Kirves 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kirves 3

PostitusPostitas Rasmus » 27. Detsember 2012, 18:27

Kirves 3
Hatchet III (2013)

Otsingurühm suundub Honey Islandi sohu, kus Victor Crowley oma mõrvad toime pani, et laibad kokku korjata. Samal ajal nuputab Marybeth koos Crowley-eksperdi Amandaga välja, kuidas lõpetada voodoo-needus, mis on hoidnud Crowleyt juba kümnendeid soos inimesi terroriseerimas ning hirmutamas.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kirves 3

PostitusPostitas Rasmus » 21. Märts 2013, 15:12

Teaser

Tundub sama lahe kui esimesed kaks filmi. Ootan väga. Derek Mears paistab olevat ka Crowleyle vääriline vastane.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kirves 3

PostitusPostitas Rasmus » 02. Mai 2013, 19:42

Treiler

Pilt

Tegelt juba old, aga tahtsin lihtsalt öelda, et ootan väga (ok, seda ütlesin eelmises postituses ka) ja tõsiselt lahe, et kolmas osa jälle osaliselt komöödia on. See mind ka eriti ei hirmuta, et Adam Green enam lavastaja pole, kuna BJ McDonnell on mõlema eelmise "Hatcheti" tegemise juures kohal olnud ja igasugu muudes lahedates projektides operaatorina osalenud. Nii et peaks oskama küll õudusfilmi teha.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

5/10

PostitusPostitas Ralf » 15. Juuni 2013, 12:26

Tean, et "Hatchet"-il on üsna mõõdukas fännibaas. Ise pole nende filmide suur kummardaja kunagi olnud, kuigi põhimõtteliselt on nende näol tegu üpriski viisakate austusavaldustega vanakooli slasheritele.
III meeldis tegelikult rohkem kui II, ehkki loomingulisusest jäi võib-olla vajaka. Nende asemel oleks ma üritanud midagi uut teha, seda "eksleme-öösel-soos-ja-leiame-ükshaaval-otsa" valemit on juba kaks korda kasutatud ja nüüd oleks võinud siis ju teise nurga alt läheneda. Vähemalt seekord osad stseenid leidsid aset päevavalguses. Huumor töötas küll hästi, kõkutasin mitu korda päris korralikult.
Aga jah, üldmulje sama mis "Hatchet"-i ja "Hatchet II" puhulgi: hea grimm ja head efektid, õudukafännile kohati nagu hea kann külma õlut kuumal suvepäeval, aga midagi vaimustavat millest kinni hoidma jääda, väga ei leia. Average. See õnneks kuidagi tunda ei andnud, et Adam Green seekord režissööriks polnud.
Loodan, et see jääb nüüd viimaseks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kirves 3

PostitusPostitas Rasmus » 16. Juuni 2013, 23:10

Vaatasin eile terve perega :!: selle filmi ära, väga mõnus meelelahutus. Tegelikult ma ei teagi, miks ma seda nii väga ootasin, sest esimesed kaks osa on mulle küll üsna meeldinud, aga kumbki neist pole tundunud sellise filmina, mida veel viitsiksin vaadata. Kui kolmas osa augustis bluray peal välja tuleb, siis kavatsen igal juhul kõik filmid võimalikult järjestikusena ära vaadata ning äkki isegi DVD'd hankida.

