.aastal tuli viis filmi, neist kolm vaadatud, lemmik 2013.aasta film on "Killing Season".

Kevin Kline roll meenutas veidi Donald Sutherlandi tegelaskuju "Space Cowboys" (2000). Eelpool toodi välja, et Kevin Kline näeb ikka 10 aastat noorem välja kui Morgan Freeman, selle teemalt võib mingil määral võrrelda "Last Vegas" ja "Space Cowboys". Nt. "Last Vegas" on kõige noorem näitleja Kevin Kline (1947) ja "Space Cowboys" on kõige noorem näitleja Tommy Lee Jones (1946), aga siin ka väike erand kuna vanuselt teine on Donald Sutherland on temast 11 aastat vanem ja järgnevad kaks näitleja veel Donald Suthelandilt vanemad. Seda pean tunnistama, et filmis "Last Vegas" mõjus visuaalselt vähem noorem Kevin Kline kui "Space Cowboys" Tommy Lee Jones. "Space Cowboys" teemal võib öelda ühte asja irooniaga Tommy Lee Jones tegelaskuju oli kõige noorem ja elujõulisem võrreldes teiste kolme tegelaskujuga, aga Tommy Lee Jonesi tegelaskuju oli vähki suremas.

Filmi sisust on raske rääkida kuna vaatasin seda filmi põhiliselt näitlejate pärast, kindlasti kõikidel näitlejatel on palju paremaid filme. Peategelasi mängivate näitlejate lemmik filmid: Michael Douglas ("The Game" 1997; "Don't Say a Word" 2001, "Disclosure" 1994; "Wonder Boys" 2000), Robert De Niro ("Taxi Driver" 1976, "Killing Season" 2013, "Ronin" 1998, "Heat" 1995), Morgan Freeman ("Million Dollar Baby" 2004; "Se7en" 1995; "The Bucket List" 2007; "The Magic Belle Isle" 2012; "The Contract" 2006; "An Unfinished Life" 2005) ja Kevin Kline ("Life as a House" 2001; "Darling Companion" 2012; "Trade" 2007; "The Emperor's Club" 2002; "Soapdish" 1991; "In & Out" 1997).

Hindeks 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane Vegas

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 22. Veebruar 2014, 18:01

brixxx kirjutas:Morgan Freeman ja Kevin Kline mängisid selliseid totakaid, kui nad oleks tavalisemalt mänginud nagu nt. Morgan Freeman - "Now You See Me" (2013) ja Kevin Kline - "Darling Companion" (2012), aga Michael Douglas ja Robert De Niro mängisid tavaliselt oma rolle nagu on enamik nende filmirollid.

Ju siis selle filmi jaoks olid kirjutatud sellised "totakad" karakterid. Või oleksid nad pidanud neid rolle kehastama siis "nagu alati"?

brixxx kirjutas:"Behind the Candelabra" on mingi gei film ja mingi x-ajastu film

:irw:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 148 külalist