Parker

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Parker

PostitusPostitas Rain » 22. Detsember 2012, 15:54

Parker
Parker (2013)

Parker (Jason Statham) on professionaalne varas, kel on kindel eetikakood: ära varasta inimestelt, kes pole seda väärt ja ära tee liiga inimestele, kes seda ei vääri. Kuid oma viimase röövi käigus tema meeskonnaliikmed reedavad teda, varastavad tema osa ja jätavad ta surema. Ent nende eesmärk läheb luhta ning Parker jääb elama. Nüüd ihkab ta reeturitele kättemaksu ja selleks otsustab ta röövida nende järgmise röövi saagi.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

4/10

PostitusPostitas Ralf » 01. Juuli 2013, 18:03

Jason Statham ja tema hämmastavalt monotoonne näitlemine hakkavad mul vaikselt üle viskama. Üllatav, et ta filmist filmi kanduva inglise aktsendi, palja peakupu ning tõsise ilmega niigi kaugele jõudnud on. Mees on samasugust mannekeeni mänginud juba 10 aastat ja paistab, et lõppu ei tulegi. Ainus asi, mis tema puhul varieeruvat paistab, on see, et vahepeal ta kasutab justkui idamaiseid võitluskunste ja siis osades filmides nagu lihtsalt poksib või annab rusikatega tongi.
Ma olen muidugist mõelnud, et võib-olla on asi minus, sest kunagi ma olin suhteliselt suur "Transporteri" fänn ja lihtsalt mul tekib ta muid filme vaadates alateadvuslik tunne, et ma vaatan sedasama tegelast tema elu halvematel aastatel, või siis 10 aastat pärast riskikulleriametit, või midagi sellist. Aga fakt on ikkagi see, et oleks tore teda vähemalt parukagagi näha või midagi sellist. Lihtsalt vahelduse mõttes.
Ei pea teda just lootusetuks juhtumiks, aga ma olen kergelt üllatunud, et töö teda niiviisi ära ei tüüta. Kui mina oleksin näitleja, siis ma otsiksin pidevalt uusi väljakutseid; viise, kuidas end rohkem proovile panna, selle asemel, et kogu aeg ühes mugavustsoonis sitsida. Statham on märulifilmidele sama mis Rob Schneider komöödiatele.
AGA "Parker" on tegelt veidi parem kui tema teised viimase aja üllitised, "Blitz" ja "Safe" ja mis iganes... Ning anonüümsete alkohoolikute kohtumiselt otse võtteplatsile jalutanud Nick Nolte ja lihtsalt puine Jennifer Lopez on selles ausalt öelda palju nigelamad kui Statham.

Huvitav fakt - "Parker" on kaudselt "Payback"-i järg, sest selle aluseks olnud raamat on samast seeriast, mille teise jao põhjal tehti "Payback". Ehk siis Porter=Parker.

PS! Mine IMDb'sse ja loe kokku, mitme tema filmi keskmine hinne on 6.1 !
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Parker

PostitusPostitas Ronet » 01. Juuli 2013, 18:25

Järgmine etapp ongi Seagali stiilis straight-to-video filmid.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: 4/10

PostitusPostitas damon » 07. Oktoober 2014, 11:21

Ralf kirjutas:Huvitav fakt - "Parker" on kaudselt "Payback"-i järg, sest selle aluseks olnud raamat on samast seeriast, mille teise jao põhjal tehti "Payback". Ehk siis Porter=Parker.


Tnx Ralf - mõtlesin terve filmi ajal, et see meenutab mulle Gibsoni lugu, mis on üks mu lemmikuid. Aga samas kuna nimed ei klappinud siis arvasin, et on võetud lihtsalt ideid.

Lahjaks jäi. Tempo oli aeglane. Lopezi rolli vajalikkusest ei saanud hästi aru. Nolte tundub kuidagi liiga vana ja väsinud (Hopkins paar aastat vanem aga mõjub ekraanil värskemana).
Positiivsema poole pealt meeldis, kuidas oli lustitud Jasoni veritsemisega. Ärge mõistke mind valesti - see ei paku mulle mingit perversset rahuldust, vaid lisas visuaalselt realistlikumat tulemust peale korralikku kakluśt.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 112 külalist