"Kirves 3" on hetke emotsioonide põhjal mu jaoks triloogia parim. Kui teises osas kasutati väga täpselt esimese filmi ülesehitust, siis kolmas ikkagi üritas veidi erinev olla. Sellist one by one suremist oli küllaltki vähe ning paralleelselt toimus ju tegevus ka soost väljas Marybethi ja Amandaga, nii et mind küll liigne sarnasus ei häirinud. Pealegi on "Hatcheti" filmid eelkõige austusavalduseks kaheksakümnendate slasherižanrile, kus tehti sama asja kümneid ja kümneid kordi järjest. ;-)
Päris täpselt oli jälgitud "Scream 3" poolt paika pandud triloogia viimase osa reegleid - pahalane on veelgi tugevam, absoluutselt iga tegelane võib surra ning kõike võib juhtuda.
Spoiler :
Need kaks viimast seadust pandi paika Derek Mearsi tegelase minu jaoks väga ootamatu tapmisega. Fännid olid kõik lootnud, et saavad näha Mears vs. Hodder ehk siis kahe Jason Voorheesi võitlust, aga Mearsil polnud vähimatki võimalust... Hodder samas pidi seda kindlasti nautima, sest on ju teada, kuidas ta kõikidesse teistesse Jasoni kehastajatesse suhtub. Anyway, sealt edasi tundsin igale tegelasele kaasa. Schneiderman (kes oli tegelikult päris nutikas tegelane) sai eriti ränga surma osaliseks, šerif ja Adam Greeni naine lõhuti ka päris korralikult ära. Tahaks loota, et Marybeth jäi pärast oksaga kohtumist ikka elama, ehkki tõenäoliselt enam neljandat "Kirvest" ei tule ja me seda ei näe.
Victor Crowley liigne tugevus mind ei häirinud, pigem muutis see ta veelgi hirmuäratavamaks.

Green tegi mõne näitleja osaluse varjamisega päris head tööd - tõenäoliselt poleks ma sugugi nii palju Sid Haigi või Joel David Moore'i nähes rõõmustanud, kui oleks teada olnud, et nad osalevad. Moore'i cameo oli eriti üllatav.

Kusjuures ma kahtlustan, et Adam Green oli selle filmi juures tegelikult palju rohkem, kui lihtsalt stsenarist või produtsent. Võtteplatsil viibis ta niikuinii kogu filmimise aja, nii et ma olen üsna kindel, et tema nägemust on siin palju rohkem näha kui McDonnelli oma.

Mis puutub järgmisesse osasse, siis... tegelikult ma tahaksin veel, aga kuna see oli nii hea punkt triloogiale, kui üldse olla saab, siis oleks vast parem, kui "Kirves 4" ei tuleks. Green minu teada ei taha rohkem neid teha. Samas teades, mis filme Hodder ja Harris praegu teevad, siis võib üsna kindel olla, et kui keegi neljandat filmi väntama hakkab, saab ta nemad ka uuesti punti. Eks me näe.

"Hatchet III" teenib minult 8/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kirves 3

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuni 2013, 23:58

Ma arvasin, et see oli mõni Moore'i teisik, sest IMDb's seda filmi tema all ei näidanud. :))

Haig oli jah (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kirves 3

PostitusPostitas Cochrane » 25. Oktoober 2013, 19:25

Tahaks mõnda uut tugevat killurebijast slasherikaabakat nagu Krueger või siis lihtsalt sellist hirmutavalt omapärast nagu Pinhead. Crowley jääb rohkem sinna Myersi ja Voorheesi kanti. 4/10, aga Ralfi kommentaar ICMis on õige, kui varasemad meeldisid, siis ilmselt meeldib ka see.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Kirves 3

PostitusPostitas CM-Girl » 24. November 2014, 23:46

Vähemalt parem kui teine osa. Taas hea, et jätkati kohe sealt kus II osa lõppes. 4 minti algusest sai vaadatud kui
juba mõtlesin, et see film parem kui eelmine osa. Tapmised olid kindlasti paremad, hea seegi. Parim stseen minu jaoks oli kohe alguses - Victor ja mootorsaag. Dougherty surmastseen oli teine lemmik.

Naljakas oli see, et esimeses osas tsikk tulistab Victorit mingi 1 korra ja Victor juba pikali, selles osas sai ta tunduvalt rohkem kuule kerre, aga püsis püsti. Paari päevaga tugevamaks saanud. :irw:

Parry Shen JÄLLE! :D Ja Ben!!!(tore oli teda näha taas)

Derek Mears as Hawes (Y)

4/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist

cron