Vaikse ookeani võitlus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Vaikse ookeani võitlus

PostitusPostitas Rain » 06. Oktoober 2013, 10:20

Dialoogide, näitlemisoskuste ja klišeede koha pealt oleks võinud film natukene rohkem arenenud olla, kuid siiski koletiste ja robotite sektsioonis oli see ikka klass omaette. 6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Vaikse ookeani võitlus

PostitusPostitas Ronet » 12. Oktoober 2013, 04:02

Imelik, et viimase 10-15 minutiga oleks nagu production value telefilmi tasandile kahanenud.. Obvioossed green screenid hüppasid näkku.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Vaikse ookeani võitlus

PostitusPostitas CyberRax » 13. Oktoober 2013, 00:49

Alustame halvast: ei olnud sisu. Tavapärane Godzilla film nagu neid praeguseks juba mitukümmend olemas oli, lihtsalt natuke paremate efektidega. Samasugune minimalistlik idee, samasugused käib-kah-aga-ei-midagi-erilist rollisooritused, samasugune üllatusevaba lõpp. Ja see driftimise värk... totrus kuubis. Klišee "pereliige/mu parim semu" üritati eksootilisemas kastmes serveerida ja tulemuseks on mingi jabur "jagame üksteise mälestusi lihtsalt selleks, et suudaksime metallkolakat liigutada" käkk. Ja see "on ka teisi riike peale Ameerikafuck yeah!" žest võttis kah väga veidra vormi - paar võõrkeelset sõna. OK, oli ka üks peategelane (austraallased ei tule arvesse - nood pole midagi rohkemat kui tahumatud jänkid) ja tegevuspaik, aga too viimane teeb asja veelgi halvemaks - Hollywood ei suuda korralikku koletisefilmi teha ilma, et Aasia mängu ei tooks.
Paremast küljest: meelelahutus sõna otseses mõttes. Nagu üks eelkõneleja juba ütles - robotid vs. hiigelkoletised on kontseptsioon mis külmaks ei saa jätta. Märul oli vaadatav, koletiste osad käigud olid ootamatud ja Elba sai, erinevalt ülejäänutest, oma osaga usutavalt hakkama.

Uuestivaatamise sisukohast on teosel potentsiaali - kui muud ei leidu, siis võib vabalt peale panna ja paar tunnikest teleri ees veeta. 6/10
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Vaikse ookeani võitlus

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 14. November 2013, 19:24

F'ck actors - Jaegers vs Kaiju is da sh'it.

Aga tegelt ka. Igasugune näitlemine ja üleüldine plot muutus üsna kiiresti mulle üsna teisejärguliseks. Ma üritasin aru saada natukene aega, et mis seal kahe piloodi vahel ikka toimub ja mida need mälestused neile annavad aga ma ei suutnudki välja mõelda seda.

Aga vaadata J vs K võitlemas oli fakin eepika kuubis.

DelToro rong sõitis minust spektaakel-wise ikka korralikult üle.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Vaikse ookeani võitlus

PostitusPostitas damon » 06. Jaanuar 2014, 12:52

Nõus eelkõnelejatega - dialoogide koha peal tuli kõrvad tuimuse tõttu kinni katta.
Selle korvas filmi üldine visuaal ja efektid.
Taaskord korralik poistekas ja omasuguste filmidega võrreldes olen sellega rahul.
Minu jaoks väga oluline kriteerium - kas tahan korra uuesti vaadata? Vastus on jah ning selle eest saabki punkti juurde.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist