Elüüsium

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elüüsium

PostitusPostitas rauls » 23. September 2013, 21:25

Ootasin vähe rohkem tõsiseltvõetavamat linateost. Paraku leidub siin nii palju ebaloogilisust, et võiks filmi nimetada rumalaks. On palju (ajuvaba) märulit, kuid vähemalt visuaalefektega on saadud ilusti hakkama. Oleks tahtnud rohkem teada saada Elysiumi eluolust - muidu igati kenasti disainitud kosmosejaam. Matt Damon on hea, omas elemendis. Meeldejäävaima rollisoorituse teeb kahtlemata Sharlto Copley - väga kihvtilt mängitud kurjam. Minu silmis on "Elysium" täiesti tavaline popkornifilm, mis ununeb kiiresti. Selge pettumus.

4/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

7.5/10

PostitusPostitas Ralf » 12. November 2013, 20:47

Mul tekkis ka tunne, et tahaks rohkem teada sellest, kuidas Maal on asjad korraldatud ja milline on täpsemalt elu Elüüsiumil. (samas on see märk mu investeeritusest). Tundus, et filmis on inimesed jagatud väga kergekäeliselt vaesteks ja rikasteks. Aga mõlema eluolusid anti väga usutavalt ja hästi edasi. Film meeldis väga. Pani mõtlema ja kaasa elama. Reaalselt muutis "Elysiumi" ulmekaks vaid see, et rikkad elasid oma eraldi kosmoselaeval, aga filmis sündiv oli ju suuresti nagu meie ühiskond praegugi. Ses mõttes väga tõsiseltvõetav film minu arust. Nagu ka "District 9" puhul, mindi vägivallaga väga liiale, aga samas selline toorus ja maskuliinsus on tore.
http://rlfstr.blogspot.com/2013/11/elysium-2013.html
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: 7.5/10

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 12. November 2013, 21:11

Ralf kirjutas:(samas on see märk mu investeeritusest).


wut
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: 7.5/10

PostitusPostitas Ralf » 12. November 2013, 21:21

DaydreamDiamond kirjutas:
Ralf kirjutas:(samas on see märk mu investeeritusest).

wut

Et ma olin filmi vaimselt palju investeerinud ja seega huvitatud selles toimuvast.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elüüsium

PostitusPostitas damon » 02. Jaanuar 2014, 13:10

Minu arust ei ole irisemiseks põhjust - väga korralik ulmepõnevik. Stoori on omanäoline ja kangelane hästi välja mängitud. Foster on oma rollis väga hea. Ning tegelane Kruger oli väga huvitav.
TheGoodTheBadTheUgly vastas väga hästi filmis tunduvatele ebaloogilisustele. Eks neid leiab mõned veel kui otsida aga väga silma ei torganud ja seega ei häirinud filmielamust.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 215 külalist